Łada 2101 - Wrocław ma juz Jedynke, sitektWroc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Cała historia zaczęła się dość niewinnie. jakiejś soboty grudniowej gaworzyliśmy sobie z Szoko o naszych chęciach posiadania zacnych 2102 i co na to nasze zony itd itd. Od słowa do słowa, i Szoko powiedział ze wie od Aleksa ze w Bratysławie jest łada do sprzedania. Ze ponoć właściciel chce ja ze złomować, ale to kawał drogi i on raczej nie. No to mowie podeślij mi chociaż zdjęcia. No i się zaczęło. Jest decyzja za godzinę, jak nie sprzedana to bierzemy czyli biorę. A ze akurat za parę dni miałem jechać do służbowo do Wiednia przez Bratysławe, no to pasuje jak ulał. Się zobaczy na żywo pomyślałem.
Łada tak naprawdę zawdzięcza to, że nadal żyje wielu zbiegom okoliczności i pewnemu przesympatycznemu człowiekowi Borisowi, któremu i przy tej okazji chce jeszcze raz podziękować. Sam już nie wiem jak Alex sie o tej ładzie dowiedział ale przekazał mi namiary na Borisa. Pierwsza próba kontaktu z Borisem ( Słowak żeby nie było) przez mojego kumpla zupełnie przypadkowo mieszkającego w... Bratysławie. Szczęściem wszystko domówiliśmy i przejeżdżając przez Bratysławę dogadałem się z właścicielem. Domówić z nim nie było łatwo i tu właśnie pomocny okazał się Boris, wręcz musieliśmy namówić człowieka aby jej nie złomował...
Kilka dni później umówiliśmy się z właścicielem na ichniej policji gdzie robi wie wyrejestrowanie i mogłem auto zabrać do domu.
Parę zdjęć przed wyjazdem i hejka w drogę.













A oto Boris z synem i psem



Juz we Wrocławiu

  
 



  
 
No to teraz będę się ostro rozglądał po Wro W jakich okolicach się kręcisz/mieszkasz?
  
 
Świetna historia z Happy EndemGratuluje jedyneczki!Jakie plany?Pozostanie w oryginale?Myślę że powinieneś zacząć od usunięcia tej poduchy masującej z fotela kierowcy - wiekowa to ona jest napewno ale jakoś nie pasuje mi do wnętrza łady
  
 
Hej,

Lada pozostanie oczywiście w oryginale. Jest w oryginale i tak ja chce zachować, oczywiście gdzieś tam w środku kusi obniżyć, ale nie .
W chwili obecnej jest autem "nieogarniętym", nie ogarniałem ani wnętrza ani karoserii. Musi poczekać w kolejce.
Musze jeszcze przycisnąć właściciela aby mi dosłał jeszcze jeden dokument który miał dostać do domu i miał mi przesłać.
Generalnie zakup nieplanowany, ale trzeba było auto ratować.

mylkus3 - zazwyczaj urzęduję w okolicach osiedla Gądów.

Pozdrawiam
Tomek
  
 
Cytat:
2013-01-26 18:39:58, sitektWROC pisze:
mylkus3 - zazwyczaj urzęduję w okolicach osiedla Gądów.



No to nikłe szanse na spotkanie. Dopieść auto i mam nadzieje że zobaczymy się na wiosennym zlocie aut PRL pod Magnolią, masz parę kroków
  
 
Gratuluję, trzymam kciuki i życzę powodzenia!
Z pozdrowieniami,
@lex
  
 
no i fajnie. jeszcze pare lad we wrocku jest