Polonezik to jest to

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co wy chcecie przeciez polonez to jest bryka XXI wieku więc mi tu nie gadajcie bo nie macie raci
 
 
Ja o tym od dawna wiedziałem
  
 
A co tam... pewnie że wiemy
  
 
Eeeeeeee niemożliwe
  
 
Hiehie, a cio niemożliwe?
  
 
No przeciez inaczej bym nie jeździł Polonezem
  
 
Hihi tak mi się napisało bo albo poprostu Poldek mi się podoba albo jestem sadomasochistą
  
 
Hiehie albo jedno i drugie
  
 
Cytat:
2003-09-26 11:08:54, trinity pisze:
Hiehie albo jedno i drugie



Heh a uważałem się za porądnego i ułożonego kolesia a tu wszystko wyszło z wora!!
 
 
To oczywiście byłem ja
  
 
Hiehie no tak więc teraz już wszystko wiemy...
  
 
Oczywiście...żartowałam.
  
 
no ja juz nie mam pytan....
  
 
Cytat:
2003-09-26 20:55:31, trinity pisze:
Oczywiście...żartowałam.



Hmm no ja nie wiem czy się nie obrazić .... fajno jest sie czasami z siebie pośmiac
Pozdrowionka dla wszystkich!!
  
 
ale zawsze lepiej posmiać sie z Kogoś
do zobaczenia w Zabrzu!!
  
 
Cytat:
Jestem za...


2003-09-26 22:46:34, Pysiek pisze:
Cytat:
2003-09-26 20:55:31, trinity pisze:
Oczywiście...żartowałam.



Hmm no ja nie wiem czy się nie obrazić .... fajno jest sie czasami z siebie pośmiac
Pozdrowionka dla wszystkich!!

  
 
Cytat:
2003-09-24 18:15:52, Anonymous pisze:
Co wy chcecie przeciez polonez to jest bryka XXI wieku więc mi tu nie gadajcie bo nie macie raci

no nie wiem mialem poldka i ten wymiatacz powyżej 110 na godzinę brał oby dwie strony jezdni teraz to widze co to za auto przecież to nie ma zadnego przyśpieszenia
 
 
miszczu seryjnym w 100% caro jade 160 na godzine i nie mam raczej problemów z utrzymaniem sie na jednym pasie...to raczej zależy od kierowcy...no rowerem(2 kołowym sie ta ) takich predkości sie nie rozwija wiec może te 110 to był dla Ciebie szok..
nie ma przyspieszenia? no dobra ferrari to to nie jest(aczkolwiek mó jest czerwony ) ale jak dobrze przycisniesz to spod światel niektóre bryki zostawisz ale to też oczywiście zależy od tego kto siedzi za kółkiem.. wiec jeśli Ci sie nie podoba to jeździj czym innym i bul za serwis ale nie wqwiaj innych!! bo zbyt mało wiesz..
skończyłem
  
 
nooo prosze Scooby coz za agresor?
  
 
a jaaak nie bedzie mi tu wiochy z poldka robił burak jeden