Znowu drzwi pykają

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy dobicie bolców wystarczy żeby drzwi nie pykłay przy przyspieszaniu i hamowaniu. Czy można zrobić coś więcej?

Janusz Figurski
  
 
Nie wystarczy Mam ten sam problem, wbiłem nawet funkelnówkinieśmigane i dupa Trzeba wymienić część zawiasu (Tą z drzwi) ona się wyrabia i przez to trzaska
Ale nie pytaj mnie jak bo tego nie robiłem może ktoś inny z urzytkowników pomoże!!
POMOŻECIE ???

Pozdrawiam G
  
 
POMOŻEMY!!!
  
 
Mam nadzieję że rysujesz jakiś porządny schemacik, lub tworzysz wyczerpujący post bo obecna odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje
  
 
Wyjasniam, trzymam kciuki!!
  
 
Witam, ja mialem taki problem z lewymi tylnymi drzwiami. Ktos o tym pisal na poprzednim forum, a ja zrobilem tak: Odkrecilem zawiasy od karoserii (nie do konca), nasmarowalem, a potem przykrecilem tylko o pol obrotu wiecej. To jest polsrodek, poniewaz zawiasy sie faktycznie wyrabiaja i dlatego efekt jest taki, jak gdyby drzwi sie po prostu poluzowaly. Po tym zabiegu drzwi nie stukaj ani ciut ciut, ale jest ryzyko, ze jesli ktos za mocno pchnie drzwi przy otwieraniu to moze powaznie uszkodzic ich mocowanie. Albo rybki, albo... Macie inne pomysly?