Spot jesienny Lubelski - 12.10.2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako ze narazie na forum cisza w sprawie naszego jesiennego spotu!!!Wnosze wniosek o spotkanie sie w sobote 27.09.2003 w Kazimierzu nad Wisłą ...godzinka i miejsce do ustalenia :: Ja proponowałbym przy studni na rynku bez bryczek a potem bysmy je zebrali w jednym miejscu!!!Co do atrakcji to oczywiscie przejazd malownicza jesienna trasa...browarek w knajpce przy rynku...pokonanie Wisły ... oczywiscie promem (chyba 7zl od bryki) i zwiedzenie Janowca...reszta do ustalenia.Temacik wnosze bo w sobote byłem tam na jesiennym zlocie Mercedesa-extra klimacik i wogule...a i gdyby ktos mógł wydrukowac jakies emblemaciki na autka typu JESIENNY SPOT FSO AK czy cus takiego-czekam na propozycje.Jakby co prosze o tel bo na stronke wpadne chyba w czwartek LUBLIN POBUDA USTALAC KOMBINOWAC TANKOWAC I PRZYJERZDZAC!!!!
  
 
Hmmm... no propozycja jest niewaska... trzeba sie powaznie nad tym zastanowic... inna propozycja jest taka, zeby sie wbic do jakiegos osrodka wczasowego do domku (domkow) na moze 2 dni, albo jakies pole namiotowe, np. w dąbrowie nad zalewem, gdzies nad jeziorkiem... dzwonilem nad Łukcze i tam moze byc w osrodku D.U. Motor Polska - doba w domku jakies 90PLN (po jakies 5-6 os, w domku)... jeszcze sie dowiem na kampingu w dąbrowie... i cos sie pomysli... a co do Kazimierza, to ja jestem na TAk, o ile fundusze mi na to pozwola...
...aha i jeszcze jedno 27, to juz niebawem, wiec trza sie strzeszczac... chociaz mozna przesunac spotkanko na pierwsz weekend pazdziernika... co wy na to ???... piszcie co myslicie... do dziela...

PS. a moze w CHełmie??? Plush, co ty na to?? ...
  
 
Jesli uda mi sie zmienić polda to w Kazimierzu z checią sie pojawie.
  
 
Co do przesuniec to nie bardzo mi pasi... wiecie szkoła itp. zreszta róznie moze byc z pogoda?KEEN starym tez mozesz!!!
  
 
Hmmm... Pomysł jest git, bo takiej pogody jak mamy teraz moze juz nie byc, a spocik w naszym rejonie by sie przydał (chociaz nie wiadomo czy do soboty ta aura sie utrzyma). Co do klimatow domkow i pola namiotowego to ja nie bardzo sie na to pisze (niestety ) - to dwa dni z zyciorysu, a mam pare spraw do zalatwienia, dlatego tak wogole ja jakby co bede na 70%...
  
 
...hmmmmm... nie wiem czy kolega RX ma juz sprawnego neta, ale z tego co sie orientuje to chyba nie... z tego co sie dodatkowo orientuje to chyba Go nie bedzie w ten weekend na adresie i nie wiem czy sie pojawi na spociku, chyba male szanse... co do mnie... a wiec tak jak wspomnialem - jesli fundusze mi pozwola to sie w Kazimierzu pojawie (jesli tam nasz spot bedzie mial sie odbyc)... wiec trzeba by moze zrobic jakas mini-ankiete w tym poscie... kto i gdzie moze sie zjawic i wybierzemy najbardziej optymalna wersje... czy jakos tam ... trzeba pomyslec...
...a co do wspomnianej wczesniej Dąbrowy, to dowiedzialem sie tyle:
- 5PLN za autko,
- 5PLN za namiot 2-osobowy (wiekszy 8PLN),
- 5PLN od osoby,
- w tym mamy juz jakies tam klopki gratis i cos tam, mozemy zrobic grilla lub ognisko, teren zalesiony, nawet fajny klimacik...
...ale niech zadecyduje wiekszosc... ja tez w sumie jestem za Kazimierzem, ale jak dam rade z kasa to bede, a jak nie to trudno... wiec piszcie swoje propozycjo... co i kiedy wam bardziej pasuje... bo tak to w koncu dojdziemy do stycznia i problem sie rozwiaze bo bedziemy sie slizgac gdzie popadnie... wiec proponujcie... ja mowie jak by co to ja jestem jesli mi kasa pozwoli....
  
 
...Panowie i Panie, mamy dzisiaj srode i zadnych propozycji ani wypowdzi ... piszcie tu zaraz co tam myslicie i trzeba cos organizowac, bo wyjdzie lipa...
  
 
Moj udzial jest raczej watpliwy - przynajmniej w najblizszy i nastepny weekend...
  
 
Ja w Kaziku bede tak czy siak... kto ma ochote niech da znac na tel widoczny w profilu(sms czy cus).Popieram Janusza co do aury i jednodniowego wypadu(PRACA I JESZCZE RAZ PRACA NIE POZWALA NA DŁUZSZE WYPADY )KTO MOZE NIECH KORZYSTA ZE ZŁOTEJ POLSKIEJ JESIENI W KAZIKU-SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!
  
 
Niestety ale w najblizszy weekend to jest 27-28 wrzesnia nie ma mnie w Lublinie i nie bede mial czasu nawet zeby poldka umyc A kazdy inny termin mi pasuje, no chyba żeby nie
  
 
Na mnie niestety nie liczcie. Mam chwilowo trudną sytuację rodzinną i nie wiem kiedy pojawięsię na jakimś spocie. MOże następnym razem ale nie teraz jesienią. Trochę szkoda bo kazik to fajne miasto. Byłem tam kilka razy.
  
 
WITAM!!!
A wiec tak, siedzimy tu z kolega RXem i tak myslimy, ze trzeba cos w koncu zorganizowac... propozycja nasza jest moze i banalna ale najprostrza do zrealizowania...
...proponujemy spotkanie jednodniowe 12.10.2003r. na "nieszczesnym parkingu" pod PKN Orlen (tam gdzie zawsze ), a pozniej udalibysmy sie nad Zalew, na parkign w Dąbrowie... tam jak dopisze pogoda i miejsce to mozna zrobic grilla, czyms porzucac ... posiedziec i pogadac na lonie natury (od tej strony Zalewu jest kilka fajnych polanek w lesie gdzie jest duuuzo miejsca)... no i trzeba przede wszystkim obgadac strategie na dalsze wypady (w sensie takim, ze omowic realizacje spotow "comiesiecznych", np. kiedy, co robic itp.)...
...wiec tak sie to wszystko przedstawia... plan jest taki i mysle ze zostanie zrealizowany... jak zawsze pisalem "kto ma byc, to i tak bedzie"... wiec oby tylko pogoda dopisala.....
  
 
Dodam jeszcze tylko to, ze trzeba w koncu ustalic to, ze np spotykamy sie w 2 niedziele kazdego miesiaca, bo jak tak do kazdego miesiaca bedziemy dobierac date to widziecie sami jak dlugo trwa ustalenie czegokolwiek. A jak bedzie ustalone ze 2 niedziela to kazdy juz bedzie wiedzial ze wtedy jest spocik i moze sobie tak rozplanuje czas zeby byc Wiadomo, ze nie zawsze jest czas, ale to sie rozumie...
  
 
Moim zdaniem ta propozycja jest najlepsza. Bo naprawde nie kazdy moze pozwolic sobie na taki wypad gdzies dalej za miasto po wakacjach (uczelnia, praca, itd....). A mysle ze jezeli to bedzie w Lublinie to pare osob sie skusi i pojawi na spociku. Co do stałego terminu spotkan to tez uwazam ze to dobra propozycja. Zdecydowanie uprosci wszystko - bo zamiast sie czaic i zastanawiac, to wszystko bedzie jasne. Jak ktos bedzie chcial sie pojawic - to przyjedzie, a jezeli cos stanie na przeszkodzie (uczelnia lub cos takiego) no to mowi sie trudno i pojawia sie na nastepnym terminie ). Jasna sprawa ze pogoda nie zawsze dopisze (zwlaszcza w zimie), ale uwazam ze takie ustalenie terminu (np. 2-ga niedziela kazdego m-ca) to dobry pomysl. JAK MYŚLICIE??


[ wiadomość edytowana przez: Janusz_K dnia 2003-09-30 13:11:53 ]
  
 
No i dokladnie chodzilo o to co napisal Janusz_K... ja jestem na TAK za 2-gą niedziela miesiaca, ale mozna jeszcze to konkretnie przedyskutowac, ale mysle ze ta 2-ga jest OK...
  
 
No i niech zostanie druga niedziela miesiaca,nic juz nie kminmy bo znowu bedzie z tego du...
  
 
Cytat:
2003-09-30 13:43:14, cebka pisze:
No i niech zostanie druga niedziela miesiaca,nic juz nie kminmy bo znowu bedzie z tego du...


Racja. Przy okazji odswiezam temacik... reszta nie zainteresowana
  
 
ja w tym miesiącu odpadam
  
 
Nio moze kurde byc...ale nic na 100% troszki panowie w jesien ucikamy,wiec pogoda moze nie dopisac... a nie bardzo mi sie chce gonic 100km zeby zmoknac na parkingu(no chiba ze na tym krytym w Bigmarze)Szkoda ze na ta sobote nic nie wymysliliscie podobno to ostatni słoneczny weekend .A jesli wymyslicie to walcie esemeska na moj nr.
  
 
Cytat:
2003-09-30 12:35:14, Qvasiu pisze:
WITAM!!!
A wiec tak, siedzimy tu z kolega RXem i tak myslimy, ze trzeba cos w koncu zorganizowac... propozycja nasza jest moze i banalna ale najprostrza do zrealizowania...
...proponujemy spotkanie jednodniowe 12.10.2003r. na "nieszczesnym parkingu" pod PKN Orlen (tam gdzie zawsze ), a pozniej udalibysmy sie nad Zalew, na parkign w Dąbrowie... tam jak dopisze pogoda i miejsce to mozna zrobic grilla, czyms porzucac ... posiedziec i pogadac na lonie natury (od tej strony Zalewu jest kilka fajnych polanek w lesie gdzie jest duuuzo miejsca)... no i trzeba przede wszystkim obgadac strategie na dalsze wypady (w sensie takim, ze omowic realizacje spotow "comiesiecznych", np. kiedy, co robic itp.)...
...wiec tak sie to wszystko przedstawia... plan jest taki i mysle ze zostanie zrealizowany... jak zawsze pisalem "kto ma byc, to i tak bedzie"... wiec oby tylko pogoda dopisala.....


Zapomielismy o bardzo waznej rzeczy to jest o godzinie spotkania mysle ze 14 bedzie ok.