Ford Puma vs Hyundai Coupe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ford Puma vs Hyundai Coupe
Witam szanownych forumowiczów.
Naczytałem się wiele opinii na różnych stronach internetowych.
Chciałbym jeszcze tutaj założyć temat i spytać się o waszą opinię, przed kupnem auta, ponieważ samochodu nie kupuję się jak świeżę bułeczki.
Preferuje samochody typu: sportowy/coupe, temu po dłuższych poszukiwaniach wybrałem owe dwa modele.
Najbardziej ciekawe aukcje na "otomoto"
Ford Puma:
Oferta - Ford Puma - REWELACYJNY STAN !!! POLECAM LAKIER W STANIE BARDZO DOBRYM !!! ŚLICZNE WNĘTRZE SAMOCHÓD W BARDZO DOBRYM STANIE.!!!!!!!!!!!!
Hyundai Coupe:
Oferta - Hyundai Coupe - SPRZEDAM BARDZO ŁADNEGO HYUNDAIA COUPE 2,0 140KM ROK PRODUKCJI 2000 SPROWADZONY Z NIEMIEC OPŁACONY- PRZYGOTOWANY DO REJESTRACJ
Posiadam maksymalnie do wydania na auto 11tyś zł.
Który samochód jest bardziej eksploatacyjny ?
Jaka jest dostępność części zamiennych do owych aut i czy cena nie jest jakaś ich wygórowana ?
Jestem też otwarty na inne samochody proponowane przez was.
Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o nich.
Czy silnik w którymś z samochodów nie miewałby problemów po zainstalowaniu sekwencji gazowej?
Z góry dziękuje za porady i opinie.
Pozdrawiam Lariq.
ps.Proszę nie pisać jak na innych forach że tymi samochodami jeżdżą kobiety i w ogóle bezsensowne posty które mijają się z tematem.
  
 
Zdecydowanie bardziej poleciłbym Ci forda, dużo pewniejsze auto z tańszymi częściami
  
 
Że też wcześniej nie widziałem tego postu
Jak poprzednik Ford tańsze części.
  
 
Raz,że Ford ma tańsze cześci i jest do nich bardziej powszechny dostęp, to po drugie prezentuje się równiez o wiele ładniej niż Hyundai Coupe,przynajmniej w mojej ocenie.
  
 
Witam wszystkich Za racji faktu, że miałem okazję jeździć Pumą 1.7 125 KM, jestem zdecydowania za takim pojazdem. Naprawdę to auto ładnie "ciągnie" od samego dołu i design wg mnie zdecydowanie wygrywa z Hyundaiem.
  
 
Puma to akurat wyszło Fordowi
Patrząc na rocznik to Hyundai Coupe II z 3 generacji ten był najbrzydszy.