[ASTRA] Gdzie centralka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam czy moze mi ktos powiedziec gdzie znajduje sie centralka zamka w oplu astra G rok 1998-pozdRawiam

[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2013-02-06 10:58:43 ]
  
 
Centralkę znajdziesz pod plastikiem w rogu nóg pasażera zapewne chcesz przerobić domykanie szyb z pilota ??
  
 
Dzieki ci za info w sumie nie chce przerabiać domykania szyb z pilota nawet nie wiem jak to przerobić .Dlatego pytałem ,bo jak kupiłem astre g to gostek mi powiedział ,ze odłaczyl centraalny zamek drzwi tylnych bo sie obawiał o dzieci żeby mu nie otwierały drzwi podczas jazdy troche to bez sensu gdyż wystarczylo w tych tylnych drzwiach przekręcik takie male pokrętło i juz dzieci bych tych drzwi nie otwarły proste.Wiec postanowilem zdjąc tapicerke i szukac odłączonych przewodow lecz nic takiego owego tam nie znalazłem chyba nawet nie wyczułem silownika myślałem wiec ,że zostało odpięte w centralcee jednaak tez nie i troszke mnie to dziwi gdyz centralny jest wszedzie prócz tylnych drzwi i wyglada na to że mnie gostek oszukał -Raz jeszcze dzieki za info pozdrRo
  
 
Jest to bardzo proste rozwiazanie i do tego mało kosztowne jesli znasz sie troche na lutowaniu wrazie co służe pomocą A co do tego Twojego centrala to siłowniki z tyłu sa popsute dlatego gostek Ci wciskał ze go odłaczył i obym sie mylił
Pozdrawiam
  
 
Hmmm ,a to ciekawe z tymi silownikami z tyłu ??????Mowisz że sa tylko popsute ????? lub uszkodzone czyli gdzie je mógl odłączyc ???? w każych drzwiach sa silowniki prawda ???? i czy one sa każde połączone czy do kupy czy z osobna ????.Znalazłem centralke lecz tak jak pisałem nie ma tam żadnych odpietych kostecz czy przewodów dziwi mnie to wlasnie że tylne drzwi sa martwe niby odłączone .A co do domykania szyb z pilota mysle aby dokupic moduł na allegro w granicach 35zl szybko i proste w podłączeniu .A jak z tym lutowaniem co pisałeś ????,bo tez takowe widziałem trzeba rozbieraz centralke kupywac jakies części itp.-PozdRo