Wypadek, przypadek.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W dniu 3 sierpnia miałem niefart. Jechałem Al. Wojska Polskiego w kierunku Pl. Inwalidów i z ul. Or-Ota nagle wyjechała Honda Civic. Facet grzmotnął w lewy bok Mojego Esperaczka i zrobił z niego banana. Uszkodzenia są bardzo duże, przedni słupek i pęknięta przednia szyba, drzwi przednie i tylne, środkowy słupek zatrzymał się na moim fotelu, próg zniszczony na całej długości. Nie mam zdjęć bo muszę się zebrać i pojechać do warsztatu i je zrobić.
Spędziłem cały dzień w szpitalu na obserwacji ale jestem w czepku urodzony i nie mam nawet żadnego siniaka.
Serce mnie tylko boli bo żal mi auta.

Kobar
  
 
Dobrze, że Ty jesteś cały.
Pijany czy jak?
Przecież tam jest dobra widoczność...
  
 
Spieszył się i nie widział, mnie, nawet nie hamował...
  
 
Dobrze ze jestes cały. Auta szkoda. Poczekaj zaraz sepy sie zleca dobijajac o jakies czesci Lusterka klapki itp...
  
 
Cytat:
2011-08-12 00:14:19, JaChomik pisze:
Dobrze ze jestes cały. Auta szkoda. Poczekaj zaraz sepy sie zleca dobijajac o jakies czesci Lusterka klapki itp...



Eeeeeee tam

Prawe elektryczne rezerwuje
  
 
I kolejne Espero do piachu. Ale ważne,że Cię ochronił.
  
 
Mam już kupca na cały. Jak zostaną jakieś części to dam znać.

Jutro jade oblukać, może kupię jakieś autko.

Kobar
  
 
Oglądałem dwa Mondea w Płocku ale straszne szroty.
Co kupić za 14.000 zł? Może macie jakieś pomysły.

Kobar
  
 
Przyzwoity aparat foto
A czego szukasz?
Kombi dla rodziny czy cabrio dla kochanki?
Podaj może jakieś szczegóły.

Pzdr.
  
 
Cytat:
2011-08-13 21:48:55, kobar pisze:
Co kupić za 14.000 zł? Może macie jakieś pomysły. Kobar



Kolega Kisztan ma na pewno



P.S. ..wiemy żeś... Kobar ..to już lepi , miast się "dowartościowywać" postawiłbyś tam zapytajnik
  
 
2011-08-13 21:48:55, kobar pisze:
Co kupić za 14.000 zł? Może macie jakieś pomysły. Kobar



Ja bym wybral skode octawie
  
 
Chciałbym kupić duże kombi w dieslu.

Kobar
  
 
Może nie kombi i nie w dieslu ale oglądałem go wczoraj na giełdzie i oczom nie wierzyłem. Przebieg udokumentowany, stan idealny- nawet zarysowań nie ma. klik
  
 
A Poza tym gratuluję szczęścia
  
 
Cytat:
2011-08-15 19:48:35, virus25 pisze:
Może nie kombi i nie w dieslu ale oglądałem go wczoraj na giełdzie i oczom nie wierzyłem.



Że taki drogi?
  
 
Dokładnie rok temu miałem też wypadek. Tyle, że moje Espero jeździ.
W szoku jestem, ze to ładne Espero już nie jest ładne
Dobrze, że Tobie nic nie jest.
  
 
Cytat:
2011-08-15 15:02:43, kobar pisze:
Chciałbym kupić duże kombi w dieslu. Kobar


Proponuję Omegę napewno coś znajdziesz


[ wiadomość edytowana przez: Kula69 dnia 2011-08-16 22:00:50 ]
  
 
Cytat:
2011-08-15 19:48:35, virus25 pisze:
Może nie kombi i nie w dieslu ale oglądałem go wczoraj na giełdzie i oczom nie wierzyłem. Przebieg udokumentowany, stan idealny- nawet zarysowań nie ma. klik

to powodzenia kup sobie tacumę wszystko da się zrobić puki nie pójdą amorki są nie do kupienia
  
 
Cytat:
2011-08-15 19:48:35, virus25 pisze:
Może nie kombi i nie w dieslu ale oglądałem go wczoraj na giełdzie i oczom nie wierzyłem. Przebieg udokumentowany, stan idealny- nawet zarysowań nie ma.


Takiej oferty nawet Era nie ma

  
 
Cytat:
2011-08-17 06:27:17, markon pisze:
to powodzenia kup sobie tacumę wszystko da się zrobić puki nie pójdą amorki są nie do kupienia


Nie ma rzeczy niemożliwych ...ale faktycznie przód (bo tylko tu jest kłopot ) ..jest trudno dostępny, a na domiar złego 2-4 x droższy od zadku ..