Mała rzecz a cieszy - tablice rejestracyjne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W sumie tego posta popełnił JustRalf na innym forum, ale chyba nie będzie miał nic przeciwko, jeśli wrzucę go również tutaj w sposób bardziej chronologiczny:
-----------------

Jedna z wielu rzeczy, które jednocześnie będąc niczym szczególnym może komuś sprawić radochę
TABLICA REJESTRACYJNA

"126 Manię" zaczął Zuraw
To on wyjechał z rejestracją "WE 0126P", która spotkała się z niebywałym uznaniem w "świecie maluchowym"



Nieco później miał już całe stadko podobnych tablic:





Zaraz potem i ja połknąłem bakcyla
Najpierw nieprzypadkowe tablice trafiły do mojego P307 i jakiś czas później do świeżo zakupionego Malucha (wrzesień 2011)



I tą metodą wracamy do "współczesności"
Od 2007 roku mieszkam w dzielnicy odpowiadającej początkowi rejestracji "WW..." z czego od ponad roku na swoim... i do tej pory się nie przemeldowałem
Dlaczego? Bo czekałem na jedną, konkretną kombinację cyfr i liter (tak, to jest moment, w którym można śmiało stwierdzić, że lekarz jest potrzebny )

Wczoraj byliśmy z Zurawiem w WK i od wczoraj mój Maluch (FL) ma MOCNO WYCZEKANE tablice



to jest jedna z tych "małych" rzeczy w życiu, która przynosi radochę

Teraz cofnijmy się znowu do przeszłości...
Mój niegdyś serdeczny przyjaciel z czasów podstawówki w roku +/- 2004 miał Malucha...
Wtedy 126p był mi obojętny jak zeszłoroczny śnieg, TYM BARDZIEJ jakieś numerki na rejestracji
Poprzedni właściciel tego Malucha miał nr rejestracyjny jak poniżej... i NIGDY wcześniej nie zwróciłem na to uwagi



To by było na tyle

PS:
Istnieje coś takiego, jak "tablica imienna", owszem
Ale taką może mieć "każdy", wystarczy zapłacić

---------------

I tak sobie wątek wisiał, dopisywane były komentarze, aż to w którymś momencie pojawi się nowy wpis ze zdjęciem nowych tablic na maluchu:



Tak więc udało się komuś zdobyć takie tablice jak mi. To dobrze, takie tablice powinny lądować na fajnych samochodach Znacie jeszcze jakieś inne pasujące tematycznie tablice? Od siebie dodam malucha Mateusza:

  
 
a ja całkiem przypadkowo spóźniłem się o 2 numerki w wk i mam GA 0128H zamiast GA 0126H ;/ jeśli to ma coś wnieść

[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2013-04-09 22:13:35 ]
  
 
czekam aż Mar się wypowie w temacie
  
 
Świetna sprawa z tymi blachami. Ja też zawsze zwracałem uwagę, żeby mieć jakiś fajniejszy nr
  
 
moje niestety aż takie fajne nie są ,ale i tak cieszą
125p '71 - SO 4125f ,
125p '76 - SO 5125f ,
124sc'74 - SO 6124f ,

  
 
Mam w swoim 125p'75 blachy WI 1975R

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Mam jakie chciałem

  
 
Jeden ze znajomych użytkowników volvoforum.pl wyczekał sobie taką rejestrację:

zdjęcie zapierd•liłem z polskiej jazdy.

Ja nie mając takiego wyboru dostałem LAOSa
  
 
A odkopię kotleta z nudów

Mój znajomy kiedyś miał na E21 tablice (czarne jeszcze) OTK 1312, a przerejestrowywał ją 13.12.1998
  
 
Klasyk 72 - PF 0125
Mr 75 - MR 7500
Montana - FS 0125
Angol z 1990 - UK 1990
Kombi klasyk z 1973 roku ktory mial w glebokim PRL'u swoje jedyne tabule o tresci 5252 BK - teraz bedzie mial BK 5252

Ciag dalszy nastapi.
  
 
126p fl 1.2 89' - WND30126

0 oddziela jakby wizualnie 126 od 3ki wiec nie ma tragedii .

Zuraw przyznaj sie lepiej kogo masz w WK ze wyłapujesz takie numerki .
  
 
Ja mam rejestrację w swojej Cortinie
KOS2E69 - 69 to rocznik produkcji a 2 można odczytać jako Z
  
 
Dodam ze u mnie po wsi z 8-10lat temu jezdził 126p cabrio z WND P126 . Ale nie trwało to długo, kilka miesiecy, co sie z nim stało to nie wiem.
  
 
troche nie w klasyku, ale kolega ma peugeota 407 SW i rejestracje KR 407SW
  
 
Po Pruszkowie jeszcze całkiem niedawno jeździł ELX na czarnej blasze WFE 126P
  
 
Cytat:
2013-06-11 12:16:43, piotres87 pisze:
126p fl 1.2 89' - WND30126 0 oddziela jakby wizualnie 126 od 3ki wiec nie ma tragedii . Zuraw przyznaj sie lepiej kogo masz w WK ze wyłapujesz takie numerki .



Nie uwierzysz, ale nikogo.
  
 
A ja mam PO 126 NP czyli napierdalacz :p
  
 
  
 
Świetny wątek

Zapraszam do artykułu z oznaczeniami polskich tablic rejestracyjnych Oznaczenia polskich tablic rejestracyjnych

[ wiadomość edytowana przez: EkspSamo dnia 2019-07-30 17:18:13 ]
  
 
Aleś wykopał!
Archeolog czy co?