Odprysk na szybie a Policja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie ,

mam na szybie w moim aucie odprysk na przedniej szybie - 0,7 cm czy z tego powodu mogę mieć problemy z Policją?
  
 
Jak policjant będzie upierdliwy to niestety możesz. Zawsze możesz bronić się, że "nabyłeś" go w trakcie jazdy, tuż przed kontrolą.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Witam,

dzięki za podpowiedź może lepiej nie próbować i podjechać gdzieś do warsztatu.
  
 
Też to mam, nawet w podwójnej ilości. W dodatku nie bardzo mogę sobie pozwolić na jakąś przerwę w eksploatacji samochodu. Z tego co czytam w necie to naprawa drobniejszych uszkodzeń jest dość prosta. Nakłada się na uszkodzenie jakąś przezroczystą substancję, nakleja pasek przezroczystej folii i utwardza lampą ultrafioletową. Wszystko ma zmieścić się w godzinie. Koszt do strawienia, bo w okolicach stówy. Znajomy majster polecał mi firmę NordGlass ale choć mają oni gęstą sieć punktów, to akurat nie ma ona oddziału w moim mieście.
  
 
Fakt trzeba jak najszybciej zabezpieczyć odprysk jak się chce na prawić. Mam zaklejoną od 6 miesięcy i nie mogę się wybrać ale jak już to chyba będzie do wymiany
  
 
z tego z wyczytałem to jednak Policja śmiało może zabrać dowód rejestracyjny za ten odprysk czyli czeka mnie wizyta w serwisie ktoś poleca jakiś sprawdzony serwis ?(co prawda pozytywnie czytałem o NordGlass)
  
 
Mam bardzo podobny problem. Mały odprysk - może wystarczy go żywica potraktować. Kolega polecił mi Nordglass, jako dobry sprawdzony kontakt. Podobno szybko, tanio i w miłej atmosferze. czy ktoś już miał kontakt z Nordglassem? Warto?
  
 
Raczej zrób dla swojego bezpieczeństwa. Lepiej wymienić szybę i mieć spokój z policją. Ja 5 miesięcy temu wymieniałem szybę w NordGlass w Warszawie. Polecił mi ich znajomy, bo sam u nich wymieniał. Powiem krótko: szybko, solidnie i z gwarancją.
  
 
dzięki za info skontaktuje się z serwisem NordGlass zobaczymy
  
 
Cytat:
2012-10-04 19:41:23, eras23 pisze:
Witajcie , mam na szybie w moim aucie odprysk na przedniej szybie - 0,7 cm czy z tego powodu mogę mieć problemy z Policją?



Problemów raczej nie powinno być, choć z Policją różnie bywa. Ważniejsze wydaje się być uniknięcie powiększania się uszkodzenia. Odprysk o wielkości mniejszej niż 1 cm powinien bez problemu być naprawiony, bez wymiany szyby.
  
 
hehe ja tak jak wcześniej wspomniałem mam zaklejone taśma i policja nawet nie zwraca uwagi, a przy akcji znicz miałem już ze 3 kontrole
  
 
może w czasie akcji znicz to może i nie ale normalnie lubią się przyczepic do szyby
  
 
100 razy się uda przejść kontrolę a za 101 razem będzie upierdliwy policjant i po dowodzie będzie. Podczas wymiany szyby polecam założyć nanopowłokę. Super sprawa
  
 
Nie ryzykuj mandatu, tylko podjedź do Nas i zaufaj naszemu doświadczeniu.

Pozdrawiam!
__________________
Jacek Malec
eRzecznik NordGlass
  
 
taka tyci reklama
  
 
witajcie wreszcie udało mi się złapać chwilę i podjechałem do serwisu NordGlas jest nawet w Ciechanowie i mogę powiedzieć że problem został załatwiony bardzo szybko .
  
 
no widzisz, czyli dobra reklama dobrej usługi, a jak z cenami?
  
 
każde uszkodzenie szyby przedniej może być problemem u policjanta. wszystko zależy od policjanta. służbista czy nie.
  
 
Nic Ci nie zrobią o ile to nie zagraża Twojej bezpiecznej jezdzie. I oczywiscie jesli to nie jest ta że masz mega kreche przez całą długość szyby. Jak mieszkasz w Warszawie to na Poznańskiej jest w dobry mechanik AgaPol chyba z tego co pamiętam. I tam chłopaki szybko to naprawia. Ja byłem po przygodzie z kamieniem.
  
 
co do czepiania się przez policjantów to w starym peugeocie 309 miałem takie 20 centymetrowe pęknięcie (ale nie sięgało żadnej krawędzi). Jak kupowałem to auto to sprzedający znajomy pokazał że na końcach tego pęknięcia są takie mini nawiercenia zrobione przez specjalistę (i nikt nie powinien się czepiać) i rzeczywiście przez 2 lata jak to auto miałem nic się nie działo. Ale przyczepić się przyczepili i kazali zrobić "do następnej kontroli drogowej" (w końcu nie zrobiłem).