Poszukuje sprzedanej w 2008r ŁADY 2107 1.3 88r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WItam,jak w tytule,próbuje odnalesc rodzinna ŁADE która została sprzedana w Szczecinie w 2008r. Łada koloru białego,pojemnosc 1.3 1988r nr vin XTA210720j0407288.
Jesli chodzi o wyszukiwaniu po umowie kupna sprzedazy to nie da rady poniewaz gosc który od nas kupował nie mieszka juz w miejscu na umowie. Mam nadzieje ze jeszcze na zyletki nie poszła. Pozdrawiam
  
 

a po co poszukujesz? chodzi o to wybrzuszenie w oparciu fotela jak w sławnej 1313 koloru Safari ZPT ?
  
 
Nie. Chodzi o to ze chce ją kupic. Ładna w rodzinie była od nowosci. Sentyment mi sie właczył i musze ją znalesc.
  
 
UUUUUUUU

KIEpsko to widze
  
 
Mam nadzieje ze gdzies sie znajdzie...
  
 
znajomy policjant albo wydział komunikacji.
  
 
Ogólnie bardzo fajnie ze chcesz odzyskać swoją rodzinną ładę. Sentyment to bardzo fajna sprawa. Z tego co ja wiem, to ze Szczecina u nas na forum jest chyba około 3-4 łady, a dwie białe.
  
 
Tylko jak ich znalesc,bo szukam i nie moge znalesc...
Wydział komunikacji? i co ja im tam powiem,ze szukam auta które zostało sprzedane.?
  
 
Cytat:
2013-03-26 22:57:12, pioban pisze:
znajomy policjant albo wydział komunikacji.


Tylko jaką najlepszą bajeczke wcisnąć? czy poprostu walnąc prosto z mostu?
  
 


To ta ? Jak tak to dobrą flaszkę mi wisisz.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2013-03-27 18:49:15, emde pisze:
To ta ? Jak tak to dobrą flaszkę mi wisisz.


Identyczna,ale nie ta,widziałem juz ją. Moja miała chromowany grill,jasne wnetrze,inne lusterka.
  
 
Cytat:
2013-03-27 18:02:32, Mlody1940 pisze:
Tylko jaką najlepszą bajeczke wcisnąć? czy poprostu walnąc prosto z mostu?


Masz umowę kupna sprzedaży, powiedz, że poszukujesz auta.
Ja bym normalnie jak jest walił, jeśli nie masz znajomego policjanta lub znajomego twojego znajomego.

Mam nadzieję, ze Ci się uda znaleźć wóz i będzie o na chodzie.
Przykro byłoby dowiedzieć się, ze poszedł na przetop, ale i to jest możliwe, więc lepiej się nastawić odpowiednio.
  
 
I jutro lece sie dowiadywać tylko ze auto było na mojego Tate i on je sprzedawał,a jego nie chce w to wciągac bo jak bede ją miał to bedzie mozna powiedziec taka niespodzianka.
  
 
Cytat:
2013-03-27 19:45:23, Mlody1940 pisze:
I jutro lece sie dowiadywać tylko ze auto było na mojego Tate i on je sprzedawał,a jego nie chce w to wciągac bo jak bede ją miał to bedzie mozna powiedziec taka niespodzianka.



Powodzenia, trzymam kciuki
  
 
I dupa zimna... Trafiłem na niezbyt uprzejmą Babke,która stwierdziła ze nie moze mi udzielic takiej informacji.. ogólnie zbytnio nie chciała gadac na ten temat...
  
 
Idziesz do pani z bombonierką, zajączkiem na wielkanoc czy cuś ... i może więcej wskórasz w swojej sprawie.
  
 
Nie pytaj przynajmniej o nazwisko i adres, zapytaj chociaż o miasto. Idź do kierownika i opowiedz co i jak i tak jak Grzesiek proponuje, z prezentem. Pokaz fotki z dzieciństwa, zagraj trochę na uczuciach.
  
 
Spróbuj jeszcze na stronach szczecińskich miłośników youngtimerów. Najlepiej na FB i tym podobnych. Chłopaki będą najszybciej kojarzyć takie auto. Jedzie najnowsze BMW, potem Łada to taki koleżka najpierw spojrzy na Ładną, potem MOŻE na Bawarkę. Znam to z autopsji, takie "zboczenie zawodowe". Może komuś rzuciło się kiedyś na ulicy w Szczecinie.

PS Trzymam kciuki. Fajna sprawa, oby się autko znalazło.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ok,jutro spróbuje ze slodkosciami Moze trafie na wyluzowaną Kobiecine )
  
 
Byłem,ale juz za pózno i nie było numerków. Wiec pójde we wtorek.