Woda w kierunku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po ostatnich deszczowych dniach, pojawila mi się pewna ilość wody w prawym przednim kierunkowskazie Zauważyłem pęknięcie w jego górnej części.
Czy ktoś miał podobny problem .
Czy i jak można sobie z tym poradzic bez demontowania klosza?
Obawiam się tego co będzie zimą .
Poradźcie proszę!!!
  
 
Hej ja mam popekany kierunkowskaz. Prawde powiedziawszy jeszcz nie zastanawialem sie jak to naprawic. Ku pokrzepieniu moge powiedziec ze przejezdzilem z tym cala zime.

[ wiadomość edytowana przez: PoLaRoS dnia 2002-09-24 17:56:07 ]
  
 
Ja mam tak od " zawsze " i jakoś żyję, szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to oświecę latarki i woda wyparuje.
Wiecie jaki mam pozim wody w kierunkowskazie po myjni !!

Pozdrawiam G
 
 
No i pięknie zapisało mnie jako jakiegoś ANONYMUSA !!SKANDALL!!
  
 
W Civicu przyjaciela wywiercilismy kiedys dziurke w tylnym kierunku by uwolnic wode.
  
 
Ja tez tak zrobilem w tylnym odblasku na klapie w Plonezie Caro Plus. 2 dziurki od spodu i po klopocie, a z zewnatrz nie widac. Gorzej jak lampy sa po prostu zaparowane... , wtedy nie wiem co zrobic, ale widzialem taki reflektor zaparowany w Mercedesie C, Renault 19, wtedy chyba sie czeka na slonko...
  
 
panowie jak juz ktos naprawde nie moze zniesc tej wody w kierunkowskazie to nowy kostuje zdajsie ok 50 60 zeta wiec czym tu sie przejmowac..(to byla uwaga dla estetow)
  
 
Za estetę się nie uważam, ale dzięki za radę. O dziurkach też myślałem, myślę że spróbuję.
Pozdrawiam.
  
 
Albo wykozystaj to jako dodatkowy zbiornik plynu do spryskiwacza!