[S] Stumienice powietrza z laminatu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam posiadam na sprzedać doloty wykonane z laminatu



Cena 100zł
  
 
zdjęcie środka poproszę
  
 
więcej zdjęć pojawi się jutro
  
 
rozumiem ze jest bez filtra?? w jakim zakresie poprawia parametry silnika??
  
 
Poprawia górny zakres obrotów ale w każdym silniku będzie to inaczej działać... Jeżeli ktoś jest bardziej zagłębiony w temacie to niech mnie poprawi
  
 
Dolot dolotem, zależy jak bardzo masz powycinaną górną obudowę
Ja miałem wycięte wszystko (na zdjęciu wywiercone dziury) i najlepiej jechał maluszek, ale fakt faktem zależy od Motoru
Pozdrawiam



Wyprzedzając komentujących, na forum jest wszystko
  
 
wiece że za dużo powietrza to też nie dobrze, a często takie doloty nie dają nic po za tym że jeździ się na nich bez filtra i to w samym sobie daje już efekt
  
 
Try3ek A kto powiedział że się jeździ na nich bez filtra ? Chyba ze mówisz o sobie? to chyba już nie zależy od dolotu, tylko raczej od osoby która go zakłada... Więc takie pitolenie się tu nie przyda...
  
 
No najcześciej z powodu niemożliwości zamontowania jezdzi sie bez typowego filtra, który zastępuje sie tkaniną włożona pomiedzy dolot a obudowę.
Pokaż wiecej zdjęć z innych stron, rozumiem że to jest z 2 połówek, jak wygląda wykończenie?
  
 
właśnie do większości dolotów nie można zamontować filtra powietrza, rozwiązaniem jest własnie jak jak Mad_dogg pisze tkanina filtrująca. Bo jeżdzenie bez niczego to sobie mogę na seryjnym dolocie i już mi poprawia górny zakres oborotów.

A jeżeli ten dolot ma możliwość zamontowania filtra to jestem zainteresowany oczywiście o ile podasz jaki filt tam pasuje.
  
 
kolego zapodaj więcej fotek . !!
  
 
Tak wygląda moj dolot który zrobiłem od podstaw.Model,forme.
Czyżby kopia???
  
 
czy ja wiem czy kopia szukałem takiego dolotu z półtora roku bez skutków, więc postanowiłem zrobić go samemu


Tak powstawał...


[ wiadomość edytowana przez: MGHRally dnia 2012-02-18 02:09:26 ]
  
 
Gratulacje.

Tylko czy ja dobrze widze ze forme robiłes z gipsu???
  
 
Tak było
  
 






  
 
4xtrim, to nie kopia Twojego dolotu tylko mojego wiec mozesz byc spokojny.
Dolot fajnie jezdzi lecz jak ktoś wyzej napisał - trzeba sobie poexperymentowac pozniej z dyszami itd.
Filtra tam niezabardzo sie da zaaplikowac no ale... po co ? wystarczy fizeline do okapów kuchennych wrzucic.
  
 
Jacyś chętni ? są jeszcze dwa na sprzedaż..
  
 
up.
  
 
priv