Jesienne Spotkanie LKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na naszym mikro zlocie w Mirowie padł pomysł zorganizowania kolejnego spotkania w okresie jesiennym

Do ustalenia jest data i miejsce
Data: 21-23.09
Miejsce Przystań Tomaszów Maz.

Termin to tylko moja propozycja miejsce także
Czekam na wszystkie za i przeciw

pzdr
CHIO
  
 
Konriii -> 2 osoby na 100%
  
 
Jestem za. Pasuje mi miejscówka (około 150 km bliżej niż Mirów/Bobolice). Generalnie miejscówka chyba sprawiedliwa dla wszystkich gdyż jest to praktycznie środek Polski. Co do terminu - proponowałbym jednak początek września. Po prostu cieplej.

Pytanie: co zrobić, żeby zjechało się jeszcze więcej forumowiczów niż na początku czerwca ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
W ciągu kilku dni będę w Tomaszowie i sprawdzę wszystko na miejscu
Jeśli chodzi o termin wszystko jest do uzgodnienia


pzdr
CHIO
  
 
Też jestem za wrześniem ciepło i o wiele lepiej.
Grunt żeby było gdzie jaki namiot rozstawić czy coś
Mi tam Tomaszów w miarę nawet pasuje 75Km
  
 
Lipiec jak lipiec ale dobrze by było gdyby już w sierpniu ludzie zaczęli się określać.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dzisiaj dostałem odpowiedź z Przystani w Tomaszowie w sprawie noclegów:




Cytat:


Poza ostatnim weekendem września i 14-16 września możemy przyjmować rezerwację dla Waszej grupy.

Polecamy noclegi, usługi gastronomiczne, organizację spływu kajakowego, etc.

Podaję propozycje i koszty:
I. Noclegi w domkach 8-10 osobowych (w domkach tych są po 4 pokoje i aneksy kuchenne) z łazienkami i tv.i w pokojach 4 osobowych z łazienkami i tv w cenie po upuście dla grupy 40 zł ze śniadaniem od osoby za dobę.

II. Usługi gastronomiczne (obiad, obiadokolacja) w cenie od 20-25 zł od osoby, zestawy w załączeniu
III.Kolacja grilowa w naszym, zielonym kręgu ogniskowym od 40 do 60 zł od osoby. Zestawy wraz z ogniskiem do wyboru w załączeniu i pod linkiem na stronie: http://www.przystan.tm.pl/component/content/article/189.html
IV.Organizujemy spływy dla każdej ilości osób na każdej rzece w Polsce, a Pilica rzeka przepływająca przez Ośrodek jest idealna na rozpoczęcie przygody z kajakami.
Koszt spływu zorganizowanego na trasie Tomaszów - Spała - Inowłódz to 50 zł brutto od osoby (z 23 % Vat)

Cena obejmuje następujące świadczenia:
-kajak 2-osobowy z wiosłami i kamizelkami
-transport powrotny kajaków i osób na w/w trasie
-zabezpieczenie spływu w ratowników-instruktorów
-ubezpieczenie uczestników spływu od NNW

Wynajem kajaka na tej trasie to koszt 60 zł za kajak 2-osobowy z wiosłami i kamizelkami.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć ze spływów http://picasaweb.google.com/KlubAmber.

V.Na terenie Ośrodka jest Park Linowy z przeprawą przez rzekę i już od 25 zł można się na nim świetnie bawić

VI.Możemy zorganizować Paintball, dobra zabawa to koszt od 75 zł od osoby



Pozdrawiam
Andrzej Ambroziak
http://www.przystan.tm.pl
http://www.amberklub.pl/
amberlex@op.pl
tel/fax: (44)7244188
tel: (44)7242621
mobile: 602321035





Teraz ruch jest po naszej stronie
Czekam na odzew zainteresowanych


pzdr
CHIO
  
 
1. Miejsce - cenowo nie każdemu może odpowiadać a poza tym troche mało miejsca jeśli frekwencja by dopisała. Za to znalazłem coś takiego, też w tej okolicy:

Ośrodek Borki

Szersza oferta, więcej miejsca, ciekawą opcją też może być ten tor kartingowy (mam nadzieje że karty też mają?)

Można też zobaczyć na Google maps


2. Konkrety - konkretny termin i plan "co robimy o której godzinie" - potrzebne jeśli chcemy żeby więcej osób sie zdecydowało.
  
 
Mi to wszystko jedno czy tu czy tu (nie znam miejscówek) aczkolwiek gokarty zawsze są jakimś plusem, kumpel jeździ - twierdzi,że wspaniała sprawa.

To co, może czas na wstępną listę ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
U nas w Legnicy tez sa gokarty, to moze u mnie?
  
 
Nie spodziewam się zbyt dużej frekwencji.
Na chwilę obecną zainteresowanie jest niewielkie
Poza tym nie ustaliliśmy jeszcze nawet terminu ewentualnego spotkania


pzdr
CHIO
  
 
Ja w kazdym razie sie wybieram, byle tylko miejscowka nie byla nad morzem
A to ze zaczyna sie krytyka - to akurat standard, kazdy daje zlote rady ale juz jak trzeba cos samemu podzialac to...

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzej, za cholerę nie rozumiem drugiej części Twojego posta... Gdzie w tym temacie masz krytykę ?

Jak się domyślam pijesz do posta Czarka ale zupełnie niesłusznie. Napisał merytorycznie, wspomniał o minusach pierwszej propozycji ale zaproponował pod rozwagę inną miejscówkę. Żeby ktoś napisał w stylu "za drogo, nie ma nic tańszego ?" to bym Cię jeszcze zrozumiał ale tutaj kolega zadał sobie przynajmniej trud, żeby sprawdzić inne lokalizacje. Więc w czym problem ?


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No dobra, tym razem faktycznie przesadziłem ....., też zdarza się że czytam temat "po łebkach".
Sorry Czarek.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Czarek w twojej propozycji też wcale nie jest taniej.
Widzisz w tamtym wyszło po 40zł za domek 8-10 osobowy tak
a tutaj
domek 3-osobowy (na weekend) 180 PLN/doba. co daje 60 zł na osobe
no chyba że domek letniskowy
dom letniskowy 4 osobowy 50 150-180/domek co daje 45zł za osobę przy 180zł

dobra liczymy pole namiotowe

Pole namiotowe - cennik: namiot mały 15 PLN, namiot duży 25 PLN, opłata pobytowa 15 PLN, podłączenie do prądu 10 PLN, samochód na parkingu 5 PLN.
jezeli liczymy mały namiot wychodzi 35zł + jeśli ktoś bd chciał prąd 45zł


szkoda że w tym drugim ośrodku niema opcji pola namiotowego ale hmm.

Ogólnie oby 2 propozycje nie sa tragiczne wybór należy do większość może zrobimy jakąś ankietę z data i miejscówką

ja bym proponował 8/9 września
lub 15/16 września

Tak czy siak ja bym pojechał jeżeli zdam egzaminy bo od tego zależy czy wezmę wypłatę


[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2012-08-11 13:43:46 ]
  
 
Cytat:
2012-07-29 12:36:20, SzokoLada pisze:
U nas w Legnicy tez sa gokarty, to moze u mnie?



Jestem za! I nawet mogę obiecać że przybędę
  
 
Strasznie drogo w sumie wychodzi, bo nad morzem jest o wiele taniej. Osoba-9zl, namiot maly-7zl, 3-4os.-9zl, a duzy 10zl. Samochod 3zl, energia 8zl. Dlaczego taka rozbieznosc cen?
  
 
panowie czasu coraz mniej robimy coś ??
  
 
Miałem małe problemy z komputerem więc wpisuję się dopiero teraz. Ja też proponuje 8/9 września. Wypłatę mam na początku września, pod koniec zawsze się rozchodzi. Poza tym pod koniec września jest mniejsza szansa na to, że będzie jeszcze dobra pogoda. Dlatego też jestem za początkiem miesiąca. Miejscówka obojętna, dostosuję się do tego co wybierze większość.

Dobrze by było, żeby osoby chcące przyjechać (te, które nie wpisywały się jeszcze w tym temacie) określiły się już mniej więcej co do daty i miejscówki.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Będę teraz naprawdę szczery. Szczery do bólu.

Czasami mam wrażenie, że Was to trzeba na siłę z domu wyciągać... Najlepiej zajechać z całą resztą pod dom/blok i poprosić grzecznie o pojawienie się. Nie piję w tym momencie oczywiście do os. którym chciało się chociaż raz w tym roku spotkać z kolegami z LKP, czy to na mini zlocie w Mirowie/Bobolicach czy to na spotach lokalnych. Spotach to może za duże określenie bo poza większym spotkaniem w Łomży i w Białymstoku to chyba w tym roku nie było innych spotów stricte lokalnych.

Panowie do licha ciężkiego, jakby tak policzył osoby posiadające Ładę i zaglądające tutaj z sentymentu to jest nas niemała liczba osób, myślę, że ze 20-25 aktywnych i w miarę aktywnych forumowiczów. Co stoi na przeszkodzie abyśmy się choć raz do roku porządnie zebrali na zlocie ogólnopolskim ? Jest tutaj tyle pięknych 2103 i 2106, dwie lub trzy kopiejki, od groma siódemek i Samarek. W czym problem ? Tylko nie piszcie, że w kasie bo raz do roku to każdy może spokojnie wybrać się na zlot a kasę można wcześniej odłożyć. Naprawdę jest tu wiele fajnych aut i aż mnie kurwica bierze, że nie mogę ich raz do roku zobaczyć wszystkich razem gdzieś w Polsce... Już nie będę podawać przykładu Węgier bo jesteśmy za nimi (LCH) lata świetlne ale zerknijcie chociażby na polski klub Wartburga (Wartbug Radikalz chyba to się nazywa). O Skodóvce nie piszę, bo to też "inna bajka". Co jakiś czas pojawi się jakaś fajna Szóstka lub inna tylko co z tego skoro właściciel nie chce się pokazać tym autem na zlocie.

Panowie, przemyślcie ten temat dokładnie bo naprawdę - nie tędy droga. Wszystko jest ok, tylko brakuje jak cholera tych spotkań na żywo z innymi Ładziarzami.

PS Na wrzesień już się nie piszę, spłukałem się z kasy. Czekałem ale była cisza w temacie, zero odzewu, każdy tylko patrzy na drugiego.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3