Glosniki na tyl kombiaka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam chce dopasowac glosniki na tyl kombiaka w ktore miejsce i jakie proponujecie kasa nie gra roli z gory dzieki za porady
  
 
Najlepiej w tylnych słupkach dać głośniki Pod roletą słabo je słychać, a w słupkach są skierowane w stronę kabiny. Oryginalnie Fordy miały tam dwa głośniki w słupku: większy 60W i mniejszy chyba jako gwizdek. Zawsze można je zastąpić czymś mocniejszym co podpasuje w miejsce starego złośnika
  
 
tak ale z tego co widze to nie ma miejsca w slupkach
  
 
Tak to wygląda:

  
 
Musisz takie osłony tych słupków mieć jak na zdjęciu
  
 
A tak to w aucie wygląda:

  
 
no wlasnie oslony sa ale miejsca na glosniki nie moze wiesz gdzie takie dostane bo na allegro nie widzialem
  
 
Ja moje kupiłem od zsmarti Napisz do niego na priv, to może jeszcze jakieś będzie miał do nabycia
  
 
A jeśli ja mam dwa głośniki z tyłu pod roletą i na słupkach mam zaślepki bez miejsca na glosniki to jest możliwość żeby wmontować tam głośniki czy muszą być fabrycznie tam jakoś miejsca zrobione? Bardzo mnie zaciekawila taka opcja wlasnie glosnikow w slupkach, a do tego liczac 4 ktore mam mogłoby to tworzyć fajne nagłośnienie
  
 
Jesli masz subwoofer i głośniki z przodu to jesli zrobisz to co chces zaburzysz sobie cała scenę.
  
 
Witam

Po co zakładacie koledzy nowy temat, skoro już pisano o tym
(mam na myśli głośniki w kombi)

kliknij - link


Miło mi, że popularyzujecie moje zdjęcia, mojego kombi => patrz profil

pozdrawiam
Arturek


[ wiadomość edytowana przez: Arturek dnia 2014-03-31 10:31:23 ]
  
 
I wracam do tematu. Zamowilem sobie te glosniki w slupki z tulu w bagazniku(te cona zdjeciu ponizej) ale wiem ze te oryginalne glosniki ktore tam sa beda ciulowo graly. I tu moje pytanie czy mozna w te maskownice wsadzic inne glosniki? Jak tak to dajcie porady i propozycje. Dzieki
  
 
Jak je masz to może pstryknąłbyś przy okazji jakieś lepsze foty?