Szukam CB radia wraz z anteną

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam CB radia wraz z anteną. Mój budżet kręci się w granichach 200 zł +/- .
  
 
np. tu:

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2011-08-02 09:06:41, Black_klon pisze:
Szukam CB radia wraz z anteną. Mój budżet kręci się w granichach 200 zł +/- .



ja polecam presidenta.dobra, sprawdzona marka to podstawa. Mam akurat Teddy ASC z anteną Missouri Export. Zero szumów, super zasięg, łatwy w montażu.Cena też nie odstrasza. Nie eksperymentowałbym z chińskimi podróbami. szkoda nerwów i pieniędzy.
  
 
Cytat:
2012-05-23 22:36:33, konrad23 pisze:
ja polecam presidenta.dobra, sprawdzona marka to podstawa. Mam akurat Teddy ASC z anteną Missouri Export. Zero szumów, super zasięg, łatwy w montażu.Cena też nie odstrasza. Nie eksperymentowałbym z chińskimi podróbami. szkoda nerwów i pieniędzy.



To już trzeci post w którym chwalisz się, że COŚ kupiłeś. Uważasz, że kupiłeś dobry sprzęt?

President od dawna już nie jest "sprawdzoną marką" - jego radia skończyły się w latach 90-tych.

Teddy - to niskobudżetowy szumofon, a nie radio. Nie szumi dlatego, że ogłusza go ASC, które nie nadaje się na modulację AM tylko do FM. W AM będzie za dużo wycinał. Poza tym ogłusza go jeszcze bardziej coś co nazywasz anteną

Cytat:

Export to nic innego jak chinska antena typu yosan,delta itd pakowana w worek i sprzedawana 3 razy drozej niz powinna



Inaczej mówiąc - za to że pudełko i bacik ma logo przepłaciłeś co najmniej dwukrotnie.

I na koniec - Co to za "super zasięg" ? Bo jeżeli masz na myśli 5km w mieście to...musisz sporo jeszcze o cb się dowiedzieć.