Centralny zamek z pilota

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy taki sterownik http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-bx50-dobra-cena-kana-i2186192564.html
będzie działał w espero?
Do tej pory miałem taki prosty zwykły ale coś sie zepsuło i jak go podłącze to zamykają sie wszystkie zamki i przestaje działać centralne z kluczyka, jak odłącze ten sterownik to normalnie z kluczyka zamykają sie wszystkie zamki, wie ktoś co jest tego przyczyną?
  
 
Pewnie by pasowało. A nie lepiej alarm zamontować?


[ wiadomość edytowana przez: robert_or3 dnia 2012-03-20 22:01:17 ]
  
 
a ja mam takie pytanko, jak rozpoznać jakie się ma siłowniki w drzwiach lub rodzaj instalacji ?
Gdyż chciałbym kupić nowe siłowniki bo moje są dość słabe, i jak nie ma dobrego smarowania to juz padają czasem.
  
 
Cytat:
Gdyż chciałbym kupić nowe siłowniki bo moje są dość słabe, i jak nie ma dobrego smarowania to juz padają czasem



Zdejmij boczki i przesmaruj zamki. U mnie pomogło i chodzi wszystko lekko jak zaraz po wyjeździe z fabryki.
  
 
u mnie tez to pomaga, ale juz coraz częściej muszę smarować.

Smarowałem ok 3 miesiące temu.

Może tandetny smar mam. Podobno z Sonaxa jest dobry
  
 
Cytat:
2012-03-21 06:03:27, VEndriuV pisze:
a ja mam takie pytanko, jak rozpoznać jakie się ma siłowniki w drzwiach lub rodzaj instalacji ? Gdyż chciałbym kupić nowe siłowniki bo moje są dość słabe, i jak nie ma dobrego smarowania to juz padają czasem.


zapewne masz oryginalne do espero
  
 
Mam taki problem po podłaczeniu sterownika takiego jak na zdjeciu przestaje działac centralny to znaczy po podłaczeniu go do instalacji, w chwili podłaczania zamykaja sie albo otwieraja wszystkie zamki. gdy zostawie go podłaczonego nie działa centralny z kluczyka zamykaja sie i otwieraja tylko drzwi kierowcy. Wie ktoś dlaczego tak jest i jak to naprawic? Po odłaczeniu tego sterownika, z kluczyka nie ma problemu zamyka sie i otwiera

  
 
Cytat:
2012-07-10 23:01:07, pablo1987 pisze:
Mam taki problem po podłaczeniu sterownika takiego jak na zdjeciu przestaje działac centralny to znaczy po podłaczeniu go do instalacji, w chwili podłaczania zamykaja sie albo otwieraja wszystkie zamki. gdy zostawie go podłaczonego nie działa centralny z kluczyka zamykaja sie i otwieraja tylko drzwi kierowcy. Wie ktoś dlaczego tak jest i jak to naprawic? Po odłaczeniu tego sterownika, z kluczyka nie ma problemu zamyka sie i otwiera



zna ktos odpowiedz na powyższe pytanie? bo jak narazie cisza
  
 
ja także proponuję montaż alarmu.

Nawet gdybyś nie chciał samego alarmu jaki problem.
Podłączasz tylko stacyjkę alarmu, nawet możesz nie dawać czujników ruchu. Wtedy śmiało wszystko działa
  
 
Musiałeś coś źle podłączyć, albo sterownik jest jakiś dziwny. Sterownik powinien tylko podawać sygnał do fabrycznej centralki, a co za tym idzie nie powinien mieć wpływu na działanie centralnego z kluczyka.
  
 
Cytat:
2012-08-01 23:45:36, robert_or3 pisze:
Musiałeś coś źle podłączyć, albo sterownik jest jakiś dziwny. Sterownik powinien tylko podawać sygnał do fabrycznej centralki, a co za tym idzie nie powinien mieć wpływu na działanie centralnego z kluczyka.


tylko ze wlasnie ta centralka dzialala po kupieniu auta,az do jakiegos czasu, do rozladowania baterii w pilocie,od tamtego czasu jest tak jak opisalem powyzej
  
 
Nie zmienia to faktu że z tą centralką jest coś nie tak. Centralny nie powinien reagować przy jej podłączaniu.