Tanie radio ze sterowaniem z kierownicy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie, szukam jakiegoś w miarę taniego radia z możliwością sterowania z kierownicy w Astrze G. Chodzi m o coś na kartę sd albo pendrive'a. Możecie mi polecić jakieś rozwiązanie?
  
 
a no i mam na myśli tak do 300zł.
  
 
Powiedz tylko czy to ma być "no name" czy jakas firmówka? Bo w tej cenie... to raczej tylko to pierwsze. To sterowanie to na jakiej zasadzie? Astrą nie pomykałem jeszcze.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
ma grać, koneserem dźwięków nie jestem, no i żeby jakieś mp3 odtwarzało. Kierownica astry z przyciskami od radia wygląda tak https://imageshack.us/photo/my-images/256/dscn6043.jpg/
  
 
Kolego
Nie wiem czy takie zwykłe radio da się wpiąć pod gotową instalację sterowania. Z tego co mi wiadomo to nie. Są fajne i niedrogie radyjka które grają całkiem przyzwoicie. Miałem sam osobiście i byłem zadowolony. Naviheaven Przyzwoite i niedrogie radyjko gra całkiem przyjemnie: Peiying A wzwyż to już markowe : Pioneer JVC i bardzo dobre radyjko : Alpine Więc wybór jest od 100 do 300 zł.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
słyszałem że są jakieś przejściówki do tego sterowania. Ja słyszałem dobre opinie o radiach Peiying, jaki model polecasz? Chcę zmienić radio na bardziej wszechstronne ale szkoda byłoby tracić nawigację z kierownicy.
  
 
Patrząc na zestawienie w kwestii zainteresowania/sprzedaży Peiying to sam możesz wyciągnąć wnioski. W zależności od modelu radia te mają więcej funkcji/"bajerków". Jeżeli nie zależy Ci na słuchaniu płyt to weź: PY3118 lub: PY3122 Natomiast jeżeli mają być słuchane płytki to: PY6330 lub: PY6688

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2012-08-29 13:09:09, Biały pisze:
Patrząc na zestawienie w kwestii zainteresowania/sprzedaży Peiying to sam możesz wyciągnąć wnioski. W zależności od modelu radia te mają więcej funkcji/"bajerków". Jeżeli nie zależy Ci na słuchaniu płyt to weź: PY3118 lub: PY3122 Natomiast jeżeli mają być słuchane płytki to: PY6330 lub: PY6688



Kuzyn zakupił jakiś czas temu model PY-3118. Podpytałem go jak się sprawuje i powiedział, że jest zadowolony z tego sprzętu. Jeździ w trasy więc eksploatuje bardzo taki sprzęt
  
 
nie zależy mi na cd. Ten model co mówiliście sprawia fajne wrażenie, niezły design jak na tą półkę cenową. Podoba mi się!
  
 
Cytat:
2012-09-03 16:17:52, passional pisze:
nie zależy mi na cd. Ten model co mówiliście sprawia fajne wrażenie, niezły design jak na tą półkę cenową. Podoba mi się!



I jak kupiłeś tego Peiyinga?
  
 
niestety jeszcze nie i jakoś ciągnę na starym. Jak to zwykle bywa jak sobie człowiek zacznie na coś zbierać musi wydać na coś innego(czego wcale nie chce ). Ale jak już się wszystko wyprostuje to pewnie wezmę właśnie tego Peiyinga, bardzo mi się spodobał, za tą cenę wygląda świetnie.
  
 
Jak już wspominałem w innym poście mam sprzęt głównie tej firmy. Jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła. Znam ludzi którzy na tym sprzęcie wyciągają 140 dB na różnych zlotach.
  
 
Kupiłem! (a tak naprawdę to nie ja ale moja druga połówka jako prezent świąteczny dla mnie). Stare radio pewnego dnia zupełnie odmówiło współpracy i potrzeba stał się poważna.
Dochodzą mnie słuchy, że w worku mikołaja znajdzie się Peiying 6331 i mam nadzieję, że to już na mikołajki
  
 
Świetnie. To teraz jak już przetestujesz to napisz kilka słów jakie wrażenia z odsłuchu itp.itd.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Ciekawy model daj znać jak będzie się sprawował
  
 
mam radio! postaram się wymienić w weekend, teraz czasu brak, jak już zadziała to na pewno coś napiszę. Pozdro.
  
 
Zainstalowałeś już i jak się sprawuje? Daj znać
  
 
na razie tylko wyjąłem z pudełka, znowu zero czasu w weekend, ale jutro po pracy już będę montował. Ale jak dotąd jeśli chodzi o wykonanie panelu to jestem bardzo zadowolony, po prostu ładne i solidne.
  
 
wszystko podłączone i gra bajecznie, szczególnie w porównaniu ze starym radiem(nawet z czasów jak było sprawne). Odkrywam zupełnie nowe pokłady dźwięków w utworach, które wcześniej znałem. No i radio DZIAŁA, nie gubi stacji 5km za miastem, dobrze sczytuje rds-y. Jestem bardzo zadowolony szczególnie, że świetnie komponuje się w moim aucie. CD i sd też bez zakłóceń i zawieszania(wiem że to bywa problemem). Wykonanie też bez zarzutu, dobrze spasowane, nie sprawia wrażenia tandety.
No nic, pojeździmy, zobaczymy ale na razie jestem bardzo zadowolony
  
 
A jak masz podłączony sprzęt masz wzmacniacz i jakie głośniki?
Czy jest problem z odczytem dużych pamięci?