[125p] Smerf

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam dzisiaj maja chwile wolnego czasu postanowilem pochwalic sie swoim ostatnim zakupem.Mysle ze wiekszosc osob juz wie ze fiat nalezy do mojej osob.Nie bede sie rozpisywal na temat tego kanta bo kant chyba wszyscy znaja(wiedza jak wyglada itd).
Plany co do tego egzemplarza sa nastepujace napewno nie bedziemy bawic sie w gruntowna odbudowe(jak to mialo miejsce z poprzednim fiaciorem ktorego posiadalem) jedynym wyjatkiem bedzie mala ingerencja blacharza poniewaz do wymiany kwalifikuje sie przedni lewy blotnik i prawa stona drzwi ale z tymi pracami wstrzymam sie do wiosny przyszlego roku.W tym tygodniu mam 2 dni wolnego wiec napewno wymyjemy wypolerujemy fiacika(lakier zrobil sie juz matowy-chce przywrocic mu w maxymalnym stopniu dawny blask) a na wiosne jesli mozliwosci finansowe pozwola zostanie polozony nowy lakier(oczywiscie orginalny).Z rzeczy typowo mechanicznych napewno tyl zostanie obnizony poniewaz w tym momencie siedzi wyzej niz przod samochodu.Poza tym samochod dostanie znaczna ilosc elementow chromowanych(oczywiscie nie bede przesadzal).Ponizej zamiescze kilka zdjec autorstwa Dj Turn-a(mam nadzieje ze nie ma nic przeciwko)

Ps musze dodac cierpie na chorobe zwana fiatomania(co ciekawe ta choroba zaraz znajomy ktory mial okazje wrocic fiatem z gliwic postanowil juz zakupic sobie kanta tak samo mlodszy brat ktory mial okazje odbyc krotka przejazdzke tym samochodem )



  
 
OC i przegląd do kiedy?
  
 
Cytat:
2011-09-12 13:11:46, MCQUEEN pisze:
OC i przegląd do kiedy?



obserwuj dział kupię/sprzedam
  
 
Jesteście złośliwsi ode mnie.










PS. Gdzie należy skierować wniosek o zmianę nazwy działu z "sprzedam/kupię" na "sprzedam/kupię/oddam/wyzłomuję"?
  
 
biedny fiat. [*]
  
 
hehe, nie dla siebie kupuje, szukam dla kogos hehe

powodzenia w restauracji tegoz rarytasa białego kruka czy tez jednorozca
  
 
aaaaaaaaaaaaahahahaha myślałem że tylko ja taki h... jestem żeby chłopakowi wypominać tego fiata ale widzę że forum F&F trzyma naprawdę wysoki poziom w walce z głupotą

ten cytat mnie rozpierdolił do reszty:
"Plany co do tego egzemplarza sa nastepujace napewno nie bedziemy bawic sie w gruntowna odbudowe(jak to mialo miejsce z poprzednim fiaciorem ktorego posiadalem) "
Jeśli tamten fiat był gruntownie wyremontowany to ja nie wiem jak nazwać poziom odbudowania fiata Poochatego...
W planach to zacznij zbierać 400zł bo Ci w grudniu OC wychodzi albo lepiej już oddaj go swoim znajomym których zaraziłeś pasją...
A przypominam że masz jeszcze 126p który tez już pewnie zaczyna gnić nie ma oc ani przeglądu i wygląda jak stolec ale wiem "W planach masz..."




[ wiadomość edytowana przez: Piotrek42gv dnia 2011-09-12 16:25:51 ]
  
 
Cytat:
ja nie wiem jak nazwać poziom odbudowania fiata Poochatego...


Proszę się odstosunkować od moich zabiegów odświeżających
  
 
Choinka zapachowa i mazidlo do opon
  
 
nie należę do osób które mogą się pochwalić bogatą kartoteką uratowanych aut, wymienionych progów, pasów przednich, polakierowanych nadwozi czy złożonych silników. Wiem natomiast to czego chyba ty jeszcze kolego nie

nie wiem ile masz lat, jaki jest twój status materialny czy jakie masz zaplecze. wszystkie lata destrukcji polskiej motoryzacji bo inaczej nazwać się tego nie da nauczyły mnie jednego. Nie da się zrobić auta za przysłowiową flaszkę a życie mrzonkami kończy się zwykle upadkiem, do tego upadkiem nie spodziewanym i całkowicie nie asekurowanym. O złamania nie trudno.

Skoro stary fiat był odrestaurowany to po co się go pozbywałeś, w tym braku logiki widzę metodę a mianowicie za kolejne kilka stówek masz sprawnego fiata i OC, zrozumiał bym to gdybyś nie trąbił na prawo i lewo o restauracji i wielkich remontach

bez urazy kolego, piszę to dla twojego dobra. Jeżeli taki z ciebie miłośnik to zrób opinie na zabytek , wstaw go do garażu i rób choćby i 5 lat aby to miało ręce i nogi.
  
 
Fajny rok, fajny kolor. Kiedyś takiego wylicytowałem na allegówniano. Teoretycznie był mój, ale po wygraniu aukcji kolo beknął że 5 klocków chce za niego Pamiętam, że zrobiły na mnie wrażenie czerwone lampki w drzwiach i całkiem inna jakość wykonania w porównaniu do stolców z końcówki produkcji
  
 
Ale o co to całe halo?
Chłopak kupił sobie fiata, pochwalił się nim i jego sprawa co z nim zrobi.
Fiacik ładny
  
 
a jak już Ci wyjdzie OC to jestem pierwszy w kolejce na deske rozdzielcza jak nie popękana
  
 
Panowie rozumiem wasza krytyke pod moim adresem z drugiej strony troche jej nie rozumiem fakt mam swiadomosc ze dalem dupy z poprzednim pomaranczowym kantem ale nikt nie zna mojej sytuacji zyciowej materialnej itd.Pozatym uwazam ze wieksza korzysc zrobilem sprzedajac poprzedniego kanta-moglem go trzymac jeszcze kolejne 3 lata az w koncu wyjechalby na nowo na drogi albo zostal by pomnikiem przyrody-a tak poszedl do milosnika marki wiem ze nie trafil zle.Odnosnie tego kanta pisalem nie bedzie porywania sie juz z motyka na slonce zostana przeprowadzone niezbedne prace ktore musza byc przeprowadzone.Pozatym pisalem w innym temacie ale widze ze dla niektorych to chyba nie zrozumiale bylo w koncu po to istnieja takowe klubu/fora zeby laczyly a nie wywolywaly agresje zle emocje u ich uzytkownikow-dzielenie sie doswiadczeniem uwagami jest jak najbardziej wskazane ale szydzenie z kogos juz chyba nie przystoi w tego typu miejscu?Tyle odemnie dodam jeszcze ze nawet jesli w przyszlosci znow zostane zmuszony do sprzedania tego kanta zrtobie to swiadomie odpowiedzialne jak w poprzednim przypadku-uwazalem ze wiekszosc osob jest tutaj inteligentnych i zrozumie moje intencje jak widac rozczarowalem sie.A teraz pora skonczyc te oftopy i pora zaczac normalna dyskusje?

Dziekuje Tybkowi Mauzerowi za mile opinie a co niektorym osoba postaram sie pokazac ze nie waro skreslac czlowieka przedwczesnie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2011-09-12 22:55:43, Piotrek42gv pisze:
a jak już Ci wyjdzie OC to jestem pierwszy w kolejce na deske rozdzielcza jak nie popękana



hehe bardzo smieszne ale oc wlasnie jutro wykupuje na 365dni an Siebie a deska rozdzielcza niestety ale idealna nie jest wiec Cie rozczaruje
  
 
zasady interpunkcji najpierw bo nic z tego nie rozumiem.
  
 
Cytat:
2011-09-12 22:57:18, Paszczus pisze:
Panowie rozumiem wasza krytyke pod moim adresem z drugiej strony troche jej nie rozumiem...



Paszczus - myślę, że z nami jest jak z Tobą, rozumiemy Twoje intencje, ale z drugiej strony trochę ich nie rozumiemy
  
 
Ale Ty nie rozumiesz że drobna kosmeyka która jest wymiana błotnika pociągnie za sobą wymianę progu bo okaże sie jak sito do tego trzeba będzie zakonserwować cała podłogę itd... Do Ciebie nie dociera fakt że posiadanie fiata to nie posiadanie golfa że lejesz rope i jeździsz tutaj auto zeszmaci się po jednej zimie jak dostane soli w profil... Do jazdy na co dzień kup sobie dupowóz tak jak 99% tego forum a nie wmawiaj sobie że jesteś pasjonatem bo wozisz dupę zardzewiałym 125p a gdy sie zeszmaci sprzedajesz go znajomym bo moze oni go uratują...
  
 
Moim zdaniem zrób co sie popsiuło zakonserwuj i jeździj później wymienisz sobie następny element i tak dalej do wyczerania sił albo kasy.
Auto będzie na chodzie a nie jak moje stoi całe rozebrane blachy wszystkie kupione łącznie z podłogą i progami a ja czasu nie mam i miga by sie wziąć za taką robote...
  
 
Cytat:
2011-09-13 09:30:11, faownik81 pisze:
Moim zdaniem zrób co sie popsiuło zakonserwuj i jeździj później wymienisz sobie następny element i tak dalej do wyczerania sił albo kasy. Auto będzie na chodzie a nie jak moje stoi całe rozebrane blachy wszystkie kupione łącznie z podłogą i progami a ja czasu nie mam i miga by sie wziąć za taką robote...



Dokladnie tak chce uczynic.

A odnosnie Ciebie Piotrek42gv brak mi juz sil ale ok sprobuje zripostowac po 1 mam dupowoz po 2 pisalem wczesniejszym poscie nie znasz mojej sytuacji zyciowej finansowej itd. wiec przestan pierdolic bez sesu jak chuj spod kredensu temat poprzedniego kanta UWAZAM za zamkniety RAZ NA ZAWSZE (Tobie pewnie zal dupe sciska ze nie kupiles go za 400zl jakie mi proponowales) po 3 idz picuj swojego kanta i mnie nie wkurwiaj a jak masz problemy to idz do psychologa po 5 moze zalatwimy to jak mezczyzna z mezczyzna dajac sobie po razie czy jestes taki cwaniak internetowy? a moderatorea jesli moge prosic prosilbym o usuniecie zbednych postow/komentarzy dziekuje.