Zawieszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam dwa pytanka w sprawie zawieszenia może ktoś pomoże

pierwsze dotyczy przedniego zawieszenia, ostatnio pojawiły się jakieś trzaski posczs ruszania i jak na jedynce lub dwójce puszczam lub wciskam gaz na wyższych biegach tego nie słychać
zaznaczę że wymieniłem sworznie i tylne tuleje wahaczy, tylne tuleje od cupry

drugie dotyczy amortyzatorów tylnego zawieszenia
chciałbym sie upewnić czy w modelu 6L i 6J amortyzatory i mocowania są takie same
  
 
Trzaska? a może stuka? Sprecyzuj to jakoś. Jeżeli to stuki, to przeguby sugeruje sprawdzić. Jeżeli trzaski no to podjedź na tzw. "szarpaka" trudno to zdiagnozować na odległość.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
opisz jaki to stuk... jak jedno pukniecie to moga bys slabo dokrecone tuleje tylne albo przednie, jesli stuka caly czas przy dodaniu gazu albo puszczeniu(za kazdym razem) to moze byc przeglub wewnetrzny takze, jesli caly czas puka szczegolnie na skreconych kolach to masz przeglub ktorys, jesli puka jak skrecasz albo przeskakuje jakby to moga byc lozyska mcpersona ewentualnie zatarte swoznie albo koncówki drazków...
opis to wiecej


[ wiadomość edytowana przez: uszek dnia 2011-10-24 22:14:23 ]
  
 
zdiagnozowane
w zwiazku z tym że tylne tuleje wachzczy dałem od cupry zrobiło się sztywniej więc zaczeły pracować bardziej przednie
byłem na szarpakach i wyszło
na chwię obecną przesmarowane jakimś preparatem ala WD40 bo nie mają luzów więc nie ma potrzeby wymieniać,ale jak będę wymieniał amortyzatory przednie na wiosnę to i tym sie zajmę
  
 
a mówiłem, że na szarpaku wyjdzie

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin