Poldki Sprzedany!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie sprzedałem poldka swego. Muszę się przyznać że chciałem iść w te lepszejsze. Ale przebiegałęm, ze dwie giełdy i nie jeden komis i jak było coś ciekawego to z papierami była kicha. Dlatego postanowiłem i jestem zadowolony, i tak też zrobiłem. Kupiłem Caro+ 97r. przebieg 49 tyś. 1.6 GLI, wspomaganie kierownicy, immobiliser, Autko super. No i odjazd BEZ KICHY WIEM CO MAM!!!

Pozdrawiam!
  
 
Moje gratulacje WALA - a już myślałem że wpadł Tobie do głowy szalony pomysł i chciałeś kupić coś innego a nie poloneza

Zrób fotki i umieść w profilu, chętnie pooglądamy nowe cacko

  
 
Gratulacje Wala. Widzę, że coś spać nie możesz tak przeżywasz zakup .
Zyczę ci bezawaryjnej eksploatacji nowego nabytku.
  
 
A to miła niespodzianka... Teraz trzeba się spotkać i ..... obficie to opić....
  
 
Dzięki Dzięki, Fotki zamieszczę w przyszłym tygodniu. Chciałem zrobić tę głupotę i kupić coś nemeckiego lub innego ale to było by no juz prawie 13 letnie autko, i do tego wielka głęboka studnia bez dna gdzie można nie jedno konto opróżnić. Prawda jest taka że to jest w większości przypadków. Dlatego pozostałem wierny poldkowi bo wiecie sami że miałem 94 i wcale nie nażekałem, byłem zadowolony i jestem z kolejnego nabytku. A mojego poldka kupił odemnie mój ojciec, i skaka z radości! Wcale się nie dziwie bi wszystko jest na 6 no po za delikatnymi dziurkami które już są wyspawywane!

NIE NABIERAJCIE SIĘ NA TE ZAGRANICZNE DZIADOSTWA!!!
Dwa tygodnie miałem rozterek, ale gdy dorwałem tego poldiego nie zastanawialem się ani chwili!!!
I TO JEST SŁUSZNA DECYZJA

Pozdrawiam
  
 
Gratuluje nowego nabytku i ciesze sie ze to jest Poldi
  
 
Moje gratulację WALA
To co mała wisienka poszła do ludzi. Szkoda bo lubię ten kolorek. To teraz trzeba się spodkać, obgadać i wypróbować co ta maszynka potrafi
  
 
Gratuluję Wala.Tak samo jak ty chciałem kiedyś coś "lepszego" ale to co jest u nas dostępne za tą cenę to syf.Skarbonka bez dna.Mój następny samochód to też będzie poldek oczywiście z gazociągiem.
  
 
WALA - a jak się ma cenowo Twój nabytek do rozpatrywanych innych "niemieckich"?
  
 
Za tę furkę zapłaciłem 7,7 tyś. Tylko dlatego że poprzedni właściciel był cienias i nie wykapował że pierdzielnięty jest potencjometr położenia przepustnicy. Nowy do wtrysky Mono Motronic firmy Bosch kosztował mnie 156PLN. I bzyka że aż miło. Za tę gotówkę można było by kupić Opla Kadeta 90r. Lub bezpośrednio sprowadzonego z zagranicy za 6.5 do 7.5 tyś. Do tego trzeba doliczyć pierwszą rejestrację 1.2tyś. I kope problemów, bo a to tłumik a to amortyzator. No ale wszystkie stare autka sprowadzone przed 24 w nocy w piątek 20.09 będą mogły być rejestrowane. Już nie wolno sprowadzać padlinek tylko 2 latki i dodatkowo jest wymagane świadectwo homologacji na katalizator.
Jeszcze przymierzałem się do golfa. W tej cenie to rok 87-89. No ale problemów co nie miara. SKŁADAK, SKŁADAK, SKŁADAK. Wiadomo robili tak że wystarczyło opuścić silnik na poduszkach i już był jako składak. Ale z reguły na giełdzie są mało zorientowani klienci i jak widzą w papierach składak to DOWIDZENIA!. Zresztą tym poldkiem pobrykam jakieś 4-5 latek i jeszcze będzie wyglądał. A teraz taki mieniec 90r. za pięć lat to będzie kopa gruzu. Żeby z zagranicznych kupić coś dobrego to trzeba mieć ok 15 tyś. Ale szczeże mówiąc dziwię się ludziom że podchodzą do sierry 83r. za cenę 4.5 tyś. Jak mogą mieć coś porządniejszego z gazem.

I TAK WŁAŚNIE TA NASZA MENTALNOŚĆ DOPROWADZIŁA DO KRYZYSU GOSPODARCZEGO, NIE POPIERAMY NASZEJ PRODUKCJI, NO TO JEJ NIE MAMY I ROBOTY TEŻ NIE MAMY!!!

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: WALA dnia 2002-09-25 09:06:50 ]
  
 
Wala napisz jakie były objawy walniętego potencjometru położenia przepustnicy
  
 
No więc, na wolnych obrotach silnik pracował równomiernie, natomiast dodając gazu np. do 2000 obrotów starając się je utrzymać silnik pracował nierównomiernie, dosłowinie skakał. Aby to ocenić wystarczy odpiąć kabel z tego potencjometru przy pracującym silniku na wolnych obrotach wówczas na chwilę spadną obroty po czym komp nie otrzymująć informacji z potencjometru przechodzi w stan awaryjny wyrównując obroty, po dodaniu gazu będzie pracował równomiernie, następnie po wpięciu ponownym wtyczki i dodaniu gazu objaw nierównomiernej pracy i szrapania powróci.

[ wiadomość edytowana przez: WALA dnia 2002-09-25 08:19:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: WALA dnia 2002-09-25 09:10:02 ]
  
 
2002-09-25 07:14:11, WALA pisze:

I TAK WŁAŚNIE TA NASZA MENTALNOŚĆ DOPROWADZIŁA DO KRYZYSU GOSPODARCZEGO, NIE POPIERAMY NASZEJ PRODUKCJI, NO TO JEJ NIE MAMY I ROBOTY TEŻ NIE MAMY!!!

Przykre, ale to święte słowa z głębokim sensem.

PS. Wala - niech Ci sie ten Poldek dobrze spisuje. R.
  
 
Dzięki RENATKO!

I tobie życzę poldka w Kwiatki z własną ciekawą samochodową oryginalnością!!!

Pozdrowionka

[ wiadomość edytowana przez: WALA dnia 2002-09-25 11:14:25 ]
  
 
Gratuluję Wala.
  
 
Gratuluję zakupu Niech ci się dobrze sprawuje