Pozdrowienia z miasta Aniołów!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie, jestem wielkim sympatykiem FE. Zaczynałem 5 lat temu od czarnej perły MK6 z silniczkiem 1.3 - jeździłem nim 3 lata, potem przyszedł czas na cabrio XR3i 1.8 16V 130KM, kupiony od sympatyka szybkiej jazdy ;] Niestety, auto po wypadku nadawało się do kasacji. Po roku przerwy znów nabyłem XR3i z 92 roku, te same parametry. W Essim jest niestety kilka spraw do robienia, na mechanice nie znam się wcale, ale myślę, że uzyskam tutaj kilka cennych informacji. Tak wiec pozdrowienia z Torunia!
  
 
No to witamy kolejnego pozytywnie zakręconego
  
 
W końcu ktoś z tego samego miasta Jak będziesz miał jakiś problem czy coś do porobienia przy aucie to wal jak w dym Chętnie pomogę
  
 
WITAMY
  
 
Cytat:
2012-05-23 16:31:12, emtees pisze:
W końcu ktoś z tego samego miasta Jak będziesz miał jakiś problem czy coś do porobienia przy aucie to wal jak w dym Chętnie pomogę



Jak mnie to cieszy, na pewno zgłoszę się z nie jednym problemem, bo tak jak pisałem, nie mam pojęcia o mechanice ;]
  
 
To żes sie wpakował
  
 
powitać
  
 
Kraków Wita
  
 
Cytat:
2012-05-23 16:45:29, MaxiKing pisze:
To żes sie wpakował



Silnik wydaje mi się, że jest ok.. Ma instalacje gazową, która wymaga regulacji, na benzynie pali dobrze, ale czasem przy wysokich obrotach zamula..