Błekitna Lada2107 :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
He he pamiętam jak każdy twierdził że nie kupie łady.

A więc tak rocznik 92 silniczek 1,5 Benzyna+ podtlenek LPG
Samochodzik od miłego starszego pana,śmiga w miarę fajnie mam ją od dzisiaj od 15 wiec wiecie




  
 
Gdzie po lasach jezdzisz? Gratuluje zakupu.
  
 
Ja tak nie twierdził, ale przyznaje się, tak myślałem. Potem stwierdziłem, że skoro tak często bywasz u nas, to jednak to możliwe.

Fajna łada, z gazem będzie ekonomiczna. Rocznik mi się nie podoba, bo już nie prl. Ale z drugiej strony dostałeś 5 biegową skrzynie, co dziś kosztuje 500zl. Więc możesz spokojnie po mniejszych cenę zakupu właśnie o 500zl. Jaki masz tam motorek i ile kosztował wóz?
  
 
Silniczek 1500 dałem za nią 2300
Dostałem mnóstwo gratów + 4 koła z prawie nowymi zimówkami.

Spalanie w okolicach 12l ale ja troszeczkę piłowałem aby odmulić bo nie miala wogole mocy teraz jakos jeździ
  
 
Najnowsze fotki po umyciu


  
 
kolorek śliczny.
nawoskować ją porządnie turtle-wax z barwnikiem, dać ładną felgę.. przyciemnić tył..
śliczna.
  
 
Dobrze, że zakupiłeś coś Ogólnie na foto wygląda w miarę zdrowo, tylko zderzak z przodu trochę krzywy

[ wiadomość edytowana przez: duszek480 dnia 2013-05-18 16:08:02 ]
  
 
Kolor tak sliczny ale kurde lakier jest porażka do dupy położony na dodatek po tym jak umyłem w 2 miejscach przy tylnej szybie odpadł malutki pasek lakieru.Dodatkowo musze wypolerować ostro tempo lekko ściernym lub innym a dopiero potem cos koloryzującego i tp
  
 
Ciekawostka, ale na kołpakach mi bardziej się podoba.
  
 
Gratuluje zakupu. Kolorek jest bardzo ładny. Była malowana? Cała?
ogólnie widać że auto bez korozji. Jedynie trochę pas przedni. A jak podłoga, progi?
W jaką stronę będziesz szedł? dobrze zachowana seria czy może coś innego. Jeśli seria, to widzi mi się trochę więcej chromu, ramiona wycieraczek, nakładki na rynienki dachowe. Przy tym kolorze chrom świetnie pasuje. Możesz wrzucić jakieś zdjęcie środka? Jeszcze raz gratuluję zakupu. Oby służyła.
Pozdrawiam
  
 
Jedyne plany jakie posiadam to odnowa lakieru tzn polerka,felga,oraz Air Ride no i żeby coś grało nic więcej styl klasyczny ale żeby Air był i audio






  
 
Airride, ambitny plan Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jestem jak najbardziej za.
  
 
o jakiej feldze myslisz ?
  
 
Chwilowo nie myślę o feldze bo mam parę spraw do zrobienia jak sprzęgło i pare wycieków ale myślę nad taką felgą aby nie przewyższała wartości pojazdu no i max 15"

Dzisiaj wkoncu radio zamontowałem na 4 radia działa tylko 1 nie wiem dlaczego te nowsze nie działają tzn na płyty a stare kasetowe działa
  
 
Ok czesci zamówione.
Pompa sprzęgła,Wysprzęglik,przewód oraz uszczelka pod miske olejową
  
 
A co pociła się pod uszczelką?
  
 
Wiesz co delikatnie moim zdaniem sie leje bo mokro jest. Kupiłem uszczelke wymienię przy wymianie oleju rano biore sie za wymianę wyprzęglika i pompy
  
 
przy wymianie filtra sprawdź czy króciec od filtra oleju jest dokręcony, może to przez niego. A i sprawdź drożność odmy.
  
 
Moje 2 furki he he :



Znalazłem problem pływającej dupy w Ładzie.



[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2013-06-08 11:15:46 ]
  
 
Zmiany Zmiany Zmiany