XXV LOB Party - dyskusja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam wszystkich do zaprezentowania swoich pomysłów na XXV LP.

Proszę o konkrety - nie chodzi o dyskusję w stylu "czy zrobimy Party w miejscu X", tylko o pełną, przemyślaną propozycję zlotu - łącznie z terminem, planem imprezy, noclegiem, spodziewanymi kosztami, i oczywiście z odpowiedzialnym za nią organizatorem.

Aktywni, śmiało - wystąp
  
 
25 - ?
24 - Międzywodzie
23 - Borsk
22 - Piława
21 - Stronie k/Kłodzka
20 - Bełchatów
19 - Chodecz
18 - Międzywodzie
17 - Posmyk
16 - Piława
15 - Piława
14 - Ślesin
13 - Słok
12 - Słok
10 - Słok
9 - Bełchatów
8 - Sobieszewo
...dalej to ja nie sięgam pamięcią
  
 
Jak juz wczesniej bylo wspomniane w innym watku, jedna osoba nie ogarnie calego zlotu, wiec nie mozesz az tyle oczekiwac.
Odpowiedzialnym organizatorem jest LOB jego czlonkowie moga pomoc w organizowaniu.

Co do konkretow, to jesli naprawde Marios i inne osoby z tamtych okolic chca przyjechac na zlot (bardzo fajnie, bo dawno ich nie bylo), to mysle, ze warto przemyslec Bełchatów, każdy ma w miarę podobną odległość. Ośrodki są nam tam znane, lotnisko także, innymi słowy szlaki są przetarte
Termin może taki jak w tym roku? Choć może to kolidować z feriami części z Was. Na pewno w połowie lutego już nie ma ferii , więc można w tych okolicach.
Póki co nie było jeszcze letniego, więc mamy czas na przemyślenia i omówienie sugestii.

PS.
Poza tym uważam, że trzeba spuścić trochę pary, bo atmosfera jakaś nerwowa się zrobiła albo jakiś przeczulony jestem...
  
 
Fatboy, ależ letni właśnie się odbywa 25-27 maja ?
A atmosfera zrobiła się napięta i nie jesteś przeczulony.
  
 
Cytat:
2012-04-11 19:10:01, fatboy82 pisze:
Jak juz wczesniej bylo wspomniane w innym watku, jedna osoba nie ogarnie calego zlotu, wiec nie mozesz az tyle oczekiwac.



jak ktoś ma problem z czytaniem, to ma problem, ja go nie rozwiążę

stoi jak wół:
Zapraszam wszystkich do zaprezentowania swoich pomysłów
chodzi o pełną, przemyślaną propozycję zlotu

skąd pomysł, że 1 osobie wciskam zorganizowanie zlotu?
zazwyczaj tak jest, że 1 osoba daje pomysł - przemyślaną koncepcję - i można to wspólnie dalej rozwijać / modyfikować.
Można?

edit: organizator - np. Ilku / 7gsi ogarniają obecny. Jakieś tam poprzednie ogarniali: Stahu / Wiktorzi / 7gsi / +wsparcie Ilka, PiotraS, innych. To jest dla mnie ORGANIZATOR, czyli pomysłodawca, który nie tylko mówi, ale też ZROBI co zaproponował. Czy są jeszcze jakieś niejasności / niedomówienia?

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2012-04-11 19:27:10 ]
  
 
ok wszystko jasne
  
 
Ja jak będę żywy dojadę wszędzie.
I powiem WAM, jestem z nielicznych, który pojechał na zlot
do tego środka, który jak piszecie wszystkim jest blisko dla mnie ponad 400 km razy 9 (niezły środek) i do Miedzywodzia prawie 400 też pojadę. Z prostej przyczyny, pogadać z super zakręconymi ludźmi.

Dla mnie 25 zlot może być pod Gerlachem (900 km) i tak dojadę.
Przy okazji możemy na niego wejść .

25 - ?
24 - Międzywodzie
23 - Borsk
22 - Piława
21 - Stronie k/Kłodzka
20 - Bełchatów/Wawrzykowizna
19 - Chodecz
18 - Międzywodzie
17 - Posmyk
16 - Piława
15 - Piława
14 - Ślesin
13 - Słok
12 - Słok
11 - Słok
10 - Słok
9 - Słok
8- Sobieszewo/Borsk
7- Słok
6- Słok
5 -Augustów
4- Słok
3- Słok
2- Słok
1- Z tego co kiedyś pisali chłopaki to Wawrzykowizna


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2012-04-11 21:42:24 ]
  
 
Cytat:
2012-04-11 21:41:49, PiotrS pisze:
Dla mnie 25 zlot może być pod Gerlachem (900 km) i tak dojadę. Przy okazji możemy na niego wejść



co prawda jest opcja, że stracę zapał jeszcze w fotelu kolejki z Popradu, albo wypluję płuca na pierwszej "rozbiegówce", ale jak na razie - ten pomysł najbardziej mi się podoba
  
 
Mnie też podoba się pomysł z Gerlachem...
  
 
Cytat:
2012-04-11 23:00:24, arti-77 pisze:
Mnie też podoba się pomysł z Gerlachem...


Coś czułem, że Ci się spodoba, ale jeśli mamy zdobywać szczyty, to poproszę łatwiejszy zestaw
  
 
Cytat:
2012-04-11 23:10:05, fatboy82 pisze:
Coś czułem, że Ci się spodoba, ale jeśli mamy zdobywać szczyty, to poproszę łatwiejszy zestaw



nie marudź, Piotr z Artim pobiegną, a my pójdziemy w drugiej parze Jak chłopaki, lekko skacząc po kamorach, będą już w połowie drogi powrotnej, przybijemy im piątkę i spokojnie zawrócimy. Po tamtej stronie śmigłowiec sporo kosztuje

a tak serio, to może i wolno, może i czasem na 4, ale jak zacząłem - to zawsze wlazłem na górecke. Człek ma pokłady energii o której nie ma pojęcia - póki sam nie pokona kilku "kryzysów".
Także spróbuj póki jest okazja, bo inaczej tego nie poczujesz
  
 
Wystarczy mi do wspominania na całe życie, jak ledwo wczołgałem się na Świnicę, jak mózg mi się gotował walcząc z lękiem wysokości.
Ja mogę nawet i po Tatrach chodzić, ale po Czerwonych Wierchach, Doliną Pięciu Stawów, turniom jednak zdecydowane nie.
  
 
Gerlach jest łatwy, Lodowy Szczyt trudny bo długi i spora ekspozycja.
Gerlach najwyższy, zawsze możemy na Łomnicę, jedni wejść inni wjechać .
  
 
Opcja z Łomnicą już mi się bardziej podoba, wezmę narty i sobie pojeżdzę, a hardkorowcy niech sobie drepczą po pas w śniegu. Wypije Wasze zdrowie w knajpce na górze
  
 
Termin koniec października, deskorolkę trzeb by było wziąć.
  
 
malo zimowy termin
  
 
od 1.11. Tatry Wysokie zamknięte dla turystów.
  
 
no bez zartow, naprawde na koniec sezony bedziemy sie pchac, powaga ludzie Tak na powaznie, jak gory zdobywac to tylko latem.
  
 
a tutaj taka mala galeryjka z łażenia po górach w mniej przyjaznych warunkach
  
 
Latem pogoda jest niestabilna, tylko wrzesień i październik jest stabilnie. Sprawdzone. Po co Ci szczyt skoro są chmury?
Co zwykle jest latem.