Start Monte Carlo Historique 2012 z Warszawy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Wybiera się ktoś na start tegorocznej edycji?
29 stycznia 2012 na Placu Teatralnym w Warszawie start do legendarnego rajdu Monte Carlo Historique.

Lista polskich załóg:

Pior Bany/Marcin Wydra - Zastava 1100p (1979)
Robert Burchard/Grzegorz Gac - Fiat 125p (1979)
Włodzimierz Cierliński/Jacek Miller - Fiat 125p (1977)
Marian Czapka/Emilia Czapka - Alfa Romeo 2000 GTV (1973)
Andrzej Duszyński/Błażej Mosiołek - Fiat 125p (1973)
Wojciech Garbarz/Julian Obrocki - Innocenti Mini Cooper (1972) - (Start z Turynu)
Tomasz Jaskłowski/Karol Jaskłowski - Fiat 125p (1972)
Adam Polak/Krzysztof Polak - Fiat 125p (197
Stanisław Postawka/Andrzej Postawka - Fiat 125p (1976)
Jerzy Walentowicz/Wojciech Walentowicz - Alfa Romeo 2000 GTV (1972)


[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2011-12-28 09:13:35 ]
  
 
Slabo, w porownaniu do zeszlego roku.
Bedzie festiwal alufelg z tesco
  
 
podnoszę bo chyba jednak się wybiorę. Zna ktoś jakieś ramy czasowe?? Przy okazji chciał bym zobaczyć stratopoloneza. Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie można go zobaczyć w muzeum motoryzacji??
  
 
ulica filtrowa, wyguglaj
  
 
Cytat:
2012-01-25 15:31:39, Piotrek42gv pisze:
podnoszę bo chyba jednak się wybiorę. Zna ktoś jakieś ramy czasowe?? Przy okazji chciał bym zobaczyć stratopoloneza. Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie można go zobaczyć w muzeum motoryzacji??


Ja też się wybiorę w którąś niedziele do tego muzeum.


[ wiadomość edytowana przez: max_xa5 dnia 2012-01-25 15:58:05 ]
  
 
Chyba bede.
  
 
Piotrek wg tego co znalazłem to impreza jest 12:30 - 15:00 na Placu Teatralnym w Warszawie.
pl-pl.facebook.com/events/249730045098317/?ref=nf

A wg PZM od 13:00 (pierwszy start 13:19)
www.pzm.pl/pojazdy-zabytkowe/,c,379,Cos_wiecej_niz_tylko_samochody___XV_Rallye_Monte_Carlo_Historique


Ja w każdym bądź razie będę ok 12
  
 
Cytat:
2012-01-27 08:58:51, Piatka pisze:
Piotrek wg tego co znalazłem to impreza jest 12:30 - 15:00 na Placu Teatralnym w Warszawie. pl-pl.facebook.com/events/249730045098317/?ref=nf A wg PZM od 13:00 (pierwszy start 13:19) www.pzm.pl/pojazdy-zabytkowe/,c,379,Cos_wiecej_niz_tylko_samochody___XV_Rallye_Monte_Carlo_Historique Ja w każdym bądź razie będę ok 12


Jedzie ktoś z okolic Katowic , można by się zebrać w kilka osób ?
  
 
Od rana jest badanie na Placu Teatralnym.
Start zaczyna sie od 13
ale pierwsza załoga poleci chyna o 13.19.
Trasa bedzie leciec przez Częstochowe.Katowice,wrocław do Drezna.
  
 
Cytat:
2012-01-27 23:07:36, pioban pisze:
Od rana jest badanie na Placu Teatralnym. Start zaczyna sie od 13 ale pierwsza załoga poleci chyna o 13.19. Trasa bedzie leciec przez Częstochowe.Katowice,wrocław do Drezna.


Piotrek , jak co to zapraszam na kawę/przerwę oraz gdyby coś było trzeba w okolicach Katowic (mieszkam ok 400m od Waszej trasy przejazdu 503-814-335) to służę pomocą.
Będziecie jechać całą brygadą aut czy każdy sam jedzie?
  
 
Chyba kazdy sobie...
Ale z abusem lece może sie jakos pogrupujemy.
Przewiduje przekąske u kolegi w częstochowie.
Na BP obok MC donalda najlepszy kebeb w polsce.
Potem dalej.
Dziekuje za pomoc i kazdy doping.
Jak co wiecej to na fejsa zapraszam ,chłopaki na bierząco bedą pisać
  
 
Na zajawkę:

Poszedł przy publice prawie jak za czasów B grupy













Obiecuję, że nie będę pisał nic o felgach na 125p
  
 
Skomentuje tak:
Zastava piekna
Duże fiaty (poza chyba jednym) - parada felg z tesco, porażka, świetne auta a tak zepsute.

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2012-01-29 19:26:32 ]
  
 
Niestety jak co roku,właściciele fiatów nic sobie nie robią,że tak łądne kanty są mocno oszpecone gównianymi felgami.Wyłożyć kupę kasy i serca w auta a później chcąc się pokazać na arenie światowej zachowują się jak chłopcy z garażu zadowoleni podczas pierwszego odpalania nowego silnika:silnik gada super a kij z tym jak reszta wygląda
  
 
widzę że do felg dołączyła moda na tandetne żarówki led i xenony typu hid (co prawda xenony w światłach drogowych mogę zrozumieć)
  
 
No i wróciliśmy na bazę. Impreza trochę kiepsko zorganizowana ale coż .
Samochody jakie są każdy widzi. Jeden z kierowców (pominę który) na moje pytanie "ma Pan tak dobrze zrobiony samochód, dlaczego więc takie badziewne felgi?" - Bo cięzko jest dostać 13" oponę... - To może stalowa 14stka? - szybko będzie się gięła...
Te felgi pasujące do czinkłaczenta nawet pomimo dystansu 20mm na stronę dały efekt wąskiego zaiwasu.
Wpakować taką sumę w przygotowanie samochodu i zj...ć efekt oszczędnością 500 ojro ? Bez kometarza...

IMHO najlepiej ze 125tek wyglądała przejściówka Duszyńskiego.

No i kilka fotek:





























  
 
Piękne auta, dużo serca, czasu i kasy. Oby tak dalej!
  
 
hehe byłem nawet się na foto załapałem kątem ucha słyszałem tę rozmowę o felgach ale niestety nie wiedziałem że to Ty Moje wrażenia ogólnie OK tylko zimno. Najbardziej byłem zaskoczony bardzo nie miłymi słowami kiedy zapytałem czy można zobaczyć silnik potraktowany zostałem jak bym był z FIA i sprawdzał czy się zgadza z homologacją... Za to Pan Burchard powiedział że mogę oglądać co tylko chcę fajnie miał zrobiony kolektor wydechowy
  
 
widzę że wrocławskie fiaty znów zaatakowały
No i żadne z nich nie jest na felgach z tesco
  
 
no troche lepiej to wygladalo ale nie super, jeden mial jakies nieokreslone felunie a drugi chyba z tipo/tempra