Łada 2107 1500 Mlody1940

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
Wkońcu wrzuce tutaj moja ładną
Łada kupiona za sume 2 cyfrową (50zł) z przebiegiem 130tys od starszego Pana Teraz jest w trakcie remontu,do roboty jest:
-Dziura w podłodze wielkosci piłeczki do tenisa
-Progi
-silnik bo cos zamula
-hamulce,i malowanie obydwóch boków,bo wszedzie są małe rdzawki. i stąd pytanko do was,co polecacie na wyczyszoną blache po rdzy? tak zeby za rok dwa nie wróciła?
  
 
ta cena to rozbój


to jakiś znajomy czy po prostu dziadek chciał się pozbyć w dobre ręce.
też poluje na coś w szczecinie i okolicach i ciężko cokolwiek ustrzelić a co dopiero w takiej cenie
  
 
Cytat:
i stąd pytanko do was,co polecacie na wyczyszoną blache po rdzy? tak zeby za rok dwa nie wróciła?




Dobry środek a nie dostaniesz jeszcze zawału gdy spojrzysz na cenę. Bywają droższe. Tanimi antykorozjami nie rób, szkoda kasy i twojej pracy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2013-05-11 01:05:17, rafal125p pisze:
ta cena to rozbój to jakiś znajomy czy po prostu dziadek chciał się pozbyć w dobre ręce. też poluje na coś w szczecinie i okolicach i ciężko cokolwiek ustrzelić a co dopiero w takiej cenie



Była wystawiona na allegro na licytacje od 500zł wzrosło do 900 a dwa dni przed końcem anulował licytacje,wiec zadzwoniłem do niego i powiedział mi ze kazał wnukowi anulowac bo przestała odpalac i zapiekły sie hamulce bo chciał ją pchać,i sie mnie zapytał czy jestem az tak zainteresowany,ja na to ze tak,a on do mnie ze jakies whiski mu kupie i jest moja.

20 minut pózniej byłem juz na miejscu z bratem,co sie okazało rozrusznik sie zacioł,z 40 razy przekreciłem stacyjke i odpaliła
  
 
Emde, jesteś obstukany w tym temacie widzę. Masz racje, to dobry środek. Też go polecam. A cena za tą семерку mnie tez wkurza. Masz szczęście.
  
 
A który rocznik? I powiedz jeszcze że skrzynia piątka....
  
 
89r Finka, skrzynia 4 ale będe na 5 zmieniać.
  
 
cena ultra niska

ja rok temu sprzedałem koledze borewicza c klasę z opinią o unikatowości za 350 zł więc w sumie to poloneza miał za 150 zł jeśli odjąć opinię, więc okazję się trafiają. Sam bym go tyko zmarnował a kolega zrobi z niego z czasem fajną replikę bo ma ku temu możliwości.
a borewicz był w stanie jak większość borków na allegro za 1500 zł

jak byś chciał pchnąć to pisz śmiało, mogę potroić cenę za jaką kupiłeś
  
 
Będe miał to na uwadze Ale kupiłem ją z myslą i perspektywą na odnowienie,i jazde takim klasykiem z bananem na gębie Takich aut juz nie produkują blacha to blacha a nie plastik.
  
 
banan na twarzy jak najbardziej, i jeszcze takie poczucie którego nie widać a niewtajemniczeni nie wiedzą o co chodzi, co Cię nakręca.
  
 
Cytat:
2013-05-11 07:45:06, emde pisze:




Nie kupuj w spraju, bo to szajs.
  
 
Cytat:
2013-05-11 22:27:13, SzokoLada pisze:
Nie kupuj w spraju, bo to szajs.


Ok czyli tylko i wyłącznie na pędzel I tak czekam na słoneczne dni,narazie pogoda w kratke wiec moge zbierac graty do remontu.
  
 
Ostatnio wybebeszyłem srodek,dzis otwieram od strony pasazera a tu woda/płyn na podłodze... woda raczej nie ma jak sie dostac bo Ładna w garażu. Chyba bede musiał wymienic zawór.
  
 
Nie kupuj takiego samego, kup od razu ceramiczny. Raz i na zawsze. Możesz zamówić u Bartixra, ja polecam zakupy u niego.
  
 

dzieki Szkoloda za komplement

kolego, mam od reki w Chełmie 2 szt. zaworów markowych, ceramicznych firmy Javva.
jak cos z gratów potrzebujesz to wal na email lub wiadomość prywatną.
  
 
na gołą blache polecam Eurox bardzo dobry i drogi

Lada fajna
  
 
Hmm, mam dylemat,czy wymieniać całe progi,bo mam tylko dziury na łączeniu z błotnikami,wymieniać lepiej całe czy tylko łaty dac? Obstukałem po długosci i młotek mi nie wpadł do srodka
  
 
Cytat:
2013-05-23 10:57:53, Mlody1940 pisze:
Hmm, mam dylemat,czy wymieniać całe progi,bo mam tylko dziury na łączeniu z błotnikami,wymieniać lepiej całe czy tylko łaty dac? Obstukałem po długosci i młotek mi nie wpadł do srodka



wymień całe.
mysłisz ze są zdrowe jeśłi śrubokręt nie wchodzi ?
od środka skorodowane zapewne.

wytnij, nowe porządnie zabezpiecz, oraz wnetrzne proga.