[MKIV] Dokładki progów i nadkoli RST MONTAŻ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam do was takie pytanko, w jaki sposób najlepiej zamontować dokładki progów?? Jakiego kleju użyć?? W dokładce nadkoli są jakieś 4 takie jakby otwory ale nie mam pojęcia jak ich użyć Poradźcie coś pany
  
 
Aby ulepszenia założyć swoje kolekcjonować nowe musisz.
Ulepszenia żadne do statku drogowego pasować nie będą, jeśli statek gotów na nie nie jest.
Ulepszenia nowe odstęp od progów statku Twego zachować pozwolą.
Gdy ulepszenia ulepszeń zdobędziesz, wtedy statek Twój godzien loga RS będzie a Ty kierowcą RS'a się staniesz.
  
 
wow
  
 
Cytat:
2012-03-31 15:48:36, evol_umf pisze:
Aby ulepszenia założyć swoje kolekcjonować nowe musisz. Ulepszenia żadne do statku drogowego pasować nie będą, jeśli statek gotów na nie nie jest. Ulepszenia nowe odstęp od progów statku Twego zachować pozwolą. Gdy ulepszenia ulepszeń zdobędziesz, wtedy statek Twój godzien loga RS będzie a Ty kierowcą RS'a się staniesz.



A coś w temacie?
  
 
Do zamontowania listw na progach są specjalne listwy, które nitujesz do progu, dołem przykręcasz na śruby. Nakładki na błotniku w oryginale mocowane są na specjalnych spinkach, raczej ciężko będzie Ci to tak zmontować więc łatwiej przykręcić na wkrętach.

Ja nie montowałem na kleju żeby raz na jakiś czas szybko i łatwo je móc ściągnąć i przeczyścić syf pod spodem.
  
 
a na łatwiej to klej do szyb.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
tevenet w jaki sposób na wkręty? A co do kleju to może być np taki: Pattex lub Wurth
  
 
Jeżeli chcesz przykleić i nie chcesz żeby się urwało to polecam ten klej Sikaflex
  
 
Zrobię Ci foty w wolnej chwili.
  
 
tez dołącze się do tematu jakbyś mógł zdjęcia jakieś zrobić bo ja swoje zdemontowałem i nie mam za bardzo pomysłu jak przednie zmontować żeby to jakoś wyglądało a oryginalne gwinty niestety się po urywały.
  
 
Cytat:
2012-03-31 20:23:45, tevenet pisze:
Zrobię Ci foty w wolnej chwili.



Będę wdzięczny
  
 
tevenet ma racje....ja miałem te nadkola jakiś czas i przez ten syf który się zbierał korozja się wdała w nadkola...

choć co prawda miałem na wkręty (od spodu nadkola auta w jego rant przykręcasz nadkola spojlerów, a progi w progi ), a nie klej ale nie odkręcałem ich by przeczyścić...i to był błąd...