Polonez pożegnanie .

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w najnowszym numerze tygodnika motor ukazał się artykuł na temat poloneza w klimacie ewentualnego zaprzestania produkcji naszego ulubionego samochodu ,choć oficjalnie fabryka tego faktu nie ogłosiła.panowie redaktorzy chyba już go przekreślili ,przyznaje się że nie spodziewałem się tego akurat po tygodniku motor.
  
 
Póki nic nie wiadomo oficjalnie nie ma co za dużo się przejmować.Niektórym widać przeszkadza że produkuje się jeszcze POLONEZA-jedyny dobry polski i nowy samochód na który stać przeciętnego zjadacza chleba.
  
 
Dokładnie tak...nie ma co się martwić na zapas... Może to tylko przejściowa sytuacja i może niebawem znowu z FSO wyjadą Polonezy funkiel nówka...
  
 
Czytałem, czytałem
  
 
Nieee to nie może być prawda, zresztą czy ktoś liczył ile razy zakańczano produkcje poloneza??? Bo ja pamiętam takie hasła z wczesnego dziecińswa
Swoją drogą kiedyś to musi nastąpić i łza się w oku kręci...
  
 
Ja słyszałem że chcą dociągnąć do 25 lecia . Wtedy wejdzie do honorowego klubu /tak jak garbus/ nie pamiętam nazwy.
  
 
Byłem dzisiaj w FSO (a ściślej w Zomisie). Po prostu płakać się chce jak się patrzy do czego doprowadziły kolejne rządy. Kiedys fabryka tętniła życiem, a teraz...
  
 
Kiedyś dojdzie do zaprzestania produkcji ale co się dziwić jak nowe CARO kosztuje 25 tyś. trochę drogo,spada prostu popyt i zastanawiają się co z tym zrobić.
  
 
W takim razie powinni produkować w FSO Polonezy używane. One mają na razie jako takie wzięcie.
  
 
A ja mam pomysł na kontynuowanie produkcji poloneza. Wymaga to sporych nakładów z budżetu państwa, ale co tam... Pamiętacie hasło Wałęsy: "sto milionów dla każdego" ??? Niech teraz Olo razem z Leszkiem krzykną: "Poldek dla każdego"!!!!!!
  
 
zazwyczaj jestem optymista, ale jak przejezdzam kolo FSO a niekiedy zaglodam do zomisu i przejezdzam przez brame FSO to wydaje mi sie ze to juz konoec poloneza i FSO


Ale w glebi duszy mam nadzieje ze nie bedzie to koniec i cos drgnie w naszym przemysle motoryzacyjnym.
  
 
Jesli chca zakonczyc produkcje Polnoze to propomuje pojechac pod FSO i zrobic pikiete moze jakas blokadka Jagiellonskiej
Szczerze mowiac nie uwazam pomyslu zakonczenia produkcji za dobry i stanowczo sie sprzeciwiam

Pozdrawiam, Dominik


Komu w droge temu slimak podaj lape

[ wiadomość edytowana przez: Dominik dnia 2002-09-25 09:22:03 ]
  
 
Cytat:
2002-09-24 21:21:59, BENY pisze:
A ja mam pomysł na kontynuowanie produkcji poloneza. Wymaga to sporych nakładów z budżetu państwa, ale co tam... Pamiętacie hasło Wałęsy: "sto milionów dla każdego" ??? Niech teraz Olo razem z Leszkiem krzykną: "Poldek dla każdego"!!!!!!



Luzik - z tym hasłem sie zgadzam. Tylko dajcie mi jakiegoś normalnego Leszka do duetu.

Panowie - nie oszukujmy sie - to koniec poloneza! Dbajmy tylko o te które pozostały.
  
 
W MOJEJ KSIAZCE OBSŁUGI DO POLDIKA jest napisane..
"polonez jest to luksusowa limuzyna..."a czy ktos widział zeby takie przestali produkowac???
  
 
Z dzisiejszego Super Expresu
  
 
tekst jest budujący , moze....?
  
 
Pocieszmy się tym ze sprzedaż Poloneza Trucka (przez siec dealerską Deawoo) ma się dobrze w Europie południowej. Może przynajmniej tej odmiany niezaprzestaną produkować.
  
 
Hym... nic innego nam nie pozostaje tylko wystosowac petycje do Daewoo z protestem.
A jak sie przychyla do prosby wznowienia produkcji to przejmiemy zaklad (wykupi sie zaklad ze skladek klubowych) i sami bedziemy je klepac.
Janio zostanie glownym inzynierem, GDA zajmie sie marketingiem i poldki beda szly jak swierze buleczki.
  
 
Szkoda a ja miałem nadzieję że wkońcu wypuszczą na rynek wersję z napędem na 4 koła.
  
 
Ja mialem nadziej ze bedzie Poldi 3 generacji inni np VW zmieniaja numerki golf 1,2,3,4 itd a polonez zmienia marke
FSO, Daewoo a teraz mial byc Rover Polonez az sie nie dobrze robi jak sobie pomysle ze nie bedzie mozliwosci zanabycia nowego poldka ehh

pozdr