SPOTKANIE W POZNANIU 28-09-2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już tradycją się stało że spotykamy się na parkingu przed stadionem Lecha. Już jest po okresie letnim, więc przechodzimy na system zimowy, czyli spotykamy się w NIEDZIELĘ w samo południe ( dla niewtajemniczonych to godzina 12-ta, a nie 12:30 czy 12:45 .
Niestety już wiem że mnie nie będzie. Moja zacna teściówka robi 50-te urodziny, a jako porządny zięciunio musze pomagać w garmażerce
Tak więc niestety ja odpadam, za co przepraszam, jednak wszystkich innych gorąco zapraszam
  
 
Hmm... Ja coś czuje w kościach że też moge nie dojechać.
Ale mam lepszą wymówkę niż Majchal Będe prawdopodobnie w pracy chociaż jak mówią nie znasz dnia ani godziny
  
 
Ja idę w sobotę na 50-tkę do wuja, ale w niedziele o 12 na bank bede.
  
 
jak nie zapomnę i będę "użytkowy" w południe to się zjawię - ktoś musi bronić honory rodziny...

z góry uprzedzając pytania - Fiat'em nie przyjadę gdyż dopiero jesteśmy w trakcie procedury odpalania silnika...

tak więc

do zobaczenia
Bartek
  
 
Ja również sie stawiłem...Choć jechałem spod Konina...
No to troszkę relacji...
Tym razem było cienko jeśli chodzi o klubowiczów z Wielkopolski... smutna to prawda... Jak nie praca to szkoła albo trzeźwienie po imprezie...
Jednak mimo takich niedogodności jak frekwencja klubowiczów i sympatyków pojazdów marki FSO, było miło, pogoda dopisała, a tematem wiodącym było o zestawach hi-fi w naszych autach i naprawy blacharskie przed zblizającą się ...
Kolega Bartek_PN zaprezentował wypolerowane na lusterko aluski swego Opla .. robi wrażenie...
Obowiązki zawodowe zmusiły również Stjepana i Gucia do wcześniejszego opuszczenia spotkania ale po nich przyjechał Adam_luzik , najpierw Golfem II a potem, po zamianie aut, Polonezem by pokazać naprawe blacharską swego bolidu...
Skowron przyjechał nowym nabytkiem ... Ford Sierra 2.0 DOHC automat... "full wypas"... Jako drugie autko...po polonezie... Luz z kolei zapowiedział a właściwie poprosiłem go, by obligatoryjnie zjawił się na następnym spotkaniu odremontowaną Syrenką... rodzynek jakoch mało... Tak samo miał zrobić Bartek_PN z Fiatem z '73 jednak wolał to odłozyć na inny termin... Zazdroszcze mu tego zakupu... Za takie pieniążki to i ja bym kupił takiego rarytasa...
Spocik zakończył sie ok. 14.40 i rozjechalismy się do domów ... A ja pod Konin...po rodzinke...
To tyle... oby do następnego spotkania i by było nas znacznie więcej ....
Na spocie byli :
1. OLI_F50
2. Mebig
3. Skowron
4. Pechol
5. Bartek_PN
6. Luz
7. Adam_luzik
8. Ronaldo
9. Stjepan
10. Gucio
Co do fotek to widziałem że robił kilka Bartek , więc czekamy na ich pojawienie się
Bartek - jesli możesz prześlim mi je na maila.


[ wiadomość edytowana przez: OLI_F50 dnia 2003-09-29 09:27:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: OLI_F50 dnia 2003-09-29 09:31:08 ]
  
 
Jaki kolorek ma ta Syrenka , którą ma Luz ? W sobotę widziałem taką piękną w kolorze beżowo-kremowym.Skręcała z piskiem opon z ulicy Powstańców Wielkopolskich w al.Niepodległości około godziny 14:30.W środku było jakiś dwóch młodych jegomości.
  
 
tego niestety nie wiem gdyż LUZ nie powiedział takich szczegułów...Ale z tego co wiem tzn. wydaje mi się że ona chyba jeszcze nie jest do końca skończona... Tu musi sie wypowiedzieć s am właściciel...
  
 
A ja jeszcze trochę zostałem, wyjeżdrzam, a tu z naprzeciwka kumpel swoją Ibizą wiec trochę jeszcze z nim pogadałem i do domu pojechałem o 15. Atmosferka zlotu była rewelacujna, nikt niestety nie chciał stanąć w szramki z moim zwykłym 1.6 , a frekwencja trochę malutka ale no cóż pierwsze zloty po zmiane na piątki tez nie były liczebne.

PS. Mówiłem o autach w zasięgu mojego czyli o polonezach, sierry i kadety nie wchodziły w grę a to z wiadomych powodów jakimi były ich silniki a w przypdku drugim nawet masa auta.

[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2003-09-29 14:05:05 ]
  
 
Moja StoPięćeLka ma kolor....profilowy...tam są jej fotki hehe, żeby nie fatygować nikogo klikaniem na moj profil powiem że jest biała-a jedynym jej niedomaganiem jest katastrofalna zbieżność-a w zasadzie jej brak na przednich kołach po wymianie resoru (kółka piszczą nawet podczas jazdy na wprost-o zakrętach już nie wspomnę ) Do następnego spotu powinna być już gotowa ponieważ znalazłem chętnego mechanika, który się podejmie ustawiania-a to nie było takie łatwe eeehh
  
 
zdjecia - proszę bardzo....
miniaturki tutaj - wieksze obrazki pod linkami...



01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13

A co do Fiata... nie chcemy zrobić mu krzywdy odpalając "na siłę" - ale obiecuję że jak tylko będzie w stanie to na pewno pojawi się na zlocie...

Pozdrawiam
Bartek
  
 
Fotka 07 to ... wstyd
Chyba bedzie trzeba cos z TYM zrobic...
  
 
Cytat:
2003-09-29 23:19:19, Ronaldo pisze:
Fotka 07 to ... wstyd
Chyba bedzie trzeba cos z TYM zrobic...



Noo... drzwi wymień... ...
...żartuje....
  
 
Ja bardzo zaluje ze nie moglem przyjechac i sie z wami spotkac ale siedzialme caly weekend we Wrzesni.
Ale to nie koniec zlych wiadomosci bo mi w budzie tak zajebiscie ulozyli plan ze bede mial zajeta kazda niedziele przez zajecia szkolne - paranoja i to sie nazywaja studia zaoczne
Kolega Skowron juz nie am poldka czy dokupil tylko 2 samochodzik ?
  
 
Cytat:
2003-09-30 11:22:40, Formula pisze:

Kolega Skowron juz nie am poldka czy dokupil tylko 2 samochodzik ?




Skowron ma teraz dwa samochody...
  
 
Ja nie mogłem przyjechać, ale o tym już było
Ciekawe jak wygląda ta Ściera Skowrona.
Poza tym co to za biały Poldek PSR???
  
 
Cytat:
Ciekawe jak wygląda ta Ściera Skowrona.


Dobre pytanie sam bym zobaczył
P S Majchal ja mam ochote na browarka a obiecalem Ci ze jak bedzie okazja to to bedzie piwko, wiec mow tylko kiedy i gdzie, a najlepiej u mnie i popoludniu w tygodniu
  
 
Eeeeech - mało spostrzegawczy jesteście - przecież ta "ściera" jest na aż 3 zdjęciach...

podaję szczęśliwe numery:

02 08 13

do okulisty chyba pora zawitać...

Pozdrawiam
Bartek
  
 
Bartek, generalnie wiem jak wygląda zderzak, czy błotnik od ściery. Mnie interesuje jak wygląda w całości, jakie ma dodatki ( felgi, kiera, fotele ) itp. Takie ścinki to mnie nie rajcują i je widziałem
A co do piwka to jasna sprawa, jednak muszę to przełożyć przynajmniej na przyszły tydzień. W tym totalnie nie mam czasu, a w weekend przychodzą znajomi i będzie maraton Tak więc z chęcią po niedzieli się do ciebie/was wpakuję. W końcu daleko nie ma, więc dam rady z buta, nawet gdyby miało być wleczone
  
 
Cytat:
2003-09-30 20:16:51, MAJCHAL pisze:
Ja nie mogłem przyjechać, ale o tym już było
Ciekawe jak wygląda ta Ściera Skowrona.
Poza tym co to za biały Poldek PSR???



Majchal,
Sierra Skowrona to model sedan koloru czarnego 2., DOHC (ok 120KM) '89 chyba, ze skrzynia automatyczną... Miałem okazję sie przejechać tym samochodem i u dzielić też kilku wskazówek nowemu włascicielowi...Torpeda żadna, ale majestatycznie fajnie się jeżdzi...
Biały Polonez PSR... widzisz , jakbyś pojawiał sie częściej na spotach to poznałbyś go wcześniej...To kolega, Krzysiek "PECHOL" , ode mnie ze Środy mieszkający zaledwie 100 m ode mnie... Miało przyjechać więcej ekipy ode mnie ale albo szkoła albo wizytacja rodzinki ich "wyeliminowała"...
Więc może następnym razem i TY jak i symopatyków czy klubowiczów będzie więcej...