Tradycyjna giełda zlotowa - Mirów/Bobolice - 7.06.2012

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Proponuję tradycyjną giełdę zlotową. Kto ma jakieś części czy fanty do zbycia i może przywieść na zlot - proszę o wypisanie w tym wątku. jak będzie chętny to można wziąć ze sobą na zlot.

Ja mam po moich Ładach:

- nakładka deski rozdzielczej a'la Baltic do Samary - stan naprawdę dobry, cena 50 PLN
- owiewki drzwi przednich HEKO TEAM do Samary /Formy 4/5 drzwi, stan jw. , cena 30 PLN
- 2 opony całoroczne Dębica Navigator 165/80/R13 - bieżnik minimum 5-6 mm - cena 80 PLN za 2
- prawie nowy aparat zapłonowy do Samary, bez luzów ale z uszkodzonym czujnikiem Halla - 20 PLN.

Jak ktoś jest naprawdę chętny - proszę o informację - przywiozę na spot.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Zgubilem gdzies ten czarny plastik. Brakuje mi go w lewym reflektorze, przez co wycieraczka opada i drazni mnie wygladem. Nie wiem czy mozna taki plastik dostac osobno czy razem z reflektorem, ale gdyby ktos potrafil mi pomoc to bardzo prosze. Oczywiscie nie ma nic za darmo i dogadamy sie w Mirowie

  
 
dzis wlasnie szukalem sobie tych ogranicznikow do wycieraczek do swojej lady i okazalo sie ze mam 5 sztuk,a wiec bede mial dla ciebie 1 szt. , wezme to dla ciebie i widzimy sie na zlocie
  
 
Cytat:
2012-05-20 19:30:13, andrys20 pisze:
dzis wlasnie szukalem sobie tych ogranicznikow do wycieraczek do swojej lady i okazalo sie ze mam 5 sztuk,a wiec bede mial dla ciebie 1 szt. , wezme to dla ciebie i widzimy sie na zlocie



Dziekuje