[MKV] Silnik diesel czy nie za bardzo klapie ?? [VIDEO]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sam juz nie wiem, dlatego prosze o opinie.

FILM




[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2011-11-16 18:44:35 ]
  
 
Silnik jest zimny na tym filmie? Jak tak no normalne, że trochę klepie - wyprzedzony kąt wtrysku, jak jest rozgrzany to coś jest nie tak, bo nie dość że klepie to słychać wyraźnie, że ma za duże obroty.

Czemu ta rura między filtrem a kolektorem tak "chodzi"?

  
 
Cytat:
2011-11-16 16:08:59, Pele19m pisze:
Silnik jest zimny na tym filmie? Jak tak no normalne, że trochę klepie - wyprzedzony kąt wtrysku, jak jest rozgrzany to coś jest nie tak, bo nie dość że klepie to słychać wyraźnie, że ma za duże obroty. Czemu ta rura między filtrem a kolektorem tak "chodzi"?



Rura "chodzi", bo silnik ma jakieś dziwne drgania i wibracje (dzis sprawdzalem poduszki dynamicznie podczas jazdy z otwarta maska i to za pewne ich wina, bo silnik wyrywal sie do chlodnicy przy dodaniu gazu) Silnik na filmie byl rozgrzany, a obroty ma wedlug mnie normalne.

Czy po jego pracy mozna wnioskowac ze ma przestawiony rozrzad??


[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2011-11-16 17:15:47 ]
  
 
serio to jestem ciekaw bo ja podejrzewam u siebie zawór przyśpieszenia kąta wtrysku. Nie wiem czy taki jest u ciebie. Silnik drga mocniej, czasami nie równo pracuje.
  
 
Cytat:
2011-11-16 17:58:06, Kleszczak pisze:
serio to jestem ciekaw bo ja podejrzewam u siebie zawór przyśpieszenia kąta wtrysku. Nie wiem czy taki jest u ciebie. Silnik drga mocniej, czasami nie równo pracuje.



Takie cuda tylko w Lucas'ie
  
 
Moim zdaniem również zbyt wysokie obroty. U mnie też takie były, ale skręciłem do około 800 i silnik chodzi dużo ciszej na biegu jałowym.