Potrzebuje schemat elektr. do F132

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Jak w temacie, potrzebuje schemat instalacji elektrycznej do Fiata132 drugiej serii (na motylkach '14, z plastikowymi zderzakami). Szczegolnie interesuje mnie kolorystyka kabli wchodzacych i wychodzacych ze skrzynki bezpiecznikow. (ewentualnie jakby komus, kto ma taka 132 chcialo sie spisac kolorki...). Sprawa wyglada tak, ze moge kupic calkiem ladna, choc troche zdezelowana 132 ktora niestety ma poodlaczane wszystkie kable od skrzynki bezpiecznikow, sama zas skrzynka lezy na podlodze

Bede wdzieczny za wszelka pomoc.
  
 
Cześć.
Posiadam "Skróconą Instrukcję Napraw, Dane Techniczne dla Napraw i Obsługi FIAT 132p", w której znajduje się jakiś schemat. Mógłbym go zeskanować ale nie wiem czy będzie widać wszystkie oznaczenia.
  
 
Bylbym bardzo wdzieczny. Przedewszystkim chodzi mi o kolory kabli wchodzacych i wychodzacych ze skrzynki bezpiecznikow, a to z regoly na schematach bywa opisane. Jesli nie sprawiloby Ci to problemu to bardzobym prosil o poskanowanie tego schematu
  
 
Cześć.
Mam już skany instalacji. Czy mógłbyś podać mi swój adres email to ci je prześlę.
  
 
Fiacior mógłbyś i mi przesłać ten schemacik ??????

piotrz@meritus.pl
  
 
Także prosze o wszelkie info na temat Fiata 132, gdyż w moim przyszłym Poldku siedzi silnik właśnie z tego samochodu.

Mój adres lava1@wp.pl
  
 
Cześć.
Wysłałem już ten schemat. Proszę o potwierdzenie (na forum) jeśli odebraliście moją wiadomość.
  
 
moj adres to kosa@poczta.fm
  
 
odebrane (dzięki)
  
 
A ile to waży? Może by ktoś na jakiś serwer to rzucił?
Jeśli możecie to mi też podeślijcie race_d@interia.pl


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-11-20 02:45:52 ]