[126p] Czerwona Rajdówka z Krakowa FL91

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wczoraj nabyłem kolejnego fiata szukając zdrowej bazy pod kolejną Rajdówkę natknąłem się na bardzo zadbany egzemplarz z pierwszej ręki, po samochodzik pojechałem aż za jasło i wróciłem nim na kołach, bez żadnego problemu. Kilka fotek zrobionych przez wcześniejszego właściciela



















[ wiadomość edytowana przez: MRallyGH dnia 2011-09-11 23:46:57 ]

[ wiadomość edytowana przez: MRallyGH dnia 2011-09-11 23:47:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: MRallyGH dnia 2011-09-11 23:52:34 ]

[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2013-06-03 06:31:03 ]
  
 
Ladny egzemplarz az szkoda go troche na rajdowke.Nie myslales zeby zachowac go w oprginale i za kilka lat spedac jako naprawde ladna perelke?a poszukac innego malca pod rajdowke?(pewnie wszystko rozbija sie o $)?
  
 
Dokładnie wszystko rozchodzi się o kasę, bo szarpiąc się na tego maluszka troszkę się zapożyczyłem. Robiąc rajdówke na pewno nie mam na myśli typowej budżetówki oranej po wyrypach. na pewno wleciało by kilka znaczących smaczków z epoki
  
 
Bardzo ładny, jaka cena o ile to niee jest jakas tajemnica
  
 






Prace dobiegają końca teraz zostało zbierać kase na porządne pasy, fotele i porządnie zabrać się za układ napędowy
  
 






  
 
fajnie wygląda, ale szerokie listwy z fl nie pasują do metalowych zderzaków
  
 
jest kozak , bez dwóch zdań ogarnij tylko polerke i bedzie kosa . Jak coś to w temacie polerowanie służe pomocą
  
 
silnik zostawiasz oryginalny czy coś zmieniasz?
  
 
Myślę ze przez zime uda mi się coś poskładać. Mateusz a co do polerki to mam dostęp do maszynki, tylko nie wiem jaka pasta jest do tego potrzebna, z doświadczenia wiem ze pasta tempo plus polerka to słaby pomysł
  
 
pasty mam 3m gąbki też są , polerka również , jak coś to nie ma problemu
  
 
Jeżeli zgra się czas z pogodą to jak najbardziej zgłoszę się do Ciebie
  
 




  
 


  
 
zacnie wygląda na tych zetesererkach
klatka by mu się przydała.
  
 
Przydała by się bez dwóch zdań ale myśląc realnie w tym roku nie ma szans, ze względu brak funduszy...
  
 
Prezentuje się zacnie.. Gdzie były robione foty?
  
 
Na Maxi tak dla uczczenia tego wyrypu
  
 
Jest świetnie
  
 
Bardoz ładnie wygląda, czerwony z białymi kołami się dobrze prezentuje, tylko nie przedóbrz z tymi białymi dodatkami. I zdjąłbym jeszcze te listwy czarne po bokach, nie pasują i są zaraząjeśli chodzi o rdzę.