Ile wyciągają Wasze statki?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zacząłem nowy temat, bo jestem ciekawy z jaką predkością maksymalną podrózowaliscie swoimi hultajkami i jak wynik ma się do danych podawanych przez producenta.
  
 
Swoja Sonatą 180 km/h tylko bo miałem zjazd z autostrady,a Nubirą 200 km/h i mi sie autostrada skonczyla
  
 
moje cako przy prędkości 175 odcina mi paliwo i to wszystko troszkę to mało no ale cóż
  
 
Moj gaznikowy grom wyciąga 170km/h, przy czym od 150 idzie powolnie,a od 160 prawie wcale nie idzie.Ale jak juz sie rozpedzi to nie jest zle.
  
 
180 spokojnie(tak jak widać na zdjęciu) a na długiej prostej do 200.
Dane producenta na ten model- max.195
  
 
ja narazie swoim jechalem 180 ale mysle ze spokojnie wskazowka pokaze 200
  
 
Witam serdecznie!
Podczas powrotu z Modlina (27.09.2003r) miałem okazję to sprawdzić. 175 km/h i odcięcie paliwa - pozostaje chip tuning jedynie.
Pozdrawiam i do zobaczenia!
  
 
maxa wykrecilem 187 z najwiekszej gorki na A4 w strone Krakowa(3 osoby na pokladzie) , a na plaskim jedzie prawie 170... dodam ze silnik totalna seria i przebieg 230 000 jak na takiego staruszka to wynik rewela.
IgoReCzek chip do silnika bez turbinki to raczej strata kaski lepiej zrobic jakies mechaniczne modyfikacje
pozdro
  
 
pony 91 tak więc widze, że prędkości podobne. Moj to tez seryjka, z tymze u mnie wybilo juz 250tys km. Witaj w klubie weteranów szos.
  
 
u mnie tak:

Pony: 175 km/h ni ch.... więcej przebieg 134000
Lantra: budzik zamknięty (nawet dalej) czyli powyżej 220 km/h (w instrukcji jest że powinien max. 210 km/h (takie niespodzianki to ja lubię; zalezy też o ile przekłamuje)
  
 
Calkiem niedawno

blatowe pelne ---> 200

Ps. Tyle ze od 180 to trzeba miec anielska cierpliwosc i dluga, dluga trase. Ale w koncu osiaga i nawet nie odcina doplywu jeszcze bo jest jakies 6200 obrotow, a u mnie odcina przy 6400
  
 
Zamknąłem budzik - 200 km/h, ale więcej nie chcę - strach w oczach
  
 
Panowie moje cudo przejechało już 315000 i jeszcze chce dalej jeździć.
  
 
No ja moim poniakiem jechałem 160 i wolałem zwolnić ale poleciał by więcej następnym razem sprawdze. Robie remont silnika! hehe
  
 
do Haszek: pogratulowac tylko dobrego wyboru. 315000km-w takim razie zostajesz prezesem klubu weteranow szos
  
 
chyba kompatantów heh.
  
 
195km/h. z górki
  
 
ja swoim lecialem 190 na 4 i m ysle ze moze jescze troszeczke by polecial ale nieduzo niestety
  
 
moim porshe jak narazie jechalem tylko 150 km/h ale skonczyla mi sie droga wiec musialem hamowac mysle ze poleci wiecej (silniczek mam niestety jeszcze seryjny a przebieg to 120 tys.)
  
 
Moim Accent'em na dwupasmowej "7" za Warszawa w kierunku Gdanska, w okolicach Zakroczymia jechalem z kreska ponad 160 km/h i podlogi jeszcze nie deptalem. Nie dlatego, abym lubil bardzo szybka jazde, ale pogoda byla piekna, ja z samopoczuciem dosc mocnym i pusta prawie droga, wiec sie troche zapomnialem i tylko glosniejszy niz zwykle pomruk silnika zwrocil moja uwage na szybkosciomierz
Po ok. 3 km i "lekkim" bujaniu na nierownosciach drogi pomyslalem, ze mam jeszcze dla kogo zyc i wrzucilem na luz

Accent'99 1,5l 46 kkm
pozdrawiam
pasja