Oklejanie samochodu, reklama na samochodzie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co myślicie o takim rozwiązaniu ? Czy oklejenie swojego prywatnego auta ma wpływ na lepsze pozyskiwanie klientów, zwłaszcza kiedy firma jest nowa na rynku i na poczatku jest ciezko ??? I gdzie w stolicy można tanio i dobrze okleic auto ?
  
 
he zalezy tez jaka firma i jak duza jest konkurencja , niewykluczone ze samochod oznaczony bedzie rzucal sie w oko konkurencji ,łatwiej bedzie go upolowac
  
 
Konkurencja i tak cię wyśledzi.Naklejka na tylnej szybie dla mnie najlepszy przekaz z łatwym telefonem i adresem mail.
  
 
Ja bym swojego auta nie obkleił reklamą, no ale co kto lubi
  
 
jeśli chodzi o miejsce gdzie to nie pomogę, ale co do tego, czy ma to sens, to z pewnością jest to skuteczna reklama.
  
 
Jeżeli jest to samochód firmowy- czemu nie,reklama bezie naprawdę skuteczna,wiele osób tak robi i nie widzę w tym absolutnie nic złego.
  
 
Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie, mnie zawsze ciekawi co kryje się pod sloganami czy obrazkami przyklejonymi do aut, czy czegokolwiek innego
  
 
Cytat:
2012-02-02 13:22:24, maksel30 pisze:
Co myślicie o takim rozwiązaniu ? Czy oklejenie swojego prywatnego auta ma wpływ na lepsze pozyskiwanie klientów, zwłaszcza kiedy firma jest nowa na rynku i na poczatku jest ciezko ??? I gdzie w stolicy można tanio i dobrze okleic auto ?



Nie jest to głupi pomysł, bo choćby stojąc w korku inni kierowcy mogą taką reklamę zobaczyć... Tania i wydaje mi się, że skuteczna reklama. Tak, sam z niej korzystam Na Śląsku, dokładnie w Katowicach, można tanio takie oklejanie wykonać. Firma nazywa się http://fashioncar.pl i znajduje się przy ul. Kłodnickiej 44
Telefon: 514 430 490
kontakt@fashioncar.pl
  
 
Wszystko zależy ile jeździsz, dokąd jeździsz i jaki zasięg ma mieć twoja reklama. Jeśli pokonujesz w ciągu roku mało kilometrów to nie ma sensu szpecić auta, bo sutek z tego żaden.
  
 
Jeśli to twoja firma lub jeśli masz z tego jakieś konkretne profity to pomysł nie głupi zwłaszcza, że wspomniałeś że to nowa firma więc póki co pewnie obejmuje rynek lokalny.
  
 
Ja by śmiało oklejał, nie masz nic do stracenia a jedynie możesz zyskać.
  
 
Według mnie oklejenie samochodu zwłaszcza w mieście ma sens. Trzeba tylko w trafny sposób przekazać jakie usługi się oferuje. Stojąc codziennie w korku, na parkingu to ma sens.
  
 
W mieście jak najbardziej tak o ile wykonanie reklamy na samochodzie wykonane będzie w sposób prawidłowy,nie taki ze folia z napisem odejdzie po 2-3 miesiącach bo to kompletnie mija się z celem.