[Cabrio] Wygłuszenie cabrio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. Z racji tej iż cabrio sie maluje i jest cały rozebrany chcialbym calego wygluszyc pod audio. Czym najlepiej to zrobic by nie pekalo, nie odchodzilo itd. Oczywicie nie za jakies mega wielkie pieniadze. Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Golin dnia 2011-08-25 14:04:45 ]
  
 
Maty wygłuszające pod Car Audio ? Moim zdaniem najlepsza opcja, jest wybór cenowy i może znajdziesz coś na swoje potrzeby.
  
 
ja mam swojego wygłuszonego najzwyklejszymi matami bitumicznymi
a teraz dodatkowo lecę go płytami kaflexowymi
powiem Ci że po częściowym wygłuszeniu bagażnika już słyszę znaczną poprawę
przestało mi łomotać wszystko i można poczuć głębie basu
  
 
tylko ze tych mat jest bardzo duzo i nie wiem ktore wybrac by cena byla przystepna no i jakosc zadowalajaca. Co to za plyty kaflexowe??
  
 
kaflex jest używany jako izolacja termiczna ale ma bdb właściowości akustyczne
używany jest przy montażu klimatyzacji np w centrach handlowych, firmach itp poleciałem spory kawałek bagażnika i naprawde ładny efekt jest w porównaniu do tego co było wcześniej
miałęm dwie maty filcowe, jedną wywaliłem i obkleiłem podłogę kaflexem- jest spora poprawa
dzisiaj bawię się dalej i zrobie jeszcze boczki bagażnika i jak starczy materiału to oparcie kanapy
  
 
Jesli chodzi o maty to ktora bedzie lepsza 1 czy 2 a ten kaflex gdzie mozna kupic??
  
 
kaflex
jeżeli już to 1 bo wydaje mi sie że jest grubsza
  
 
To jest cos na podobe pianek do ocieplania rur??
  
 
tak
z tym że jest miękksze i materiał jest jakby " gęstszy "
  
 
Bede musial jechac do praktikera i zobaczyc czy maja cos takiego. Moge tym wylozyc cale auto?? Bedzie lepsze niz maty bitumiczne??
  
 
powiem Ci że moim zdaniem i z własnych spostrzeżeń tak
maty bitumiczne według mnie nie mają gdzie chłonąć tego dźwięku, a to jest akurat
efekt jest że tak powiem słyszalny
właśnie ukończyłem bagażnik, tylne boczki oraz zrobiłem oparcie kanapy i blachy pod siedziskiem
jak dobrze pójdzie to lece dalej
tylko narazie materiału mi zbrakło
  
 
A powiedz mi czy tym wygluszyc drzwi od srodka mozna??
  
 
powiem Ci że w oryginale było, albo montowane przez Sureca
coś w stylu kaflexu właśnie
ale nie na płycie zewnętrznej drzwi tylko tu od wewnątrz
także kratownica i wszystkie elementy mam pozasłaniane
  
 
Ale na ta zewnetrzna strone drzwi tez trzeba by byla dac. Dobrze mysle??
  
 
moim zdaniem wystarczy na samą kratownicę dać
na zewnętrzne poszycie nie zaszkodzi wiadomo więcej maty, bardziej zadowalający efekt

[ wiadomość edytowana przez: maly10001 dnia 2011-08-26 15:27:11 ]
  
 
Mi chodzi o to by drzwi nie "graly". Na podloge tez klasc jakies maty czy cos w tym stylu??
  
 
lepiej położyć na podłogę
tworzysz wtedy zamkniętą odizolowaną komorę
a z drzwiami niezły pomysł
ja mam w patencie jeszcze dach zrobić
słupki już ukończone
  
 
U mnie na dach nie da rady Chce wygluszyc puki auto jest cale rozkrecone by pozniej nie rozkrecac znow. A myslisz ze ten kaflex sprawdzi sie na podlodze??
  
 
Przeniosłem do car audio.

Jeżeli nie ciągnie wody to moim zdaniem powinien się sprawdzić. To jest w jakiejś formie samoprzylepnej czy sam to przyklejasz?
  
 
wody nie chłonie
tak jest to w formie samo przylepnej
klej jest bardzo dobry, naklejałem nawet na wilgotną podłogę w bagażniku i trzyma
ja bynajmniej polecę nim też podłogę, ale narazie robota stoi bo materiału zabrakło
a dachu czemu nie zrobisz ?? xD xD xD