[MK VII] Montaż siłownika uniwersalnego centralnego zamka.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam problem: otóż nie wiem jak zamontować uniwersalny siłownik od centralki w Mk7 (mechanizm oparty na lince :/). Może któryś z kolegów robił już coś takiego. Mile widziana fotka. Z góry dzięki.
  
 
Nikt nie odpowiedział to może trochę sprecyzuję ..
Chodzi mi tylko o to żeby siłownik całkowicie nie otwarł drzwi.
Bo jeśli ustawię klamkę w pozycji "0", a siłownik na maksymalnie wyciągnięty, to chcąc otworzyć drzwi za klamkę będę musiał targać linkę razem z siłownikiem, który mnie już nie puści. Ból w tym, że w Escorcie jest zintegrowana blokada drzwi + ich otwieranie. Trochę to pokręcone, ale ktoś kto w tym dłubał powinien wiedzieć ocb. Proszę o jakiś patent bo się nie doszukałem. Pozdrawiam.
  
 
szkoda Twojego czasu, lepiej zanabadz oryginalny centralny z wiazka za grosze.
  
 
Toś mnie pocieszył
A podepnę chociaż ori centralkę tak żeby była sterowana pilotem z uniwersalnej ?
  
 
tak podepniesz bez problemu jesli jest sterowanie +12V, jesli jest sterowanie masa to musisz dodatkowo zalozyc przekazniki zmieniajace sygnal na +12V.
  
 
Aha, dzięki stary, to nie pozostaje mi nic innego jak udzielić się w dziale "kupię"
  
 
W którym miejscu zapinasz siłownik? na linkę?
Moim zdaniem łatwiej będzie z orginałem, ale można spróbować rzeźbić zamek i tam dać siłownik, ale nie na sztywno, tylko aby siłownik swoim wysuwem-wsuwem załączał podczas ruchu, a nie był związany na stałe. Oczywiście master...