Moj nowy Avensis w kolerze racing white ! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na masz, przez głupi znaczek wizyta u lakiernika...
  
 
Lakiernik to tylko tak groźnie brzmi.
A na serio to trzeba polakierowac taki maly wycinek blachy 5x20 cm pod lampa. Drobiazg.....
A i tak musze go odwiedzic, bo szykuje sie fajowy zabieg.
Ale o tym napisze jak juz bedzie gotowe....
  
 
przemo_z Nasze Ave podpiją polske... musimy je zrobić tak żeby tylko Nasze były charakterystyczne, powodzenia w tuningu... Już zaczyna nabierąc wyglądu..ja w nast. tyg.. koeljne rzeczy montuje..przód plus tył... zobaczymy
  
 
siemanko! caly post przeczytalem bo tez mam ave! przemo! nie sluchaj typow.. bialy jeest mistrz!!! powaga... tylko calosc w kolor daj! listwy, wykonczenia lusterek!! wtedy bedzie szok! hrrh
no ale racje maja ziomki ze wyglada elegancko! naprawde jest na co popatrzec!!
  
 
17'' wyga;daja napawde super.... ja wlasnie szukam tego rozmiaru do siebie do ave ale naprawde ciezko cokolwiek ciekawego na rynku uzywanych znalesc! wiec coraz mocniej sie nad nowymi zastanawiam ale to wydatek zedu 5000! wiec chyba jeszcze sie pozastanawiam)
a jak osiagi przemo po zmianie z 1.8? usmiechasz sie co przycisniecie gazu?? bo ja taakk... ale ja z 1.1 racing turbo wrc 206 sie przesiadlem... wiec z dea co innego!
nie mierzylem swojej ale teraaz dopiero, po 3 mcach uzykowaniam, dochodzi do dobrago przyspieszenia! poprzedni wlasciciel, przemila mama mojej przemilej kobiety, miala zwyczaj zmieniac bieg przy 2000 obr... szacunej jej za to bo dzieki temu mam auto z konca 2000 roku a jest jak nowe pod kazdym wzgledem!! wiec dopiero pod moja noga zaczyna latac toyotka.. i chyba to lubi bo dzwieki takie wydaje ze milo posluchac! hrhrhr <- to nie byly dzwiki toyotki tylko ja sie smialem
a jak z wyposazeniam sol bylo w 98? 6xpp? auto klima? napisz cos przemo!
  
 
a pozatym to musisz wiedziec przemo ze ja nigdy zazdrosnicki nie bylem... DOPIERO TY I TWOJA AVE WE MNIE TO OBUDZILY....)))) oczywiscie zartuje....
tez planuje zmiany ale narazie pas! tu w holandii moze tylko felaszki sobie znajde jakies! ale tez raczej ciezko! pozatym zmainy najblizsze to zawieszenie a wlasciwie tylko sprezyny i wydech... planuje takie 2 rureczki po obu stronach pieknej pupy mego ave! ladnie beddzie wygladala!
a co do lakieru to ci sie pomylilo nie white racing tylko blue racing jest! a wlasnei blue to moj jest! taki spokojny ale ladny! odwiedziny u lakiernika tez sobie chyba zafunduje kidys....

przemo napisz prosze co to zaspoilerek pod przednom zderzakiem miales w tamtym ave? co to za listwa?? bo laaadnie wygladala! powaznie!

czy przekonany jestes do tego nawiercania tarcz... nie trzebabylo sie skontaktowac z jakims specem od tego wczesniej?!?!?

darus: jest nas 3 w takim razie!

O! przemo ja tez mialem takei jazdy z jednym znaczkiem z tylku... inny zlazl lekko a jeden nei chcial! smieszna akcja!

i jeszcze skoto tyle gadam to apropos drewna jeszcze w srodku... uwazam ze elegancko wyglada i stylowo! tez mam hrhrhr!!
pozdrawiam i pewnie jeszcze popisze...
  
 
przemas jeszcze tylko jedno.... czemu bemben z tylu masz pomalowany na jasno???? sugerowalbym czrny! piekny nei jest a po co sie chwalic bembnem... co innego tercze i zaciski pomalowac ale nie bemben! takie jest moje zdanei.... co myslisz?? i co inni mysla????
  
 
a no i jeszcze jedno przemo! reflektory i lampy przednie od tego po face liftingu....
no moze tylne to nie wiele sa ladniejsze... ale przeknie... hmMM!!!! poszuje pilnie wiec jak cos to dawajcie znac!
  
 
"darus: jest nas 3 w takim razie! " - lenny co jestem na trzecim?

A co do zamontowania świateł po faceliftingu do modelu pzrzemo_z musiałby jeszcze zderzak zmienić i parę rzeczy.. nie jest to takie tanie rozwiązanie

Pozdrawiam

Xenon Ave rullez
  
 
nieeeeee........... zderzak i mocowania nie musz byc zmieniane!! dowiadywalem sie bo chyba u siebie tez zmienie!
  
 
Sluchaj akurat pracuje w serwisie blacharsko-lakiernicyzm Toyoty.. i te auta na codzien widze... i ze swojego doswiadczenia mowie Ci ze nie bedzie pasowalo, w starym modelu pod zderzakiem miales listewki.. przy nowych lampach masz caly zderzak lacznie z listwami... ja Ci mowie z doswiadczenia ale jak tam chcesz.
  
 
Cytat:
2003-11-04 12:30:28, lenny pisze:
nieeeeee........... zderzak i mocowania nie musz byc zmieniane!! dowiadywalem sie bo chyba u siebie tez zmienie!



Ja także dowiadywałem sie u znajomego blacharza.
Na 100% trzeba przy zmianie lamp wymienić też zderzaki.
  
 
A to juz troszke wiekszy wydatek
  
 
czyli jak sie chce zmienic przednie lampy w ave na te nowsze to tylko zderzaki i lampy trza wymienic czy cosik jeszcze?? czy tez maske i błotniki??
  
 
DARUS: chyba mnie przekonales tym warsztatem)) hrhrh nie upieram sie bo nie jestem specjalista a ty tak! wiec mowisz ze trzeba zmieniaz zderzak.. hmm!! szkoda!! a jakie koszt zderzaczka? pewnie sie orientujesz...?!?!?!? faktycznie zderzaczek nowy jest ladniejszy i z nowymi lampami by wygladal wlwgancko calkiem....
  
 
przemo to niewatpliwie podnosi koszty ale skoro mamy znajomego darusa a on ma kontakt z toyotkami na codzien to moze jakos taniej cos tegos.... darus daj znac czy przewijaja sie te zderzaki przez twoj zaklad...?? miewasz je??
  
 
Powiem tak moge Ci pomoc w ten sposob ze zalatwie Ci zderzak lekko gdzies uszkodzony typu brak uchwytu..dasz do klejenia z 20-30zł... a zderzak napewno bedzie duzo duzo tanszy niz nowka z salonu A i jeden z tego co pamietam mam ze swojego Ave w stanie bardzo dobry.. ja go zdemontowalem poniewaz ta czarna struktura (gora zderzaka) byla chyba lakierowana na czarno i ciezko bylo ja pomalowac na zloto..moglo by mi to schodzic wiec wziąlem nowy a tamten lezy gdzies w magazynie... moge spytac szefa o cene i dam znac jesli chcesz

p.s. jeszcze jedna rzecz..bo tam z mocowaniem reflektorow do belki moze byc jakis problem..musialbym to dokladnie sprawdzic..czy jakis blaszek nie bedzie brakowalo.
  
 
Widze, ze post zamienil sie w mini klubik Avensiarzy.
Całkiem fajnie...

Co do szczegołów wyposażenia mojego auta o które pytał lenny, to wszystko jest u mnie na www w dzile o sobie.
Poza tym lusterka i listwy były już seryjnie w wersji sol pomalowane.
  
 
darus to zorientuj sie jak z tym zderzaczkiem jest... bede wdzieczny!! a miniclub ave to dobre))) hehehe w koncu jest nas az 3!!!! moze topick zrobimy sobie!!
sluchajcie.. .zastanwiam sie czy kupowac te sprezyny z maxtuning! jakies rady?? bo chyba sie zdecyduje..!?!?!
  
 
dać za sprężyny nowe 480 zł to jest naprawdę dobra cena, tymbardziej, że to lesjofors a nie jakieś gówno, tylko trzeba pomyśleć o przedniej górnej rozpórce.