Klakson

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie działa klakson (brak sygnału pod maska) dzisiaj zakupiłam, i w komplecie są dwa (high, low) i pytanie czy podłącza się tylko jedna czy obydwa? Druga sprawa, ze pod maska jest tylko jeden przewód od plusa z akumulator a drugiego nie ma, czy podłącza się tylko jedna, czy dwie przewody muszą być?
  
 
Cytat:
2012-06-28 22:10:21, sokomoko pisze:
Nie działa klakson (brak sygnału pod maska) dzisiaj zakupiłam, i w komplecie są dwa (high, low) i pytanie czy podłącza się tylko jedna czy obydwa? Druga sprawa, ze pod maska jest tylko jeden przewód od plusa z akumulator a drugiego nie ma, czy podłącza się tylko jedna, czy dwie przewody muszą być?



Święta (niegdyś) zasada tego forum ..zanim utworzysz nowy post i zadasz pytanie ... Najpierw spytaj WYSZUKIWARKI

myślę, że jak zadasz sobie minimum trudu ...i wpiszesz tam słowo KLAKSON ..wyskoczy ze 20 takich wątków ..i znajdziesz odpowiedź
  
 
Oho. Przypominają mi się moje pierwsze dni tutaj.
Nie przejmuj się. Szukaj w wyszukiwarce. Tego tematu było sporo.
Wyszukiwarkę masz tu ---> KLIKNIJ TU <---

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-06-29 14:44:23 ]
  
 
A u mnie klakson nie działa już długo i mi to nie przeszkadza
  
 
Cytat:
2012-06-30 07:16:36, Rospur pisze:
A u mnie klakson nie działa już długo i mi to nie przeszkadza



gorzej jak na przeglądzie akurat sprawdzi

Chyba, że juz wszystkie espero legalnie nie przechodzą przeglądów to wtedy nie trzeba mieć sprawnego
  
 
Cytat:
2012-06-30 14:26:24, VEndriuV pisze:
gorzej jak na przeglądzie akurat sprawdzi Chyba, że juz wszystkie espero legalnie nie przechodzą przeglądów to wtedy nie trzeba mieć sprawnego



to jest dobre
  
 
Cytat:
2012-06-30 14:26:24, VEndriuV pisze:
gorzej jak na przeglądzie akurat sprawdzi Chyba, że juz wszystkie espero legalnie nie przechodzą przeglądów to wtedy nie trzeba mieć sprawnego


Ja też zostałem ostatnio bez klaksona (zaczol przerywać aż zgasł).
namierzyłem dwie sztuki i tu w odpowiedzi na pytanie ( w moim 2.0 są poprowadzone dwa kabelki) nie tylko Plus ...

Może jeszcze dzisiaj uda Mi sie wymienić na sprawny a przy okazji poprawki na zawieszeniu i silniku(gumy i uszczelki do wymiany)

Mój Esperak do tej pory PRZECHODZI "LEGALNIE" przegląd !

p.s
Na przeglądzie oczywiście jest moj znajomy ... jednak zależy mi na tym by Esperanza była w 100% od strony technicznej sprawna.
  
 
Mój też legalnie przechodzi. Jedynym mankamentem jest brak dokumentacji na butlę. Można by się też przyczepić do spalin. Brak katalizatora, a zamiast jest strumiennica.