Przy ilu obrotach..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przy ilu obrotach, odcina wam doplyw paliwa? ostanio jechalem z kumplem i byl mocno zdziwiony, jak zobaczyl ze u mnie na pierwszym biegu dopiero po 7.5 tys obrotach zaczyna odcinac paliwo..., kiedys jak stalem na swiatlach, podjechalo audi A3 z dwoma kolesiami, chcieli sie ciac i powiem wam szczerze ze na pierwszym biegu tak ich pogonilem ze chyba nie wiedzieli co sie dzieje
  
 
dobre pytanie. Ja mam gaznik-zero elektroniki, wiec mi nie odcina ,ale przy siedmiu tysiacach czuc juz inna prace silnika-koncowe obroty.Zazwyczaj gdy sie scigam ciągne go przewaznie pod czerwone pole ,czyli 6 tys obr/min.
  
 
ja tez ciagne do 6 tys. ale tylko na pierwszych dwoch biegach, a potem do 5,6 tys... bo po przekroczeniu 5,6 tys moc zaczyna spadac
  
 
do pony 91:odczuwasz moze dziure miedzy 2000 a 3000obr/min?Moj tak ma ,ze w tym przedziale nie chce zbytnio przyspieszac ,ale jak juz wejdzie na 3000 to zaczyna lecieć.
  
 
sprwadze dokladnie przy jakich obrotach to u mnie wystepuje bo tez wyczuwam dziure gdzies przy tych obrotach co napisales...tak jakby chcial ale cos nie moze pogonic
  
 
U mnie jest dokladnie tak samo. Tylkoe budzi sie do życia przy 4 nie 3 tysiacach obrotów czuje sie wtedy jakbym NOS wlaczal Wielu sie juz zdziwilo jak wygrali start a potem ogladali tylne blachy mojej Sonaty
  
 
nie od dzis wiadomo ze nasze hultaje lubia wysokie obroty
  
 
to fakt. Moj mimo ze nie jest to szesnastozaworowiec tylko zwykla osemka to lubi jak mu sie od czasu do czasu konkretnie przycisnie.A z reguly to najczesciej auta z dwoma walkami rozrzadu lubia wysokie obroty.
  
 
U mnie dwa walki i 16v odcina przy 7.500
  
 
topic sprzed prawie roku ale co tam

u mnie było tak jak u Pony91 ale od czasu wizyty w AT do 7,5 tyś bez problemowo ciągnie (mam blokadę psychiczną żeby zamknąć obrotomierz )
  
 
Ja swoim tez moge ciagnac az do czerwonego pola..potem odcina...
Ja się z kimś scigam to na 2 biegu mam tak 90 do 100 km/h..na 3 biegu tak do 130..a potem sie trochę "ślimaczy"...żeby osiągnąć 180 trzeba mi dużo czasu i dużo prostej