Małoposka-kto jedzie na zlot???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie ktoś się wybiera na walne prócz stałej ekipy? ktoś się jeszcze decyduje dołączyć do wesołej kompani z południa kraju?

może na sobotę jednym wozem reszta driverów wpadnie
  
 
A kto kiedy jedzie ze stałej ekipy?



[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-03-12 20:24:54 ]
  
 
Cytat:
2013-03-12 20:24:38, JmB pisze:
A kto kiedy jedzie ze stałej ekipy? [ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-03-12 20:24:54 ]



myślę że może w piątek rano wyjedziemy jak co roku

ok 9-10 godziny to na luziku koło14 dojedziemy
  
 
No widzisz ja w Piątek rano nie dam rady
  
 
no to kiedy dasz radę wyruszyć,bo ja i tak urlop będę wtedy brał? a inni? jak z czasem wyjazdu się ustawiają?

metis,dominik do tablicy bo piotrek jedzie ze mna
  
 
Ja najwcześniej w Piątek wieczorem




[ wiadomość edytowana przez: metis dnia 2013-03-12 22:39:34 ]
  
 
Cytat:
2013-03-12 20:50:03, JmB pisze:
Ja najwcześniej w Piątek wieczorem [ wiadomość edytowana przez: metis dnia 2013-03-12 22:39:34 ]



Ty nie jedziesz przypadkiem z nami wieczorem ? :-p
  
 
Cytat:
2013-03-12 22:40:18, metis pisze:
Ty nie jedziesz przypadkiem z nami wieczorem ? :-p



czyli wszystko wiadomo temat po południu do wywalenia
  
 
my jedziemy prawdopodobnie w piatek rano rónież
  
 
Cytat:
2013-03-13 06:27:09, thomas77 pisze:
czyli wszystko wiadomo temat po południu do wywalenia



A o GT to juz nikt sie nie pyta czy jedzie itp.osz wy niedobrzy. moze i nie mam ED ani forda ale też jadę,tak dla wiadomosci wszystkich

[ wiadomość edytowana przez: GTomek dnia 2013-03-13 16:40:05 ]
  
 
Redziku bez nerwacji

Sprawa ma się tak Ja swoją focillą wyruszam ok10-11 na ruczaj po Teveneta z małżonką ,potem pod dominika dom się podłączy do nas swoją malinką kto chętny jechać z nami w kolumnie zapraszam ,nie wiem czemu inni się nie wypowiedzą czy jadą czy nie przecie za to ze nie pojedziesz nikt nie zabije cię

Redu tel odbieraj ode mnie

może jacyś chętni w sobotę chcą wpaść jednym wozem w kilku?? zawsze taniej wyjdzie
  
 
posiadam 3 miejsca na zlot,ja jade na"pełny"wiec 2 doby,jak ktoś chętny,trynić, 500 583 721,rzadko jestem na kompie ostatnimi czasy więc podaje tel
  
 
ja ma drobne problemy zdrowotne i przechodze rehabilitacje i nie moge uczestniczyc w calym zlocie, ale na sobote z checia sie z kims zabiore ( raz jak odpuszcze rehab. to sie nic nie stanie ). nie posiadam swojego wozu ( moj wciaz w rozsypce ), takze daje cos na paliwo i jesli sie ktos wacha czy jechac w sobote czy nie to czekam.


[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2013-03-13 17:26:14 ]
  
 
ja mam jedno/dwa miejsca
rozmawiałem z Natalią i możemy jechać o 11 w piątek
  
 
Jak już było wspominane - ja, Karolyna, JmB i Nathalia wyruszamy w piątek po pracy. Dzisiaj jeszcze nie wiadomo o której ale jakoś się doturlamy
  
 
Cytat:
2013-03-14 08:28:47, metis pisze:
Jak już było wspominane - ja, Karolyna, JmB i Nathalia wyruszamy w piątek po pracy. Dzisiaj jeszcze nie wiadomo o której ale jakoś się doturlamy



czyli stała ekipa się wypowiedziała my nie będziemy czekać na was
lecz ruszymy przed południem ,szerokiej drogi wszystkim
  
 
Dominik,jeśli nikt sie nie zgłosi to jadym z Tobą,ok?samemu raz ze mi sie nie opyla a dwa to nudno samemu w aucie jechac
  
 
luzik GT możesz jechać
  
 
Panowie moglibyście coś mi przytargać z Krakowa?
Pewną niewielką lampkę, którą odebralibyście od kolegi Spinacz 25 wykładając niewielką kaskę, którą otrzymalibyście na walnym przy przekazaniu towaru.
  
 
Cytat:
2013-03-19 14:25:25, retki pisze:
Panowie moglibyście coś mi przytargać z Krakowa? Pewną niewielką lampkę, którą odebralibyście od kolegi Spinacz 25 wykładając niewielką kaskę, którą otrzymalibyście na walnym przy przekazaniu towaru.



niech spinacz podrzuci do mnie do domu(wie gdzie) lub przed wyjazdem w piątek na mieście da