Callisto136 Łada samara 2109

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Oto moja samarka 2109, rocznik 95'. Co więcej mogę dodać..>Czekam na pytania i proszę o oceny





SAmara 2109 ======link jeżeli zdjęć nie widać xd

[ wiadomość edytowana przez: callisto136 dnia 2012-05-02 18:33:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: callisto136 dnia 2012-05-02 19:20:49 ]
  
 
Kozacka dziewiątka. Malowana? Napisz coś więcej - skąd ją masz (kupiłeś czy dziedziczna), co robiłeś itd..
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Malowany tylko był błotnik i drzwi od kierowcy jakieś 4 lata temu. Posiadam ją już 5 lat. Od tamtej pory dużo nie robiłem ze względu na braki finansowe...dorabiane były nadkola, i mocowane razem z chlapakami nitami to zderzaka ( przynajmniej nie wiszą jak w oryginale ), założone 2 tyg temu nowe felgi 14" z oponami 185/60/14 continental, tłumik końcowy WM Sport, system audio na 6 głośnikach na przerobionej tylnej półce razem z małą zwrotnicą. Na dniach umieszczę więcej zdjęć. w Planach jest zmiana lamp na lampy master sport i przetwornice świateł, lotka na tylną klapę.

[ wiadomość edytowana przez: callisto136 dnia 2012-05-04 14:09:31 ]
  
 
Link pod który będę wrzucał zdjęcia

Przepraszam wszystkich za zmiany.

Moja Łada Samara 2109

[ wiadomość edytowana przez: callisto136 dnia 2012-05-04 21:08:48 ]
  
 
Tak będzie lepiej bo link nie działa:





Kolega widzę spod Wysokiego Mazowiecka. Trzeba się będzie kiedyś w wakacje wybrać na spota. Albo ty do nas.

Co do auta to sąsiad miał jeszcze niedawno identyczną Samcię. Nastukał nią kilometrów, że ho ho. Jeździł dopóki babka nie wjechał mu w tylny zderzak.

Fajne felgi, pasują do Samary. Ogólnie autko fajne, zadbane. Przywróciłbym tylko serię fotelom i zredukował końcówkę wydechu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 

bardzo łądna..
zadbaj o zabezpeiczenie antykorozyjne i jescze długie lata posłuży.
  
 
milo sie oglada tak zadbane Samary. nie wiem, ale ja rzadko widywalem ten kolor
  
 
witaj kolego
będzie trzeba jakieś chrzciny zorganizować :p
  
 
emde, ale to nie jest końcówka tylko cały końcowy tłumik. Inaczej nie dało się go umieścić. Krótszy mógłby być gdyby nie hak, bo strasznie stukał. I nie wysokie Mazowieckie, ale blisko Są drugie Bryki w okolicach Siemiatycz Na wszelkie propozycje jestem jak najbardziej otwarty Dzisiaj będzie więcej fotek.
Pozdrawiam
  
 
Kolejne zdjęcia







Za jakieś 2 tygodnie będzie wyrzucona puszka z filtrem powietrza i zostanie wstawiony stożkowy. Wtedy to kolejne zdjęcia auta.

[ wiadomość edytowana przez: callisto136 dnia 2012-05-06 10:58:34 ]
  
 
Sorry, ale że tak powiem dla mnie największą zaletą tego auta to stan a wszystkie "akcesoria" są do wyrzucenia lub zastąpienia innymi, ale każdy robi auto pod siebie i jemu ma się ono podobać.

Pozdro
  
 
Dziękuję za szczerość Po to wrzucam zdjęcia na forum - chcę poznać wasze zdanie na temat auta, abym mógł coś dodać, coś wyrzucić...Jeszcze kilka lat mi zajmie doprowadzenie samochodu do szczytu moich marzeń ze względu na małe braki finansowe, ale przynajmniej się staram.
Tak więc proszę komentujcie i wyraźcie swoje zdanie.
  
 
a ten obrotomierz to w samarze tak byl standartowo czy jako opcja?
  
 
Nie, nie było obrotomierza, sam wstawiłem jak wymieniałem zawory, przynajmniej wiem na jakie obroty ustawić, bo ze słuchu żeby to zrobić mam za mało doświadczenia i tak został
  
 
Właśnie dziwi mnie brak obrotomierza w aucie z 1995 roku. Aż dziwne, że nie montowali tego w serii, przecież miejsca na desce rozdzielczej pod dostatkiem.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Mi się samara podobała zawsze bardziej jak klasyk (wiem herezja) auto dynamiczniejsze, stawia mniejszy opór i chyba ekonomiczniejsze tylko ta słaba blacha...widać zadbana się starasz ale akurat folia na szybach i te świecące dywaniki to średnio pasują moim zdaniem
  
 
No już nie przesadzajcie, auto możliwe. Ja na pewno bym wywalił dywaniki i nakładki na pedały.
  
 
Ja się nawet nie odzywam , ja tylko czytam komentarze i nadziwić się nie mogę.

Pozdrawiam.
  
 
Może i macie rację co do niektórych elementów...widocznie nie dorosłem do tworzenia klasyka w oryginale :/ Tworzę go pod swój gust, chociaż wiadomo - nie będzie to nigdy super sportowe auto, ale chcę żeby trochę się wyróżniał wśród tylu aut...Czekam na kolejne komentarze
  
 
Cytat:
2012-05-06 19:54:44, brabus55 pisze:
Ja się nawet nie odzywam , ja tylko czytam komentarze i nadziwić się nie mogę. Pozdrawiam.



Co masz na myśli pisząc "nadziwić" ?