[mkV] jakie głośniki na przód i wzmacniacz??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema. Mam pytanko do was. Jakie głośniki soniacza będą najlepsze na przód? Całe audio składam na sony i szukam jak najlepszych porad.
Z góry dziex za pomoc
Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2012-03-26 14:36:01 ]
  
 
A chcesz je wsadzic w standardowe miejsca czy przerabiasz panele?? i jaką kwotą dysponujesz??
  
 
Wiesz myślałem żeby wywalić te śmieszne kratki i żeby ładnie na widoku siedziały. Jak najmniej przerabiania paneli. Fundusz hmm... powiedzmy w granicach 5 setek
  
 
wg mnie najładniej głośniki wyglądają jak ich nie widać, ale kwestia gustu.

co do głośników to bierz wszędzie polecane, nie zawodne,HELIX B 62C BLUE, albo Hertz DSK 165 . Co do wzmacniacza no to masz całą game, w zależności czy chcesz tylko te 2 głośniki podpiąć czy jeszcze np tylne. czy może z czasem suba dokupisz.
  
 
ja np. mam z przodu HERTZ DCX 130 i grają bardzo ładnie odnośnie wzmaka to tak jak kolega mowi jest cała gama zalezy od Ciebie czy podłanczas sam sub czy tylko te 2 głośniki z przodu czy wszystko razem z tyłem to proponuje jakiś wzmak 3 kanałowy
przód + tył + sub wszystko na osobnym sterowaniu
moje głośniki kosztowały 139zł z przesyłką i jestem zadowolony z nich bo grają głośno i czysto a chodzą tylko pod radiem bez żadnego wzmaka.
Jak chcesz to możemy sie umowi jakiś dzień gdzieś w terenie i zobaczysz jak to u mnie gra daleko do Poznania nie mam 35KM wiec jak by co to daj znaka
  
 
ja osobiście z przodu mam 13cm, 10cm, i syki, wcześniej myślałem nad wpakowaniem 16cm w miejsce 13-tek ale darowałem sobie, dokupiłem wzmaka do jajek 6x9 na tyle (były w aucie jak kupiłem) i w sumie teraz jest dobra scena muzyczna, przód daje czysto, tył uzupełnia basem. Sub mi nie potrzebny. Wracając do sedna, można i 16cm wpakować na przód, a można i 13cm pod radio, i skrzynia w bagażniku.