Zlot Łady w 2012 r.??????????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich
Mam Pytanie ..
Czy szykuje się jakiś zlocik łady w 2012 roku?????.....
Pozdrawiam wszystkich miłośników i użytkowników Łady...
  
 
Pewne wydarzenia sprawiły, że ostatnimi czasy cholernie ciężko było połączyć dwa wyrażenia: "LKP" i "zlot". Kilka lat wstecz część starej ekipy LKP sprzedała Łady i zaczęła się trochę wykruszać, część oczywiście została, niestety - wespół z nowymi forumowiczami nie udało się zorganizować zlotu.

Osobiście uważam jednak, że ten rok powinien być przełomowy i powinniśmy wrócić do starej, dobrej tradycji organizowanie zlotów klubowych. Jest na forum grupa osób ambitnych, chcących rozruszać towarzystwo, do której nieskromnie powiem ja osobiście należę. Rozkręciłem w zeszłym roku naszą część regionu północno-wschodniego (woj. podlaskie), teraz z chęcią chciałbym pomóc na ile to będzie z mojej strony możliwe w organizacji zlotu.

Moim skromnym zdaniem temat zlotu LKP w 2012 powinniśmy "ruszyć" już pod koniec zimy, tak aby każdy ze swojego miasta, regionu zaczął odpowiedni lobbing hehe i tak aby nikogo mającego Ładę i/lub sympatyzującego z marką a udzielającego się na forum LKP nie zabrakło...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Czy teraz wypada 13 ty zlot?
  
 
Pod koniec zimy? Jakiej zimy???
  
 
Kalendarzowej wejlantf, kalendarzowej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Można próbować ale szanse są nikłe Jak coś pomogę. Jaki termin proponujesz? Miejsce?

DEx
  
 
IMHO najlepsza byłaby majówka Praktycznie 3 dni wolnego. Lepszego terminu nie widzę. W wakacje zawsze komuś pewien weekend nie będzie pasować, takie życie. Najgorzej jest z 2 maja, część chętnych osób być może będzie pracować dlatego w momencie gdy ostatecznie ustalimy termin trzeba już ogarniać wolne.

Miejscówka - tutaj nie będę odkrywczy - najsprawiedliwiej byłoby w centralnej Polsce tak by każdy miał W MIARĘ blisko. Wiadomo, że zlot np. W Szczecinie, Wałbrzychu czy Przemyślu (tak dla przykładu) nie ma sensu - gdyż 80-90% będzie miała za daleko. Stawiam na szeroko rozumiane okolice Łodzi lub W-wy (na zachód od stolicy).

Majówka 2012 z LKP. Co Wy na to ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ostatnio był pomysł żeby jechać pod wa-wę tam miał być jakiś ośrodek wypoczynkowy z placykiem () i może ustawimy termin z np. rundą classic auto i się tam wybierzemy klubowo? (chodzi mi dokładnie o Nowe Miasto nad Pilicą). Ot taka dodatkowa atrakcja.
  
 
Kuba okolica wyglada ciekawie. A znany jest termin tej rundy calej? Tez kiedys przez glowe przemknal mi taki pomysl zeby podpiac sie pod cos wiekszego. Znika wtedy obawa ze bedziemy na dwa samochody
  
 
Ja nie znam terminu na razie. Poszperam gdzieś i się dowiem.

EDIT:
dobra już wiem: Track Day Ułeż 25.08.2012 (jakieś 100 km od wa-wy)
Jeszcze dwa terminy pod koniec czerwca i lipca ale nie ustalone gdzie.


[ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2012-01-15 13:48:04 ]
  
 
Koniec czerwca odpada na pewno. Wtedy musimy pokazac sie na obowiazkowych Motolegendach w Tarnowie/Tuchowie
  
 
ponieważ jestem świeży w towarzystwie to chciałbym zapytać o zasady uczestniczenia w takim zlocie ( jeśli można ). Moja Ładoska lubi takie wypady, może z moją połówką zrobimy sobie wypad w Polskę przy okazji. Tylko TERMIN !!! dla mnie ze względu na pracę jest kluczowy.
  
 
Cytat:
2012-01-17 10:22:19, andrzej6666 pisze:
ponieważ jestem świeży w towarzystwie to chciałbym zapytać o zasady uczestniczenia w takim zlocie ( jeśli można ). Moja Ładoska lubi takie wypady, może z moją połówką zrobimy sobie wypad w Polskę przy okazji. Tylko TERMIN !!! dla mnie ze względu na pracę jest kluczowy.



Okresl mniej wiecej kiedy Ci odpowiada. Czy majowka jak rzucil emde, czy moze bardziej termin wakacyjny.
  
 
Cytat:
2012-01-15 11:01:32, emde pisze:
IMHO najlepsza byłaby majówka Praktycznie 3 dni wolnego. Lepszego terminu nie widzę. W wakacje zawsze komuś pewien weekend nie będzie pasować, takie życie. Najgorzej jest z 2 maja, część chętnych osób być może będzie pracować dlatego w momencie gdy ostatecznie ustalimy termin trzeba już ogarniać wolne. Miejscówka - tutaj nie będę odkrywczy - najsprawiedliwiej byłoby w centralnej Polsce tak by każdy miał W MIARĘ blisko. Wiadomo, że zlot np. W Szczecinie, Wałbrzychu czy Przemyślu (tak dla przykładu) nie ma sensu - gdyż 80-90% będzie miała za daleko. Stawiam na szeroko rozumiane okolice Łodzi lub W-wy (na zachód od stolicy). Majówka 2012 z LKP. Co Wy na to ?



Zgadzam się co do majówki i wakacji.
Miejsce też super.
Piszę się.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
[quote]
2012-01-17 16:29:19, wezu69 pisze:
Okresl mniej wiecej kiedy Ci odpowiada. Czy majowka jak rzucil emde, czy moze bardziej termin wakacyjny.
[quote] Zdecydowanie majówka tj. 28-29.04 bo w poniedziałek moja żonka musi być w pracy, z pomocą Boską i przy wydajnej współpracy technologicznej Związku Radzieckiego jestem na bank.
  
 
Mnie tez bardziej odpowiada majowka. Moja jedzie wtedy z kolezankami wiec moge sie wybrac
  
 
Cytat:
Zdecydowanie majówka tj. 28-29.04 bo w poniedziałek moja żonka musi być w pracy, z pomocą Boską i przy wydajnej współpracy technologicznej Związku Radzieckiego jestem na bank.



To tak jakby "przedmajówka", co?
@lex
  
 
Rzeczywiście ale ale kasa .
  
 
I prawdę mówiąc mam smaka na 3-kę 82r. , gość z Żuromina wystawił ją za 3.200 jak zdążę i dogadamy się do ceny to bym nią pokazał się na zlocie .
  
 
Widzie ze nie ma chętnych na zorganizowanie zlocika...
Najpierw trzeba wybrać województwo lub chętnego do zorganizowania ZLOTU LKP Oraz Datę Zlotu.
No więc Kto jest chętny zorganizować zlot w tym roku..???????