Elektryczne lusterka do Poloneza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie wpadł w moje rączki fabrycznie nowy komplet lusterek elektrycznych (i chyba też podgrzewanych) do Poloneza. Produkt ten to oryginał FSO. Wszystko jest w folijkach i w pudełeczku z logo FSO. Nie wiem sam czy zakładać. W komplecie oprócz lusterek jest okablowanie, wtyczki, sprzączki itd.... oraz śliczny podświetlany joystick. Może ktoś ma juz takie lusterka i jest w stanie powiedzieć o nich coś więcej.... a może ktoś chce kupić takie lusterka ??? ... szczegóły na GG lub priv.
  
 
A jaka cena tych lusterek, chociaż gdybym miał takie cudo to bym chyba sobie założył. Zależy czy wpadły one w Tobie w ręce bo musiałeś zainwestować w nie jakąś sume czy wpadły Tobie w ręce bo sprzątałeś np. garaz po dziadku i w szafie miał schowane. Zależy też czy w ogóle jarają Ciebie takie rzeczy jak wypas elektryczne szyby , lusterka itd. Myśle że nie wiele jest takich Poldków z takim wyposażeniem dodatkowym co jest plusem i minusem plus to unikalność minus że jak sie coś rozwali to gorzej z cześciami
  
 
Właśnie ile za to cudo?
  
 
Nom mnie też się takie cudeńka podobają Ileż to może kosztować??

A i mam pytanie ... ile kosztują elektryczne szyby do naszych bolidów?? Bo bardzo mnie to męczy, chciałem sobie założyć ale nie mam pojęcia ile to może kosztować! Czy ktoś może mnie oświecić
  
 
Powiem szczerze, że kupiłem to unikalne cudo z myślą o dalszym sprzedaniu. Jednak tak strasznie mnie korci, żeby je założyć... że chyba to zrobię. Tym bardziej, że montaż jest prosty jak budowa cepa. Producentem jest ZAS z Elbląga - robiący dla FSO przeróżne wynalazki

Cena.... powiedzmy między 200 a 300 zł
  
 
Pysiek... 3maj... www.zomis.pl ... wejdz w oferte a potem czesci samochodowe... i tam sa elektryczne szybki, za 172zl + VAT, dodam ze za te 172zl +VAT dostajesz prawie wszystko, brakuje jedynie przelacznikow do szyb, czyli tych pstryczkow gora-dol Ja tez chce je kupic...ale zawsze cos innego mi wpadnie w oko...i tak juz to odciagam od roku Tylko mi nie wykup ostatniej pary tych elektrykow
Pzdr
  
 
Cytat:
2003-09-25 02:23:37, Bolo_928 pisze:
Pysiek... 3maj... www.zomis.pl ... wejdz w oferte a potem czesci samochodowe... i tam sa elektryczne szybki, za 172zl + VAT, dodam ze za te 172zl +VAT dostajesz prawie wszystko, brakuje jedynie przelacznikow do szyb, czyli tych pstryczkow gora-dol Ja tez chce je kupic...ale zawsze cos innego mi wpadnie w oko...i tak juz to odciagam od roku Tylko mi nie wykup ostatniej pary tych elektrykow
Pzdr



Ożesz kurcze ... jestem w szoku Myślałem że będzie gorzej ale 200 zł(z vat) No nic tylko trzeba będzie z czegoś zrezygnowac i dokonac zakupu! Może w przyszłym miesiącu się pokuszę, a jak nie to dopiero po zimie Ale planuję to zrobić tak czy siak bo te korbeczki mnie troszki irytują
Dzięki BOLO!!! za oświecenie mnie.
  
 
A myslałem że tylko ja marzę mieć full wypas elektryki w swoim poldku narazie nie mam nic ale z czasem to trochę w niego wsadze i założe centralny zamek, wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby, itd Elektryczne szyby można kupic taniej na allegro jak mi się wydaje to coś koło 100zl były niedawno
  
 
Nie zauważyłem, żeby ktoś zabrał się za wykonanie elektryki lusterek bez zastosowania fabrycznego zestawu. Ja to zrobiłem. Krótko o robocie i kosztach: zakupiłem używane lusterka - 2x25 zł, rozbebeszyłem je, wyrzucając całą mechanikę, w prowadnce wsadziłem blachy aluminiowe gr. 2mm, odpowiednio przycięte i wygięte, do nich silniczki powszechnie stosowane w Vw, Seatach, Skodach i francuzach na śruby - 2x25 zł, nabyte na giełdzie z gotowymi krótkimi wiązkami, do tego maty grzewcze z allegro 2x10 zł, wkłady lusterek ze sklepu - 2x11 zł i sterownik od Forda Cougara - 20 zł. Oczywiście kostki, konektorki, koszulki - może jakieś 20 zł. Razem wyniosło mnie około 180 zł, ale przyjemności przy pracy i satysfakcji z efektu masa
  
 
Chciałbym tylko dodać że w Zomisie nie ma już elektrycznych szyb byłem w tym tygodniu i niestety już nie posiadają !!!!
  
 
hm, no nie wiem czy bym doplacal do poldka 180pln tylko po to aby miec el lusterka... z tego co pamietam w polonezie ustawilem je raz i ponad rok nie ruszalem ustawien...
a teraz mam el lusterka w nubie i tez 1 raz ustawilem i jakos nie korzystam z tego bajeru...

a za 180pln to moze lepiej progi i podwozie zakonserwowac? wiekszy pozytek...
  
 
Cyprys ma racje szkoda na to kasy lepiej w co innego zainwestować
  
 
200 zl to jest ok 9 0.5l wodki... czyli calkiem niezla impreza
  
 
no voy ma racje to by bylo za te kase nizla imprezka a co do tych lusterek to racja jak sie raz ustawi to sie tego tak czesto nie zmienia no moze poza sluzbowym bo jak nie uzywam i dam komus to poprzestawia mi wszystko lacznie z fotelamni lusterkami i radiem
  
 
Panowie zachodzi tu jakieś nieporozumienie. Dotychczas myślałem, że nie jesteście zwykłymi użytkownikami Polonezów, a ich pasjonatami. Siebie traktuję jako tylko użytkownika, który dodatkowo lubi grzebać, chociaż na tym właściwie się nie da. Przypadek zrządził, że mam samochód, więc w nim grzebię, gdybym nie miał i tak bym grzebał, tylko w czym innym. To jest frajda i wtedy kasa nie jest taka ważna. A tak na marginesie, miałem możliwość kupienia gotowców, ale to tak nie cieszy. Jeśli chodzi o żywotne sprawy auta, to macie rację, ma to pierszeństwo, tylko to jest nudne i tego nie robię sam. Robią to fachowcy.
  
 
Ciezko znalezc pasjonatow, ktorzy beda wkladac kase w auto, ktore ma bardzo mala wartosc rynkowa. Dla mnie lepiej zeby ktos zadbal o stan techniczny i wizualny, mozna wtedy powiedziec, ze jest pasjonatem swojego zycia i zdrowia, bo dba o bezpieczenstwo. W polonezie ciezko porobic jakies bajery, bo kasa na nie przeznaczona przewaznie idzie na biezace naprawy. Co to za pasjonat, ktory ma duzo elektryki w aucie, ale tarcz hamulcowych juz nie widac... Jak ktos sie nie liczy z kasa i ma na utrzymanie auta w bdb stanie + bajry, to......nie jezdzi polonezem.
  
 
zgadzam sie z Olmanem.. no panowie jakby wszystko na wódke przeliczać to ja bym poldkiem nie jeździł.. a jeśli wszystko inne jest już zrobione to logiczne że kase dalej ładuje sie w auto(przynajmniej dla mnie) i to tylko po to żeby mieć takie gadżety choćby dla szpanu na zlotach!!
  
 
tak tylko wiesz to jest tak jak bym ladowal w kase np w baware 6 stary typ ltora ma swoja cene albo forda capri ktory z czasem nabiera takze ceny to oka ale jak laduje kase w poldka ktory jak go kupilem byl warty 9 tys a teraz jest warty 6 no to chyba czlowieka cholera bierze ale jesli patrzy na to ze wlozy dodatkowa kase np w tuning to potem tez problem zeby sprzedac bo potecjalny klient pomysli ze byl dojerzdzany. wiec moja pasja polega na tym ze lubie pogrzebac przy samochodzie ale nie w kolko bo to w tedy przestaje byc pasjonujace tylko staje sie denerwujace!! wiec biorac to pod uwage nie znajdziesz pasjonata polonezem moze jedynie takiego ktory ma cupe to oka a reszta hmmm poprostu milosnicy polskiej marki
  
 
ja popieram olmana... nie jest dla mnie wazne czy auto jest warte 300zl czy 300 000zl...jak lubisz to rob... stad moje 132 ma reflektory z BMW, el. lusterka... byly w opcji ktorej ja nie mialem, Lucasy z poloneza +, czy stabilizator z Argenty... mimo ze wieksza wartosc mialoby jako 100% oryginal....
  
 
Mi elektryczne lusterka nie sa potrzebne bo ich nie ruszam wogole. Ale jak jednym autem jezdzi wiele osob to sa przydatne. Np. moja matka strasznie zaluje ze nie kupila elektrycznych lusterek do nissana micry bo strasznie ciezko nim wjechac do garazu ktore ma malye drzwi. Jedne lusterko zostalo juz trafione.