SIEMKA! posiadam Poloneza 1.6 fiolet i chciałbym go trochę z

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tuningować co byście radzili żeby najpierw zrobić ?? Bo nie jestem pewien od czego zacząć. Mam poloneza 1.6 na jednopunktowym wtrysku rocznik 96. Mam standart opcje w poldku czyli nie posiadam alusów itp. Co byście radzili najpierw zrobić i ile by to mniej więcej kosztowało. 3 majcie się i dzięki za rade
  
 
Witam,zalezy co chcesz robic?zmieniac mechanicznie czy optycznie?jesli tanio to na dzien dobry przyciemnic szybki,przyciemnic kierunki,jakies ladne alu,biale zegary,ladna koncoweczka na tlunik(lub tlumik sportowy)zniana atrapy jesli masz standard,hmm......musze pomyslec....ale na dobry dzien to juz cos
  
 
ale jaką końcówke jeśli co ?? przyciemnic tanią folią taką po 35 zł czy znasz jakąś konkretna nazwe itp ??atrape na jaką ?? masz może zdjęcie ?? gdzie ja kupić ?? moje gg 5157986
  
 
jesli chcesz zobaczyc co mozna zrobic zerknij do naszych profili ja tez mam 1.6 gli z 97 zobacz w profilu
  
 
zajebiste ale ile mnie by to wyszło zrobić w połowie chociaż jak ty
  
 
A i ejszcze coś jakeij folii użyłeś ?? Ile ci to zajęło?? zdjemowłąę sszybe?? jak myślisz od czego zacząć ??
  
 
To zależy ile kasy wsadzić
Ja bym zaczał tak alumy, przyciemnony tył, na grill z siatki, stroboskopy do lamp. i teraz bez alu to jakieś 250 zeta styknie idac dalej klapa tył na gładko to zależy czy zrobisz sam czy dasz firmie firma weźmie ze 600 zeta idąc dalej zderzaki od Plusa przód i tył, potem klamki od Plusa najllepiej cały komplecik ze stacyjką będziesz jednym kkluczykiem otwierać i odpalać auto (150 zeta), możemy iść dalej klameczki tył zaspawać, idziemy dalej nakładki progowe, idziemy dalej sportowa kierownica podświetlane podwozie i tu juz wchodzimy w kilka tysiecy
  
 
a gdzie dostać grill do poloneza ?? i jak się zapisze do klubu muszę jeździć na zloty bo raczej w moim przypadku to przejechanie przez cała Polskę no chyba żeby był w woj lubelski
  
 
no na zloty nikt Ci jeździc nie każe i nikt Cie do tego nie bedzie zmuszal...ale ja dziś byłem- a jak było opisalem gdzie indziej!!! Wazne zebyś sie udzielal na forum
  
 
Na zloty nie musisz jeździć forum chaty itd są tam sie spotykamy w końcu sam stwierdzisz ze nie ma co i w poldka i sie zjawisz. A grilla samemu zrobisz tylko siatke tuningowa
  
 
Cytat:
2003-09-28 20:40:42, irekg pisze:
A i ejszcze coś jakeij folii użyłeś ?? Ile ci to zajęło?? zdjemowłąę sszybe?? jak myślisz od czego zacząć ??

folie mam zwykla,ogulnie dostepna w sklepach,szybki to czas jakies 4godz.a wyciagalem wszystkie,grila-klape itp wszystko robilem sam
  
 
Hej jak chcecie instrukcje jak zrobić fajnie grila z siatki to wpadnijcie na moją stronkę www.tigra-marek.prv.pl
  
 
irekg to jest gość zapisał sie do klubu strzelil 10 postów od razu Miło powitać w gronie klubowiczów Mam nadzieje ze zrobisz swojego Poldka tak jak bedziesz chcial
  
 
Dzięki!! jak mam czas to bede zawsze starał się pisać bo wkońcu trzeba sobie pomagać
  
 
WIECEJ TAKICH KLUBOWICZÓW!!! nalezy mu sie uuscisk dloni Prezesa..
  
 
albo buzi
  
 
no Wodzu co Ty na to??