Fotki Warszawy 201

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moi drodzy,

w zwiazku z tym, ze to tez FSO, a do tego pierwsze tam produkowane, to pozwole sobie zapodac link do fotek

Warszawy 201

zapraszam...
p.s. jest troche zapuszczona, ale przeciez nie ma rzeczy niemozliwych )

[ wiadomość edytowana przez: KajTan dnia 2003-09-27 13:56:11 ]
  
 
Ładne fotki - zwlaszcza te powiększone. Na drugi raz proponuję posłużyć się wyszukiwarką, odnaleźć temat: "Fotki - zapraszam do oglądania" i tam się dopisać.
  
 
Już mu daruj - te fotki sa na tyle wyjątkowe ze zasługują na osobny post ......
Jast piękna.....
  
 
hmm...
moze wartoby bylo uzyc wyszukiwarki, sek w tym, ze nie moglem jej znalezc... ;(

obiecuje poprawe, tylko nie stawiajcie sprawy przed kolektywem kolezenskim ;)
  
 
Ja tylko tak dla informacji... A wyszukiwarka znajduje się w lewym dolnym rogu głównej strony forum - to ten niepozorny wyraz "szukaj" w małym okienku.
  
 
fakt, szukalem, szukalem, napsialem i... znalazlem.

Najciemniej pod latarnia, ale tak to jest, jak ktos nie umie przegladarki na sam dol przewinac

sorki raz jeszcze.
  
 
Nie ma za co. Przeciez nic się nie stało.
  
 
Ona jest tak ładan jak Klasyk 125.
Ciekawe czy ktoś ją wyremontuje???
Ona jest do kupienia???
Gdzie ona stoi???

Ale przód miała taki od nowości czy ktoś zmienił na taki jak w sedanie???
  
 
Fajny bajer w tej warszawce,to tabliczka z napisem wolny

"wolna sobota to i wolny jestem"
  
 
Piekna...!

Adamus
  
 
przod ma zmieniony, bo w tych rocznikach ramki reflektorow byly oble, atrapa byla inna

do tego tylne lampy tez sa chyba od nowszego modelu, ale az tak bardzo na Wawach sie nie wyznaje...

Co do sprzedazy - wlasnie ja ktos kupic, za niska sume, nie wiem, czy bedzie ja robil, bo ma jeszcze Wawe223, druga garbata oraz Wartburga 1000 z 1962 roku.

Moge w srode na spotkaniu w klubu Weteranow popytac, co z ta Wawa bedzie...
  
 
Tylne lampy są od Syreny, a kły na zderzaku od sedana - orginalne są stalowe
Ale ogólnie w dość orginalnym stanie
Idealny egzemplaż do renowacji
  
 
Brawo dla tej osoby za uratowanie przed wyginięciem takiego slicznego okazu
  
 
Cytat:
2003-09-29 21:43:55, Cosmo pisze:
Tylne lampy są od Syreny, a kły na zderzaku od sedana - orginalne są stalowe
Ale ogólnie w dość orginalnym stanie
Idealny egzemplaż do renowacji



widzialem w Twoje galerii Wawe M20, ale chyba sie mylisz...

sam ksztalt kloszy Syrena przejela od Warszawy, ale tutaj mowimy, o innej fakturze klosza - dwie soczewki przy zarowkach migacza i pozycji - bo stop jest jeden posrodku ;))

Choc moze to ja otrzymalem mylne informacje ;)
  
 
Dzisiaj w Szczecinie widziałem juz chyba któryś raz wawkę garbatke jeżdzącą jako najzwyczajniejsze w świecie taxi.
Z tego,co zauwazyłem jezdzi nie tylko do ślubów itp,tylko normalnie,kiedyś ją widziałem na postoju wsród beczek i innych taksiarkich aut.
  
 
W Gdyni też jeździ wawka na taryfie z tym że jest to sedan.
  
 
u mnie w miescie ktos wyremontowal wawe kosztem 20tys zl i ta byla sliczna ale ta po remoncie jest poprostu BOSKA, koles wozi nia do slubow i nie jest zarejestrowana a palkarze tez widac maj do niej sentyment bo nawet jej nie kontroluja tylko mowia"ponoc wlozyl w to 20 tysiecy".

NO COZ KLASYK!!!!!!!!!!!!
Cytat:

mosisz byc rekinem zeby cie ni zjadly inne rekiny
  
 
Cytat:
widzialem w Twoje galerii Wawe M20, ale chyba sie mylisz...

sam ksztalt kloszy Syrena przejela od Warszawy, ale tutaj mowimy, o innej fakturze klosza - dwie soczewki przy zarowkach migacza i pozycji - bo stop jest jeden posrodku )

Choc moze to ja otrzymalem mylne informacje





Po części masz racje.
Tyle tylko że jeżeli były montowane klosze kształtem jak w Syrenie tylko w kratkę, to stopu po środku już nie było, bo były dwa razem z pozycyjnymi(dwuwłuknowa żarówka)

A jeżeli był stop po środku to lampy boczne były szklane kwadratowe czerwone. I stop był tylko jeden, a kierunki jak ameryce pozycja poprostu się jaśniej zapalała.

Ja w swojej mam niestety od Syreny, ale orginalne czekają na montarz.
w moim profilu jest fotka tyłu ze starymi lampami(tylko gość dołożył takie malutkie wążitke kierunki, których być nie powinno)...


[ wiadomość edytowana przez: Cosmo dnia 2003-10-01 20:55:22 ]
  
 
Cytat:
Po części masz racje.
Tyle tylko że jeżeli były montowane klosze kształtem jak w Syrenie tylko w kratkę, to stopu po środku już nie było, bo były dwa razem z pozycyjnymi(dwuwłuknowa żarówka)

A jeżeli był stop po środku to lampy boczne były szklane kwadratowe czerwone. I stop był tylko jeden, a kierunki jak ameryce:-) pozycja poprostu się jaśniej zapalała.



Tak mi sie wydawalo, ze jak jeden stop, to czerwone prostokatne swiatelka.
Tak jak Wawa M20 brazowa, jezdzi na rajdy Weteranow, czlowiek jest z Warszawy (miasta) i na oryginalnych oponkach takie cuda tym wozem wyczynia...