[Mk7] Co myślicie o takich lampach?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witka
Tutaj macie link do tych lamp. Sorki, że taki, ale duże grafiki nie działają (chodzi mi o dwa pierwsze zdjęcia). Dobry pomysł czy wioska? Pzdr
  
 
Według mnie ładne , ale to kwestia gustu. Fakt faktem ze musialbys sam takie cos wykombinować
  
 
Już widziałem kiedyś na żywo jak ktos zrobił sobie tak lampy. Wyglądają napewno ciekawiej niż oryginalne. Ja mam u siebie całe czarne(bardzo czarne).
  
 
To jest chyba tylko kwestia psiknięcia klosza "od pasa w dół"
Osobiście nie chciałbym u siebie czarnych jak smoła tylko tak delikatnie, nie wiem właśnie czy się brać za to czy odpuścić
  
 
Zawsze możesz zrobić i jak nie bedzie Ci pasowało to usuniesz. Najlepiej kup drugi komlet lamp(za małe pieniadze można kupic) i próbuj sobie na rozne sposoby aż w końcu wybierzesz dla siebie odpowiedni.
  
 
Może to i jakieś wyjście...
Osobiście najbardziej podobają mi się clear'y z przyciemnioną jasną częścią klosza, ale szkoda troszku kasy, są ważniejsze wydatki
  
 
Cytat:
2012-04-05 23:39:52, pudzik90 pisze:
Może to i jakieś wyjście... Osobiście najbardziej podobają mi się clear'y z przyciemnioną jasną częścią klosza, ale szkoda troszku kasy, są ważniejsze wydatki


Ostatnio na allegro sprzedawał gościu takie za 150pln/kpl porysowane nieco. Polerka i lakier i po herbacie.
  
 
Ja miałem takie z czarnym paskiem na dole a cała lampa była bardzo delikatnie przyciemniona i bardzo ładnie wyglądało
  
 
Ja u siebie tak miałem w niebieskim:



Doły czarne, reszta czerwienią do lamp machnięta. Bywało, że policaj zatrzymał, ale się okazywało, że jednak i wsteczny i reszta światełek świeci jak należy.