Wywala bezpiecznik defroster

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam prośbę i zarazem pytanie co jest podłączone do bezpiecznika defroster ponieważ mi go cały czas przepala lub topi a jak go wyjmę to nie odpala silnik nie ma iskry. czy ktos jest z legionowowa Warszawy by zobaczyć to bo nie znam sie na elektryce
  
 
Defroster to ogrzewanie tylnej szyby i lusterek. Coś mi się wydaje że masz gdzieś przepaloną wiązkę.
  
 
co do ogrzewania tylnej szyby to nie dziwie się bo te przewody sa tak cienkie, że szkoda gadać...

Możesz odłączyć ogrzewanie szyby tzn przy szybie wyciągnąć te wtyczki czarne i zobaczysz czy dalej wybija.
  
 
To raczej nic nie da. Ścieżki na szybie mogą się co najwyżej przepalić a nie robić zwarcie.
  
 
ale zmniejszymy krąg poszukiwań.

O cały powrót czyli - który idzie do szyby gydż w + tak czy siak by było napięcie.

Tyle, że u mnie cała izolacja jest przepalona, wygląda to jakby wraz z szybką, przewody także sie nagrzewały oraz bezpiecznik Gdyż u mnie także bezpiecznik był wtopiony. poprzedni właściciel obklejał izolacyjną taśma.

Taka propozycje skoro po jego przepaleniu nie pali to radzę sprawdzić czy dobrze odczytujesz informacje o bezpiecznikach


[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2012-03-12 16:53:26 ]