Spot z Olim (czyli wielkopolsko-mazowiecki)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak częsc z Was wie Oli uczy sie w Wawce. Jutro (piątek 26.IX) bedzie na zajęciach. Spotykamy sie o 1830 przy PKS Marymont (południowy róg ulic Zeromskiego/Marymonckiej), potem zastanowimy sie co robić dalej. Chętni podpisywać sie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Fajno macie.A ja w Wawce byłem dzisiaj na "ekspresowej wycieczce służbowej" .Najpierw odwiedziłem Ursus,a później Mokotów.Poruszałem się żarówiastoczerwonym Polonezem Kombi - może ktoś mnie zauważył? Niestety nie było szans na minispocik,bo spieszyłem się tak,że nie miałem czasu nawet pierdnąć .Życzę udanego spociku!
  
 
Kaovietz, widzę że wszelakie kombi spod znaku FSO to Twoje przeznaczenie
  
 
UWAAAAGAAAAAA Spotykamy sie o 17. Oli zrywa sie z lekcji muzyki.
godzina 17 PKS Marymont.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
HEHE "Parking strzeżony tralalalalala

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Witam.
Właśnie udało mi się po ciężkiej próbie odpalić kompa i przez modem dostać się do sieci... ale to wszystko dłuuuugo trwa...
OLO - dzięki za posty ...
Tak więc jak wiecie bede w Wiawie i serdecznie ciesze sie że się z wami spotkam... Hiihi ... urywam sie tak, tak... czego to sie nie robi dla wspaniałej ekipy z Wawki... A w niedziele zjawie się na spocie w Poznaniu.... To dopiero bedzie jazda... hihihi Do zobaczenia jutro !!!
  
 
Cytat:
2003-09-25 19:31:14, OLO pisze:
Oli zrywa sie z lekcji muzyki.




Już widzę jak uczycie go śpiewać
  
 
Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2003-09-25 19:31:14, OLO pisze:
Oli zrywa sie z lekcji muzyki.



--------------------------------------------------------------------------------



Już widzę jak uczycie go śpiewać



"A Oli też, a Oli też przyjacielem ....."
  
 
O kurczę, muszę wyzdrowieć i auto złożyć bo stoi rozebrane na czynnniki pierwsze
  
 
o której kto bedzie na marymoncie, ja może dojade na 16 30
  
 
Mnie niestety nie będzie Jestem chory i uwięzioony w związku z tym w domu
  
 
Mnie też nie będzie. Sorry, ale jestem w robocie dziś do bardzo późna.
Oli - do następnego razu.
  
 
bardzo fajny spontaniczny spocik. mysle, ze wlasnie narodzila sie nowa swiecka tradycja!
  
 
Cytat:
2003-09-26 19:52:43, pagan pisze:
bardzo fajny spontaniczny spocik. mysle, ze wlasnie narodzila sie nowa swiecka tradycja!



Tiaaa...bardzo fajnie było... Chyba masz rację Pagan... coś sie "rodzi" nowego...
Z Dominikiem jeszcze rozmawiałem prawie do 20,00... Bardzo sie cieszę że się spotkaliśmy...
Janio, następnym razem to napewno....
OLO...dzięki raz jeszcze za kilka wskazówek techniczno -elektoniczno - elektrycznych...i sorki że nie poszedłem na koncert z Wami ale o mały włos nie wjechałbym na parking szkolny... ale się udało po dlugiej debacie z oficerem dyżyrnym... Jutro w szkole jest spora "feta", bo ślubuje nowy rocznik... zamieszania sporo...
Tak więc dziekuję tym wszystkim że byli a szkoda ze nie bylo wiecej...
Grzech - wracaj szybko do zdrowia...
Raz jeszcze dzięki i do następnego spotkanka ale już sam uprzedzę was o tym...
  
 
wiec teraz kazdy udajac sie do innego miasta informuje na forum o tym fakcie i rezerwuje ze dwie godziny dla kolegow o ile moze, oczywiscie, bo w lodzi jestem raz w tygodniu i to pedem jak kaovietz.
  
 
Cytat:
Z Dominikiem jeszcze rozmawiałem prawie do 20,00... Bardzo sie cieszę że się spotkaliśmy...


Tia.. było super, też się cieszę...
Następnym razem będziemy gaworzyć jeszcze dłużej
  
 
Nastepnym razem dajcie znac na komorke, bo bylem w okolicy, ale nic nie wiedzialem o spocie
  
 
Cytat:
2003-09-29 11:16:21, KiLeR pisze:
Nastepnym razem dajcie znac na komorke



Jak najbardziej... albo zobaczysz wcześniej posta o następnym mini-( tylko bez skojażeń prosze ) spotkaniu....
  
 
Mam nadzieje ze w konsoli wszystko działa

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
ja kostke dowiozłem na działke