[Ogólne] Orginalna bryła samochodu vs spojlery, wloty itp.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Chciał bym się poradzić gdyż mam duże wątpliwości. Mam okazję kupić taki przedni zderzak:




Uważacie że lepiej będzie wyglądał z takimi przeróbkami czy lepiej pozostać przy oryginalnych zderzakach itp?

A oto fotka mojego samochodu:



Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-11-02 06:39:18 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu ]
  
 
dla mnie - Kupa
  
 
Jesli chcesz kupic tylko przedni zderzak - to kal z tego bedzie , jesli chcesz wraz ze zderzakiem kompleksowo auto zmienic pod styl tego zderzaka -> jesli Ci sie podoba takie cos to kupuj
  
 
Jak nie chcesz być pośmiewiskiem to nie kupuj takich rzeczy. Takie moje zdanie.
Lepiej zainwestuj w gwinty, spuść na maxa nawet przy tej feldze co masz i ciesz się ze spojrzeń gapiów
  
 
Daj sobie chłopie siana z takimi dodatkami.
Lepiej załóż zderzak z halogenami jest dużo ładniejszy.
  
 
Nie psuj auta. Masz dobra felge, do tego gwint i miód. A jak chcesz sie brac za spoilery to tylko spod loga Forda..
  
 
Deathrider_85 dobrze prawi, polać mu!
Zderzak z halo plus grill plaster miodu
  
 
kazdy ma swoj styl i wizje swojego auta, jesli nie jestes pewien wstrzymaj sie z kupnem, mozesz pozniej zalowac.

jesli sie jednak zdecydujesz pamietaj ze to laminat i mnustwo z tym problemu...odpryski farby, niedopasowane do auta, bardzo lamliwe...

wg. mnie styl szybkich i wscieklych juz dawno minal /laminaty, lotki neony itp./ oby to nie zajechalo wioska...bo szkoda fajnego autka
  
 
Niestety, czasy się zmieniły, i taki rodzaj tuningu nie jest już modny. Co więcej, przez wielu, którzy o tuningu aut wiedzą jedynie z gierek na komórkę, bedzie to uznane za wieś. Auto na zdjęciu jest fajne ale tylko dlatego że cale jest zmodzone. Jak dasz do zwyklaka taki zderzak bez progów dokładek itd to bedziesz pośmiewiskiem. Takie jest moje zdanie.
  
 
Cytat:
2011-11-02 00:33:22, Venom_4x4 pisze:
. Auto na zdjęciu jest fajne ale tylko dlatego że cale jest zmodzone.


fotoszop zrobi robote
  
 
Nie no oczywiście wiadomo ze tylko na przednim zderzaku by się nie skończyło Ale chyba jednak pozostanę przy oryginalnej bryle bo jednak tylne zderzaki są drogie w pin :/ bo na progi by się uzbierało

Więc zamiast zderzaka będę poszukiwał dokładki od laguny lub escapa

No i dziękuje za szybkie i treściwe wypowiedzi
  
 
I tej wersji się trzymaj
Zainwestuj w gwint albo chociaż springi tak koło -60 i będzie gut
  
 
osobiście posiadałem taki zderzak i go wymieniłem na fordowski z halo, gdyż ten jest strasznie badziewny dłuższa jazda po nierównych drogach i belka mocująca się wyłamie a do tego nie jest tak ładnie dopasowany jak na zdjęciu.
  
 
wes kup zderzak z halo do tego progi zender tylny zderzak zender i troszku nizej go i bedzie miodzio
  
 
Zima idzie to bedzie chwile za pług robił do odśnieżania. Dla mnie wioska. Ja bym zrobił jak chłopaki mówią, halogeny, jakies progi delikatne i juz jest lepiej. Lepiej i wystawrczająco